Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"A lótusz és zsálya ellenállhatatlan és pihentető illata már kézkrém formájában is kényezteti!"

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. június 8.

Könnyű kézkrém, talán túlságosan is könnyű. Hamar beszívódik, de alig hidratál. Télen a kiszáradt bőrre semmit nem ér. Most nyáron elkenegetem. Az illata visszafogott és nem is tartós. Van a márkának ennél jobb kézre való terméke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 8.

b.Rose57

2021. május 26.

Átlagos kézkrém, az illatával egy ideig barátkoznom kellett, ami végül sikerült is, viszont nagyon vizes az állaga, nem igazán hidratál, és még hamar el is fogy, ár-érték arányban nem igazán éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

zsdori

2021. március 10.

Az illata eleinte furcsa volt de egy pár használat után már kellemes. Könnyű, krémes állag, hidratálása nem az igazi számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

fioretta

2021. január 31.

Arra a célra vettem, hogyha nem vagyok otthon ezt viszem magammal, mivel praktikus, pici kiszerelés. Sajnos az illata nem tetszett, pedig külön-külön szeretem a zsályát és a lótuszt is, de ebben valahogy mégis olyan furcsa volt a kettő együtt. A tápláló hatással sem voltam teljesen elégedett, kenegettem, valamennyit hidratált, de nem volt hosszan tartó hatása. Kis kiszerelés és elég drága, számomra ár-érték arányban egyáltalán nem érte meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

VNikol

2021. január 26.

Imádom az illatát! Gyorsan beszívódik. Kevés kell belőle, ezért a kis kiszerelés ellenére is hosszabb ideig kitart, mint vártam volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

floracska6

2020. november 14.

A legjobb kezkrem, nekem eddig ez vált be legjobban télen. A mangossal válogatva használom. A kiszerelés is nagyon praktikus, elfer a kis táskában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

HannaLove

2020. július 21.

Nem olyan különleges, finom az illata mint vártam, de egész jól hidratál és praktikus a kis tubusos kiszerelés utazáskor stb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

silence

2020. július 16.

Imádom az illatát, nagy sláger most nálam ez a lótuszos változat.
Ilyenkor nyáron nem szárad annyira ki a kezem (télen viszont rendszerint cserepesre), most pont elegendő a hidratáló hatása is.
Szeretem, hogy kellemes állaga van, villámgyorsan beszívódik, nem ragad és nem hagy zsíros nyomot, napközben is bármikor kenhető.
Már a második tubuskával használom, biztos még sokszor újravásárolom és most meg fogom venni a tusolózseléjét és a testápolóját is ennek a lótuszos kiadásnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Imádom az illatát, nagy sláger most nálam ez a lótuszos változat.

Odriuss

2020. április 17.

Az illata nagyon kellemes, nagyon szeretem, energizáló hatása van, az ára kicsit húzós, de mivel nem kell belőle sokat kenni, ezért sokáig elég. A száraz bőrömet jól hidratálja, a táskámban mindig velem van, napközben sokszor után kenem. Ha elfogy szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

HunFairy

2019. november 11.

Nagyon szeretem az illatát, engem a félig megérett málnára emlékeztet és ennyi amit ez a krém tud. Kb 2 óránként kell újra kennem hogy puha maradjon a kezem (hideg okozta kiszáradás), nem is vártam többet tőle mert aktív
hatóanyag (aminek haszna is van a térfogatnövelésen kívül) nincs sok benne..
Ajándékba kaptam, elkenem aztán vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

hatóanyag (aminek haszna is van a térfogatnövelésen kívül) nincs sok benne..
Ajándékba kaptam, elkenem aztán vége.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.