Yves Rocher

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Megújult változat!

La Glacilly-ből származó bio árnikával. A puha és sima kezekért. A márka kutatói a védő hatású Árnika kivonatot radírozó hatású epermagokkal ötvözték. A kéz bőre 1 perc alatt visszanyeri ragyogását, a gyengéd radírozó hatásnak köszönhetően pedig puhává és ápolttá válik.

Zanot

2021. április 17.

Sokáig azt gondoltam, hogy a kézradír egy felesleges luxus, pénzkidobás. Aztán ajándékba kaptam ezt a terméket. Azóta teljesen megváltozott a véleményem. Több márkát is kipróbáltam, de mindig visszatérek ide és már nem is fogok mást venni. Már a használat után is olyan érzés, mintha alaposan bekentem volna valami szuper, olajos, mézes tápláló krémmel... pedig ez csak a radír még. Télen, amikor le akar száradni a kezem sokat segít, a kézkrém is jobban beszívódik utána, de ha nem olyan vészes a helyzet önmagában is elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

B.Csilla96

2021. április 6.

A körömágyam folyamatosan kiszárad, hámlik. A körmös ajánlotta, hogy radírozzam le az elhalt hámsejteket mielőtt hidratálni szeretném a körömágyamat/kezemet és erre esett a választásom. Kellemes állaga van, jól lehet vele radírozni. A szemcsék elég nagy szeműek, nem durvák. Nekem nagyon tetszik az illata is. Használat után nagyon selymes lesz a kezem. Nem használom minden nap, heti 2-3 alkalommal csak. Én azt vettem észre, hogy hamarabb helyre jön a kezem, ha ezt használom, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Benedetta88

2020. április 5.

Szerintem jó kis kiegészítő termék. Akkor szoktam használni, amikor már nagyon kivan száradva a kezem és hiába krémezem, mintha hatástalanok lennének a krémek. Ilyenkor gyorsan radírozok vele egyet, lemosom és ezek után bekenem a kezem valamelyik kézkrémemmel. Egyáltalán nem durva, kíméletes a bőrrel, selymes, sima lesz a bőröm a használata után és a kézkrém is maradéktalanul feltud szívódni. Hozzáteszem hetente-2 hetente szoktam használni, mert szerintem ezzel sem szabad túlzásokba esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

wildrose

2020. március 24.

Kellemes illatú, olajos állagú kézradír közepesen durva szemcsékkel, jól radíroz és nagyon jól ápol. Selymes, puha lett a bőröm a használata után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 24.

anetta.filip

2020. január 1.

Semmi különleges élményt nem adott ez a termék. Sem illatában, sem radírozó hatásában, sem hidratáló hatásában nem volt meggyőző.
Még próbálgatom, ezt már elhasználom, de nem tervezem megvenni. Legalább kárt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate