Yves Rocher

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Normál és vegyes bőrre. Fényt adó hidratáló tonik, amely a hozzáadott agavé-nedvnek köszönhetően tökéletesen és kíméletesen tisztítja meg bőrét a sminktől és szennyeződésektől. Egy mozdulattal bőre tiszta, hidratált és fényes lesz, előkészítve az arcápolásra!

A természet és a nők tisztelete a legfontosabb Yves Rocher számára: ezért választotta új arctisztító családjának hatóanyagául azt a rendkívüli tisztaságú agavé-nedvet, melyet bizo mezőgazdaságok terméseiből vonnak ki, természetes eljárással, a leghatékonyabb hidratáló hatás elérése érdekében

wildrose

2018. július 19.

Kellemes illatú, szépen tonizál, alkoholtartalma ellenére nem csíp, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Kellemes illatú, szépen tonizál, alkoholtartalma ellenére nem csíp, nem szárít.

Tlanka

2016. szeptember 5.

Szerintem nagyon jó kis tonik. Nem használom régóta, tehát a hosszútávú hatásáról nem tudok véleményt mondani, de már egyszeri használat után is nagyon szép tiszta, fényes, hidratált, puha bőrt kapunk, kellemes illattal fűszerezve. Eddig nekem 5ös :)

UPDATE: Sajnos mégse vált be. Elkezdett kipirosodni és húzodni utána a bőröm. Sajnálom, tetszett az első használatokkor.
UPDATE2: Ott ült a polcomon, el akartam ajándékozni, de mindig elfelejtettem. Egy év múlva megint a kezembe került, gondoltam, még egy próbát megér. És, láss csodát, most toleránsabb vele szemben a bőröm: nem pirosodik ki tőle, tisztít, hidratál, és egy nagyon szép, egészséges fényt ad a bőrnek-de közben mattít is. A sminket nem tudom mennyire szedi le, mert én nem ezt használom hozzá. Általában hidratálok utána, de ha mégsem akkor sincs reggelre száraz, húzódó bőröm. Egyedül a parabén nem tetszik benne, amiatt nem venném újra, de amit ígér, azt megadja, úgyhogy én felpontozom 5 csillagra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

0bikbik0

2016. június 14.

Ajándékba kaptam egy rendeléshez, az alkohol miatt nem vettem volna meg magamtól. Így viszont tettem egy próbát, és egész jól bevált. Arctisztítás utolsó lépéseként használtam, a pici maradék sminket eltávolította. Ha szárította is a bőrömet, a rákent egyéb rétegzős cuccok ezt erősen ellensúlyozták. Én az említett bőrfényesedést nem tapasztaltam, irritációt sem okozott.
Amire való arra nekem bevált. Nem tökéletes, de egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 14.

Amire való arra nekem bevált. Nem tökéletes, de egynek elment.

mmartina97

2016. február 28.

irritálta a bőröm és feszült tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

irritálta a bőröm és feszült tőle.

Ano

2015. november 16.

Nagy reményekkel voltam iránta, a vízhiányos bőrömre kerestem valamit, ami nem szárít, de tonizál. Sajnos csak később olvastam el, hogy "visszaadja a bőr ragyogását". Ez az én kombinált bőrömnél zsírosbödön effektust eredményezett, ami annyit tesz, hogy mire beértem a munkahelyre, 2 papírzsebkendőt használtam el a tonikról lecsöpögő arckrém felitatására. Nem leszünk barátok. De száraz bőrön talán jó lehet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Karyka84

2015. szeptember 23.

1 hét után az arcom kipirosodott és feszült használat után. A sminket csak kenegeti jobbról balra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

k.boglarka

2015. július 4.

Már a második dobozzal használom, frissíti a bőröm jól tisztítja, szerintem kevesebb a gríz az arcomon amióta az arclemosójával használom, bár erre nem írja, hogy használ de ennek tudom be :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

littlelady

2015. március 17.

Szeretem, teszi a dolgat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Szeretem, teszi a dolgat!

B.Letta

2015. január 7.

Igaz,hogy ez az első tonikom és nem tudom összehasonlítani más termékkel,de nagyon-nagyon szeretem.Már a második flakonnal használom. Arctisztítóm után szoktam áttonizálni vele az arcomat és a maradék szennyeződéseket szépen leszedi. Nem hagy ragacsos érzetet.Tiszta,friss és puha lesz az arcom tőle.az ára is szerintem megfelelő,habár én mindig kedvezményesen szoktam hozzájutni akkor kb .1400 ft szokott lenni. Mindenkinek csak ajánlani tudom:!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Perpi

2014. május 24.

Szeretem az illatat es a frissesseg erzeset, miutan attoroltem vele az arcomat. Azonban alkohol van benne, igy szaritja a borom. Mivel felaron vettem, jol jartam vele, de teljes arat mar nem adnek erte. En nem ezzel szedem le a sminkemet, igy ilyen elvarasom nem volt a termektol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/