Yves Rocher

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2016. július 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Frissítő gép a szemkörnyéki puffadtságra

Ár: 800 Ft/db + postaköltség , Eladó: Korsolya
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel lehetséges. Postázni is tudom előre fizetést követően.
AmiraNayati

2019. szeptember 21.

Pontosan azt kaptam amiért megvettem, szemkörnyéki puffadtságra. Reggel bekenem a pufi szemem, és mire elindulok, már szép, friss a tekintetem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Fujituli

2019. augusztus 13.

Vettem egy tubus vizet. Vagyis mégsem, mert vannak benne ilyen mikrocsillámok vagy mi, amitől az egész cucc gyöngyház hatást kap. És ez az a részlet, aminek el kellene feledtetnie velem, hogy a szemkörnyékápoló egy nagy rakat sz...r. Még az olcsó drogériás márkák is jobban teljesítettek ennél a terméknél a kategóriájukban. Habár a csomagolása tetszik. Olyan a tubus, hogy az utolsó cseppet is megkapni belőle, és nem esik össze a formája, ha megnyomom. De ezen kívül nincs is más értéke. Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Szoncso

2019. május 25.

Én semmi különös hatását nem vetten észre, pedig reggel és este is bekenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Én semmi különös hatását nem vetten észre, pedig reggel és este is bekenem.

Hathor14

2019. március 10.

Egész jó, az apróbb ráncokat valamennyire eltünteti, hidratál is, viszont amikor szárazabb a bőröm, akkor kell más is mellé, mert akkor önmagában kevés. Normál esetben (amikor nem hisztizik be a bőröm) használat után nagyon puha lesz tőle a bőröm. Én szépen tudok rá sminkelni, korrektor alá mindig használom. Őszintén, kicsit többet vártam tőle, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Panni21

2017. augusztus 29.

Gyorsan kellett egy új szemkörnyékápoló (az előzőt rendeltem, de utaztunk el, így nem ért volna ide), csak találomra lekaptam a polcról az YR-ben, és nem bántam meg. Nagyon könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, számomra a sminkelésnél sem okozott problémát, egyelőre lassan fogy. Nyárra mindenképp elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Lourdes

2017. július 17.

Jól hidratál, de nem ránctalanít, inkább a kisebb mimikai ráncok ellen hat, fiatalok számára kiváló lehet -akiknek még nincsenek mély ráncaik-, az idősebb korosztály számára egy gazdagabb textúrájú krém lenne a megfelelőbb. A többi Hydar Vegetal termékkel együtt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Rendoca

2017. március 15.

Nagyon szeretem ezt a szemkörnyékápolót. Szépen hidratál, hűsít és felfrissít. :) Felébreszti a tekintetem, smink alá is tökéletes. :) Nem okozott irritációt, gyorsan beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

mignon001

2016. október 19.

Konnyu gél àllagu krém, konnyen kenheto, nem tul zsiros, kozepesen hidratàl. Nem tàskàs a szemem, azonban lila karikàim vannak, de azokkal nem csinàl semmit. Hasznàlat utàn ragacsos marad a bor, ezért én sminkelés elott nem ajànlanàm. Félàron vettem, ezért igy elmegy, de teljes àron nem éri meg. Legkozelebb valami koffein tartalmu szemkornyékàpolot fogok keresni, mert az àllitolag osszehuzza az ereket és igy csokkenti a szemalatti lilla foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

cske

2016. augusztus 11.

Borzasztó :( semmit nem hidratál, csak ragacsosan ott marad a szemem alatt, és éget-csíp :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Black Fairy

2016. május 4.

Hűsítő, gyorsan felszívódó, kellemesen hidratáló, de hanyagolható...

UPDATE
Nem lehet rásminkelni, ilyen fólia/hártyaszerűen felgyűlik és legörög...
Ezenkívül el kezdett iszonyatosan égni a szemem...Új micellás vizet is használok, illetve új sminklemosót, illetve tavasz is van, szóval nem mondom, hogy ez a termék a hibás, viszont a hűsítő hatását, a puffadás lehúzó képességét, vagy egyáltalán akármilyen hatást nem tapasztaltam továbbra se - a sminkem rongálásán kívül - ehhez képest meg azért...elég drága...még kuponnal is...nagyon nem örülök, hogy ezt kell tennem, de elveszek két csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 4.

Hűsítő, gyorsan felszívódó, kellemesen hidratáló, de hanyagolható...

UPDATE
Nem lehet rásminkelni, ilyen fólia/hártyaszerűen felgyűlik és legörög...

Hidratálók: Betaine, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak