Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4, 8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. július 31.

Kiszerelés:   4, 8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Színtelen, ugyanakkor illatosított ajakápoló kakaó és körte ilattal, mely védi és a táplálja az ajkakat.

Panni21

2019. január 30.

Nagyon olcsón jutottam hozzá a Fehér Vaníliás társával együtt (1€ volt a kettő), de ezt használom gyakrabban, ennek jobb az illata. A kakaót nem érezni benne, viszont annyira mennyei, természetes körte illata van, hogy meg tudnám enni. Viszem magammal szinte mindenhová, ebben a hideg időben nagyon jól jön. Kár, hogy az állandó kínálatukban nincsenek különlegesebb illatok, csak karácsonyra adnak ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Turdusmerula

2018. március 21.

Nagyon jók az Yves Rocher ajakápolói. Minden nap használom, és tökéletesen teszi a dolgát. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

cseresznye007

2017. július 26.

ha tehetném,vissza mennnék az időben és újravennék belőle egy raklapnyit annyira imádtam.Kikapartam az egész tégelyt.
Az állaga könnyed,az ajkamba nagyon könnyen és gyorsan beszívódott.És az az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

pilleriin

2017. január 14.

Nagyon könnyű állaga van, gyorsan fogy. Nagyon száraz a szám a hidegben, azt hittem, csak rontani fog a helyzeten egy ilyen kis illatosított cucc. Meglepetésemre rendbe rakta az ajkaimat 1 használat után. Kicsit gyorsan kezd avasodni, de majd gyorsan elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

janvidia

2017. január 4.

Nagyon szeretem! Leginkább a körtét érzem belőle, amit imádok! Legszívesebben megenném :D nagyon jól hidratálja a szám, zsírosabb ajakápoló. Ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

AlmásiKriszta

2017. január 3.

Kellemes illat és íz. Mindent szeretek ami körtés és itt inkább azt érzem. Egy hete használom és amikor először bekentem a szám, jól ki volt száradva, már-már sebes volt. Két nap alatt rendbe tette. A két kislányom is rájárt, így ma kaptak ők is. A két utolsó hoztuk el az üzletből, mert karácsonyi széria volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 3.

anita0828

2016. december 16.

Nagyon szeretem! Szerintem inkább a körte dominál benne, mint a kakaó, de én ennek kifejezetten örülök. A hatása is nagyon tetszik, a cserepes ajkaknak megváltás. Színe nincs, pici fényt ad az ajkaknak. Téli must-have.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate