Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gorgenyizsuzsanna, az összetevőket feltöltötte: bogiath, Módosítva: 2017. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Indiai gyapotvirággal dúsított tusfürdő

Krémes, könnyed állagú tusfürdő. Krémes állagának köszönhetően könnyed és selymes habbá alakul, így gyengéden ápolja bőrét. Növényi eredetű mosóalapot tartalmaz.

pH semleges, lebomló formula

abicicaaa

2020. május 7.

Mennyire imadtam! Igazi tisztasagillat, a mostani kiadas mar sajnos nem ilyen jo. Nagyon kremes, hidratalo formulaja volt. Azota nem hasznalom a markat, de erre a termekre mindig emlekezni fogok, mint egy szep emlekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Kira279

2020. május 6.

Nagyon szerettem! Praktikus a kiszerelése, imádom az illatát és állagát! Sajnálom, hogy már nem lehet kapni!!!! A most kapható gyapotvirágos verzió a nyomába sem ér 🙁
Rendszeres használattal egy kicsit szárította a bőröm, ezért csak 4-es!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

Rendszeres használattal egy kicsit szárította a bőröm, ezért csak 4-es!

Aniko19870805

2019. április 15.

Selymes, csajos, kellemes, üde. Lágy krémes tusfürdő, jól habzik, tartós az illata. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Gigi95

2019. április 7.

Ha lehetne 10 csillagot adnék. A legjobb illatú fürdőszer amit valaha vettem, használtam vagy szagoltam!Nem szárít, kellemes puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Gyevocska

2018. július 3.

Huh! Nem nagyon használok tusfürdőt, most csak kényelmi szempontból vittem magammal az 1 hetes nyaralásra. Ajándékba kaptam, végül is tetszett az illata.
3-4 nap után azt vettem észre, hogy a nyakam hátsó része kezd iszonyatosan kiszáradni, majd jött előre a szárasság. Hiába minden csodakrémem, semmi. Aztán megjelent ugyanez a karomon. Ahol száraz, most olyan, mint egy 80 éves néni szottyadt, száraz bőre. Fini!
Azonnal kuka! És most megpróbálom a finom kis Nadler szappanjaimmal és shea vajjal helyrehozni. Remélem sikerül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

alidak

2018. június 2.

A top háromban van az yr tusfürdők közül, isteni az illata, krémes, és nem szárít. Egy élmény a fürdés, olyan ez, mint egy lágy simogatás. Ez, a kávés, és a makadámdiós maradnak a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

pixiee

2018. március 7.

Én annyira de annyira imádom az illatát, hogy szerintem sosem fogom megunni. Nyáron persze váltok egy frissebb, gyümölcsösebb illatú tusfürdőre, de ősztől tavaszig mindig betárazok ebből :) tartóssága is rendben van, párom mindig szagolgat tusolás után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Klau005

2017. június 29.

Ez az illat egyszerűen én vagyok. Többször is újra vettem már. Nem kell belőle sok mert jól habzik és sokáig megmarad a bőrön az illata. 200ml nekem egy hónapig volt elég. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Alenhei

2017. június 10.

Az illatába lettem szerelmes, igazi tisztaságillat, ami ebben a melegben nagyon praktikus, sokáig érződik a bőrön. Hatása átlagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Széncinke

2017. május 27.

Szeretem ezt a tusfürdőt, kellemes, nem tolakodó az illata, nem szárít, téli hónapokban használom leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Színezék. Lilás piros.