Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Élvezze a polinéz világ paradicsomi hangulatát idéző tusfürdő lágy, illatos habját. Hidratálja bőrét.

Több mint 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz.
Növényi eredetű összetevők: polinéz tiaré virág kivonat és bio aloe vera zselé.

Könnyen lebomló termék. Újrahasznosított csomagolás. Nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

Parabénmentes.

Kiszerelés: 200 ml

Hecate

2018. április 11.

A flakonban még elviselhető az érdekes illata, ám használatkor iszonyatosan büdös. :( Mint olvastam akadtak még hölgytársak, akiknek hasonló tapasztalatai voltak. Igaz én nem tusoltam vele, hanem egyszer elkezdtem, de már a kezemhez érve elborzasztott. Gyomorforgató. Az enyém olyan, mintha egy virágokkal teli szobában egy régi, naftalin szagú faszekrényben indult volna oszlásnak egy megboldogult nagymama. :o( Örülök, hogy ajándékba kaptam és nem kellett pénzt költenem rá. - Csak azért tartottam meg a flakont, mert bár nehezen és nem körömkímélően nyílik, de jól zár, utántölthető és kis méretű, így ha valahova elutazom alapos kimosások után más kozmetikumot vihetek majd benne. A terméket azonban többet tuti nem kenem magamra és valamikor olyankor öntöm a lefolyóba, mikor egyedül vagyok itthon és hosszan szellőztethetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

lulley93

2017. március 22.

asszem nekem kicsit más volt a dizájn a flakonon, de tiaré virágos tusfürdőm volt a YR-tól. imádtam. imádom a tiaré virág illatát (meg persze a monoi de tahiti olajét), nekem tökéletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

barbimariposa

2016. július 13.

Érdekes illat, összességében nekem tetszett magamon. Yves Rocher tusikból nekem a kókuszos a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Redlips

2016. március 30.

Sajnos ez nagyon büdös. A flakonban jó illata van, de amikor a fürdőben használtam, azt hittem valami másnak van ilyen büdös szaga... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

zsofigirl

2015. augusztus 5.

Végigszagolgattam az üzletben az összeset, és ennek olyan érdekes illata volt... amiről azt gondolod, hogy nem tetszik, de mégsem enged. Nem akartam megvenni, de amikor láttam, hogy hármas csomagok vannak kettő áráért, olyat választottam, amiben ez is benne van. Nem ez a kedvenc tusfürdőm, de nagyon szeretem ezt a keresetlen illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

betti0207

2015. július 15.

Ez az illat valami borzalom.a flakonban szagolgatva jonak tunt,konkretan annyira eros h.felkavarta a gyomromat.1 hasznalat ekeg v.belole,tobbet nem akarom ezt az illatot erezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 15.

malna222

2015. június 11.

Fura illata van, de nekem tetszik. Nem szárít, aminek különösen örülök. A legjobb benne, ami eddig egyik tusfürdőmre se volt jellemző, hogy hosszú órákig érzem magamon az illatát. Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

ufonyuszi

2015. május 19.

Borzalmas!!! Rossz a szaga, és szárítja a bőrömet. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Borzalmas!!! Rossz a szaga, és szárítja a bőrömet. :(

Lara5

2015. május 5.

Nekem nagyon bejön az illata :) Olyan különleges és szerencsére tartós. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

flash620

2014. október 24.

Hát ez valami borzalmas...Pedig szeretem az Yves Rocher tusfürdőket,de ez...nem is tudom mihez hasonlítsam az illatát.Fertelmes...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid