Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Gyengéden tisztítja a kezeket és illatozóvá varázsolja azokat.

Nuugat

2017. április 16.

Elképesztően karácsonyi az illata, szezonban kihagyhatatlan számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Elképesztően karácsonyi az illata, szezonban kihagyhatatlan számomra!

szofiaa

2017. február 5.

Imádom , valami hihetetlen illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Imádom , valami hihetetlen illata van

dzsudzsi

2017. január 27.

Ajándékcsomagban kaptam, így kipróbáltam, de sajnos az érzékeny bőrömet irritálja a tusfürdő és a szappan is, viszketek fürdés után. Kár érte, mert kevés is jól habzik, nem szárít és tetszett a vidám illata, még ha kicsit túl édes is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

im

2017. január 26.

A testápolójánál is írtam, hogy számomra guilty pleasure termék, erre is igaz. Összehasonlítottam az kakaós-körtés tusfürdő összetevőlistáját az ennek a folyékony szappannak a flakonján találhatóval, és kiderült, hogy a kettő teljesen megegyezik, csak a kiszerelés különbözik. Ezért úgy döntöttem, tusfürdőként fogom elhasználni annak ellenére, hogy sokáig igyekeztem tusfürdőből is SLS/SLES- és parfümmenteset venni. De ez az illat megvett kilóra.

Pozitívumok:
- Nem szárít jobban, mint egy szulfátos Balea.
- A pumpával könnyű adagolni.
- Az állaga kellően, de nem kezelhetetlenül sűrű.
- Nekem nagyon tetszik az illata, inkább az étcsokoládét érzem ki belőle, a körtét kevésbé.

Negatívum:
- A finom illat szinte azonnal el is illan a bőrről, tusolás után már nem érzem. (Ezen persze segít a kakaós-körtés testápoló. :D )

Összességében:
Nem hiszem, hogy megvettem volna magamnak, de akitől ajándékba kaptam, tudja, mennyire szeretem a csokoládét, különösen a keserűt, és direkt ebből kiindulva választott nekem az Yves Rocher-ban, ahová egyébként még sosem tette be a lábát. Én emiatt nem tudok kellően objektív lenni, szóval megadom az öt csillagot. Természetesen nagyon száraz és érzékeny bőrűeknek ez a termék nem való, sem szappanként, sem tusfürdőként, de aki szereti pl. a körtés Boci étcsokoládét, az tegyen vele egy próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Pozitívumok:
- Nem szárít jobban, mint egy szulfátos Balea.
- A pumpával könnyű adagolni.
- Az állaga kellően, de nem kezelhetetlenül sűrű.

Negatívum:

Összességében:

Frida

2017. január 23.

Nagyon finom illata van és egyáltalán nem szárít, még biztos veszek belőle amíg kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Vicus

2017. január 18.

Valami szörnyű az illata és durván kiszárította a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Valami szörnyű az illata és durván kiszárította a kezemet.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid