Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: mihrek, Módosítva: 2018. február 15.

Lelőhely:   Yves Rocher szaküzletek, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő a malájziai csillaggyümölcs frissességével.

Malájziai csillaggyümölcs kivonatot, biogazdaságból származó Aloe Vera gélt, valamint 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Biológiailag könnyen lebomló formula. A flakon 100%-ban újrahasznosítható.

Aniko19870805

2019. április 15.

Nagyon jó illata van. Krémes állagú, tökéletes csomagolás, pont elég mennyiség ahhoz, hogy ne unjam meg. Hidratál, tartós, jól habzik! Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

zsizi

2018. május 7.

Kár, hogy már nincs, nagyon szerettem ezt az illatot is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Kár, hogy már nincs, nagyon szerettem ezt az illatot is!

Ponyshop

2018. február 15.

Imádom ezt a tusfürdőt, kár, hogy kivonják a forgalomból. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Imádom ezt a tusfürdőt, kár, hogy kivonják a forgalomból. :(

Virogka

2018. január 31.

Nagyon szeretem. A januári leárazás során vettem is magamnak többet. Nagyon friss gyümölcsös illata van, ami tényleg üdítően hat. Nagyon jól habzik. Olvastam néhány kommentben, hogy szárító hatású. Biztosan bőr függő, ezt nem vitatom, de nem mondanám, hogy "durvább" hatást kelt, mint az összes többi tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

senskin

2017. október 15.

YR -t szerettem valamikor, de ma kizárólag 1-2 termékük jöhet szóba. Az is módjával. A kádmosóm gyengédebb mint ez, a kádamhoz... :) Nem ajánlom senkinek, nekem kiszárította a bőrömet, mint ahogy az összes többi YR illatosnál- illatosabb tusolója.Semmi ápoló hatású anyag nincsen benne. Rémes.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Jelizz

2017. március 31.

Nagyon kis frissito illata van 😊 a kaves tarsa jobb volt ,sajnos szarit ..... nem vennem ujra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Black Fairy

2017. március 11.

Finom az illata, szépen habzik, nagyon frissítő vele a zuhanyzás.
Engem nem szárított, tetszik az ára is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

Finom az illata, szépen habzik, nagyon frissítő vele a zuhanyzás.
Engem nem szárított, tetszik az ára is. :)

ingyombingyom

2017. március 3.

Igazi 5 csillagos csoda ! Finom hosszantartó citrusos illatbomba, puha kellemes tapintatú bőrt eredményező energiatöltet ami feldobja a reggelemet is. Nálam nem szárított de az én bőrtípusomnál nem is szoktam ilyennel számolni. Az ára is csoda ! Külön díjazom az ökobarát csomagolást. Nagyon ajánlom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 3.

Mandy133

2017. február 10.

Nagyon finom frissítő, citrusos illata van, sokáig megmarad a bőrömön. Jól habzik, viszont az állaga nagyon csúszós, így a tusi egy része kárba megy. Mindenképp kell utána hidratálni, szerintem egy kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Cseni

2017. január 5.

egyszerűen imádom, nyári kedvenc. jó az illata, nem szárít túlságosan, az állaga valóban kicsit folyós, de jó tudni, hogy csak természetesen összetevőket tartalmat és ami nagyon fontos, hogy a flakon 100%-ban újrahasznosítható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid