Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

Kandírozott narancs és fahéj illatú kézmosó gél.

Roxxy

2017. január 3.

Nagyon hosszan megmaradó kellemes illat :) Engem nem is szárított ki egyáltalán,pedig arra igazán hajlamos vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

knoemi07

2016. július 11.

Nem sok illatát éreztem sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Nem sok illatát éreztem sajnos

strauszkinga

2016. február 12.

A párom nagyon szerette ezt az illatot, én sajnos nagyon nem. Pedig az üzletben szaglászva nagyon tetszett. A tusfürdőt is folyékony szappanként hsználta el a párom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

pinkypanka

2016. február 9.

Nem igazán értem, hogy miért kell ennyire leszólni valamit, azért mert valakinek nem tetszik az illata. Ez annyira egyéni dolog, valakinek nem tetszik, másnak meg igen, eszembe sem jutna azért nem ajánlani egy terméket, mert nekem egyénileg nem tetszik az illata...
Nem rossz kis szappan szerintem, jól habzik, finom, krémes habja van és szerintem! nagyon jó az illata, olyan karácsonyos. Szárítani, valóban szárít valamennyit, de nem is ígéri, hogy tőle lesz pihe-puha kezünk (és nyilván nem is egy limitált kiadású termékkel - amit az illatáért és a csomagolásáért szeretünk megvenni - fogjuk ezt elérni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

0bikbik0

2016. január 24.

Nekem az illata nem annyira gáz (sőt, igazából tetszik is :-), de rettenetesen szárít. Minden kézmosás után több tonna kézkrémmel tudom elfogadhatóvá tenni a kezem. Ja, és nem fogy elég gyorsan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

astarta

2015. december 29.

Már mindenki leírta, az illata nem stimmel a megadottal, bár azért büdösnek nem mondanám, csak nem érzem se a narancsot, se a fahéjat benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

katacita

2015. december 14.

Csatlakozom, egyáltalán nem tetszik. Az illata.. hát hű! Kézmosás után büdös vegyszerszagú lesz a kezem, mellesleg eléggé szárít is. Ez az idei karácsony nem lett nagy szám sajna az YR-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Izabel

2015. december 9.

Update: gyorsan fogy! Ketten használjuk, jobbára esténként, és 10 nap alatt elfogyott.

Ajándékba kaptam, tusfürdő és kézkrém kíséretében. Karácsonyinak nem mondanám és jónak se. Nagyon szárít és az "illata" sokáig érződik a kézmosás után a kezemen is, a fürdőben is. Egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

szeliger

2015. november 18.

Sem a fahéjat, sem a narancs illatát nem érzem benne. Ez egy műanyagszagú folyékony szappan, ami nem mellesleg nagyon szárít. Már töményen sem volt csábító illata, de sokszor előfordul, hogy valami töményen nem olyan szép, aztán használat közben mégis új oldalát mutatja, ezért kerülhetett a kosárba. El fog fogyni, de így utólag nem volt bölcs dolog megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 18.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid