Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: Lisa2112, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Nem kell lemondania a frissesség érzéséről a nap végén sem! Ha a Golyós dezodort választja, a provance-i levendula megnyugtató, édes illata elkíséri Önt reggeltől estig. A hozzáadott aloe vera gél gyengéden óvja bőrét, a növényi eredetű izzadásgátló összetevők pedig garantálják a felülmúlhatatlan frissességet. Alumínium-, alkohol- és parabénmentes. Nem hagy nyomot a ruhán.

Felhi1

2017. augusztus 30.

aluminium tartalmával vagyok elégedetlen, ezen túl az illata nekem kellemes, erőteljes, viszonylag sokáig eltart nyáron, naponta kétszer használom a nagy melegben így kitart. Külföldön már árulnak gránátalmás és zöldteás aluminium és alkohol mentes változatokat is, ha azok bejönnek váltani fogok, de csak az aluminium tartalom miatt, ami nekem fontosabb szempont az alkoholnál is, hiszen inkább szárítson, de fertőtlenítsen, minthogy műanyaggal tömítsem a pórusaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Nem igazán szerettem, szagok ellen szinte semmit nem véd sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Nem igazán szerettem, szagok ellen szinte semmit nem véd sajnos.

CKNYL

2017. március 8.

Nekem nagyon jó, egész nap működik és foltot sem hagy. Régebben néha hűtlen lettem, mert a levendula nem a legkedvesebb illatom, de mindig visszatértem, mert nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

mautika

2017. március 6.

Ezt a terméket eddig egyik üzletben sem láttam, de most sikerült lecsapnom rá. Az illata finom levendula, jobban tetszik mint a tusfürdő, ez kevésbé vad. Egyből egy bulin teszteltem, és tökéletesen teljesített. (Azért azt tegyük hozzá, hogy nem vagyok egy izzadós fajta) Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

LaPrune

2017. február 6.

Abszolút szent grál. Akármilyen dezodort használtam eddig, estére dobhattam is a felsőm a szennyesbe, annyira elhasználódott szaga lett hónaljtájékon. De komolyan, télen is. Ezzel a termékkel még este is teljesen frissnek érzem magam, és a felsőimnek is kellemes illata van. Szóval nekem nagyon-nagyon bevált, tutira újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

kova

2017. január 11.

Mostanában stiftes dezodort használtam, de már zavart, hogy összefogja a ruhákat, ezért gondoltam kipróbálom ezt. A levendula illatot nagyon szeretem, ez nagyon jól és sokáig visszaadja. Izzadást nem nagyon érzek, de persze tél van, viszont könnyen lemosható fürdéskor, nem kenek össze mindent a maradékával. Ha elfogyott, nem veszem újra, hanem kipróbálom a többi illatot is, aztán majd meglátjuk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Dudu195

2017. január 4.

Egy átlagos napon, amikor nincs nagy jövés-menés teljesen jó, pár órára de egy hosszabb napra nem elég a hatása. Sajnos csalódtam én is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Demonshadow

2016. október 6.

Hirtelen elhatározás volt, mert éppen kifogytam a dezodorjaimból. Be kell valljam, a golyós, kenős dezodorokat rühellem, mert utána percekig száradni kell, különben a fele, rosszabb esetben az egész a ruhán köt ki. Ellenben az illatát nagyon szeretem, és a hatása is meglepően jó, holott szkeptikus vagyok, mert nem a megszokott terméket használom. Hátha piacra dobnak egy szórófejes deot, én ebben bízok, de, ha nem, akkor lehet, hogy maradok ennél. Hosszabb távú használatról csak később tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

kolka

2015. december 31.

Nagyon jó az illata, kedvenc dezodorom, sokáig vichyt használtam de megkockáztatom, van olyan jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

Zsinus

2015. december 5.

Az illata fantasztikus, nagyon szeretem a levendulát! Mindig elég izzadósnak tartottam magam, szóval szkeptikus vagyok a dezodorokkal általában. Ezt falmászás közben is teszteltem és akkor sem éreztem, hogy büdi lennék, teljes mértékig levendula illatom volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid