Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: wircsa, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Szeretné, ha száraz bőre táplálttá és bársonyos tapintásúvá válna? Ha igen, akkor a Két fázisú testápoló olajat Önnek találták ki! A bőr egyetlen mozdulattal tökéletesen táplálttá és bársonyos tapintásúvá válik. Egyedülálló, ultra finom textúrájú két fázisú szárazolaj."

Több, mint 99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Parabén-, és ásványi anyag mentes termék.

Demonshadow

2020. február 7.

Testen először és utoljára próbáltam ki, eléggé bajos volt felvinni, a bőröm sem igazán akarta felszívni, és a hidratáló hatás is elmaradt. Egy dolog, amiért nem húzom le, az a tahiti olajhoz hasonló jótékony hatása a HAJra. Akinek száraz, töredező, sprőd haja van, merem ajánlani a teljesen száraz hajvégekre minimális, 2-3 pumpányi mennyiséget felvinni. Nem közvetlenül a hajra kell permetezni, mert úgy könnyen lehet túl olajos a végeredmény, hanem a tenyérben elkenve óvatosan kell felvinni a hajhossz utolsó 2/3-ára. A végeredmény selymes, pihe-puha tapintású haj, elég a szárítást követően, vagy maximum másnap használni, a következő hajmosásig garantáltan tapintható lesz a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Pampilla

2017. június 16.

Magamtól biztos nem veszem meg,hiszen nem száraz a bőröm,csak ritkán igényel bármilyen krémet is. Szóval kaptam ezt,és azért elhasználtam,hetente kéthetente befújtam magam vele tetőtől talpig,finom bársonyos lett tőle a bőröm,viszont még este is olajos tapintású maradt,nem szívta be. De akinek száraz bőre van,annak tökéletes lehet,meg is adom rá a max csillagot. Az illata kimondottan kellemes,diszkrét,nem untam meg a végére sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

buba83

2017. április 18.

Kicsit többet vártam tőle, bár nem rossz de 4 csillagot kap amiatt, hogy nehezen szívódik be, várni kell különben a ruha is olajos lesz.
Ráadásul nem jó közvetlen a bőrre fújni, mert közben az egész fürdőszobát beteríti akkor az olaj :( A hatása egyébként tényleg jó, miután végre beszívódik, szépen hidratál, jó érzésű lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Mandy133

2017. január 24.

Tényleg jól hidratál, viszont nem szivja be a bőr ami elég kellemetlen, mert a ruha is olajos lesz. Az illatát szokni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Bringa11

2016. november 7.

Az illata nagyon tetszik, valóban kicsit eltér a megszokottól, de nekem bejön. :) Szerintem sokkal hatásosabb, mint egy testápoló. Elsőnek én is közvetlenül ráfújtam a lábamra, ami nagy hiba volt mert a fél szoba úszott utána az olajban, de azóta már a tenyerembe fújom, és azután kenem el magamon. Elég száraz a bőröm viszont egy használat után 2-3 napig hidratált marad, úgyhogy engem meggyőzött, ahogyan az összetevői is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

gumibogyo11

2016. október 27.

Glamour napon sikerült beszerezni jókora kedvezménnyel. Mostanában nagyon száraz a bőröm így jobban preferálom az olajokat zuhanyzás közben vagy után. Nekem személy szerint ez jobban tetszett mint a body shopos pont a spray formája miatt. Valóban könnyű mindent beteríteni vele, szóval kísérletezés kérdése, de pillanatok alatt beszívódik, jó az illata és a bőröm is szép lett tőle. És még az összetevőkre se lehet rossz szavam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

okroseva

2016. július 26.

Remek olaj! Könnyen beivódik, segít a nyáron ált. pikkelyesre száradó lábszáraimon. Az illata nekem picit szokatlan, emiatt a 4 csilli. Volt jobb olajam, de rosszabb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

viireich

2016. május 10.

Én is akciósan vettem meg, de nem bántam meg a vásárlást. Mindennapos használatra nekem picit sok, de 2-3 naponta használva nagyon jó, szépen beivódik a bőrömbe, az illatát nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

wircsa

2016. április 13.

Akciósan vettem, de nekem egyáltalán nem vált be. Nagy erővel fúj, így elsőre beterített mindent körülöttem, úgyhogy utána már csak a tenyerembe fújtam. Ragadok tőle, nagyon kellemetlen érzés..nem is tudom, mikor tudnám elhasználni....csalódás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid