Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

andreax

2019. szeptember 29.

Az illata isteni, bár csak fürdés közben érezhető, a bőrön nem marad meg, viszont nagyon szárítja a bőrt, viszketett tőle a bőröm fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

neczl

2019. július 5.

Isteni illata volt, ami fürdés után hamar elillant.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Isteni illata volt, ami fürdés után hamar elillant.

stylo

2019. április 24.

Ugyanaz a baja, mint az osszes tusfurdonek a markan belul. Rohadtul szarit. Altalaban az illat miatt valasztok tusfurdot, kulonoebb bajom nincs a borommel. De ezeket egyszeruen nem tudom hasznalni. Nem is tudom, mit raknak ezekbe. Kar, mert neha vennek ebbol is, birom a kavet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Aniko19870805

2019. április 15.

Ha lehetne, megenném, meginnám. Imádom , a tökéletes kávé illat. Aki nem szereti az intenzív , édesebb kávéillatot, az engedje el. Aki viszont szereti, annak alap darab. Csak nem értem, miért nincs még testápolója? Krémes állagú, tökéletes csomagolás, pont elég mennyiség ahhoz, hogy ne unjam meg. Hidratál, tartós, jól habzik! Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Juccimo

2019. január 22.

Nem tudom, hogy írtam-e korábban véleményt a legfinomabb illatú tusfürdőről ever, de akkor most megteszem. Imádtam, sokszor vettem újra és ajándékba is, amíg gyártották (anyukám és a kolléganőm is odáig voltak érte). Fantasztikus kávéillatú, sűrű, krémes tusfürdő volt, mindig feldobta a zuhanyzást. Kár, hogy ebben a formában megszűnt, az új változat sem rossz, de azért ez volt az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

jkm

2018. november 27.

Az egyik legfinomabb illatú tusfürdő, amit valaha használtam. Finom, krémes az állaga, és a kellemes illat hosszan megmarad a bőrömön. Kár, hogy ebben a formában már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Feame

2018. augusztus 7.

Egyszerűen imádom az illatát, az eddigi legjobb kávés tusfürdőt amit csak próbáltam. A fürdőben órákig érződik a levegőben, imádom <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

beautygirl80

2018. május 4.

Hidratálhatna jobban, na de az az illat! Belül kávé, kívül kávé , garantált ébredés reggel :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Jeanne

2018. április 29.

Szeretem a tejeskávét, ennek a tusinak pont olyan kellemes, csábító kávéillata volt. 😋 Krémes, jól habzott és fürdés után is tartotta az illatot egy darabig a bőrömön. Sajnálom, hogy megszűnt. Újravenném! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

boglarkakoncz

2018. április 3.

Fantasztikus illata van, állagra nekem kicsit túl folyèkony, a hidratálása egészen jó, de az illata felülmúl mindent!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol