Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"A lótusz és zsálya ellenállhatatlan és pihentető illata már kézkrém formájában is kényezteti!"

HannaLove

2020. július 21.

Nem olyan különleges, finom az illata mint vártam, de egész jól hidratál és praktikus a kis tubusos kiszerelés utazáskor stb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

silence

2020. július 16.

Imádom az illatát, nagy sláger most nálam ez a lótuszos változat.
Ilyenkor nyáron nem szárad annyira ki a kezem (télen viszont rendszerint cserepesre), most pont elegendő a hidratáló hatása is.
Szeretem, hogy kellemes állaga van, villámgyorsan beszívódik, nem ragad és nem hagy zsíros nyomot, napközben is bármikor kenhető.
Már a második tubuskával használom, biztos még sokszor újravásárolom és most meg fogom venni a tusolózseléjét és a testápolóját is ennek a lótuszos kiadásnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Imádom az illatát, nagy sláger most nálam ez a lótuszos változat.

Odriuss

2020. április 17.

Az illata nagyon kellemes, nagyon szeretem, energizáló hatása van, az ára kicsit húzós, de mivel nem kell belőle sokat kenni, ezért sokáig elég. A száraz bőrömet jól hidratálja, a táskámban mindig velem van, napközben sokszor után kenem. Ha elfogy szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

HunFairy

2019. november 11.

Nagyon szeretem az illatát, engem a félig megérett málnára emlékeztet és ennyi amit ez a krém tud. Kb 2 óránként kell újra kennem hogy puha maradjon a kezem (hideg okozta kiszáradás), nem is vártam többet tőle mert aktív
hatóanyag (aminek haszna is van a térfogatnövelésen kívül) nincs sok benne..
Ajándékba kaptam, elkenem aztán vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

hatóanyag (aminek haszna is van a térfogatnövelésen kívül) nincs sok benne..
Ajándékba kaptam, elkenem aztán vége.

bernadettu

2019. szeptember 13.

Én még bevezető áron vettem a megjelenésekor, de már akkor is drágállottam, azt hiszem hogy egy bizonyos összeg elérése miatt vettem csak meg. Előnye, hogy nem olyan erőteljes az illata mint pl. a vaníliásnak, de hidratáló hatása elég átlagos. Drogériákban hasonlót találni jóval olcsóbban. Ettől függetlenül ajánlom, ha valaki egy diszkrétebb illatot szeretne/szereti ezt az illatkombót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

sara1980

2019. március 11.

Nem rossz, sem az illata, sem a bőrápoló hatása, jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Nem rossz, sem az illata, sem a bőrápoló hatása, jól hidratál.

tsolya

2019. február 26.

Friss szerelemnek mondható a kapcsolatom a márka kézkrémeivel. Nagyon szeretem az illatát. Kevés is elég belőle, ezért meglepően sokáig kitart ez a mennyiség is. Jól hidratál, hamar beszívódik, és nem hagy semmilyen extra, kellemetlen réteget. Még így télen is képes csodákat tenni a kezeimmel, és rendszeres használat mellett, nem is szárad ki. Abszolút kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

SoLy

2019. február 21.

Jól hidratál, nem hagy egy réteget (igaz nem is nyomok a tuusból sokat), gyorsan beszívódik és az illata is kellemes. Kevésnek tűnik az a 30 ml, mégis tovább tart, mint gondolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

mafalda

2019. február 20.

Kedvenc yves rocher illatom immár kézkrém verzióban is elérhető, jupiiiii😁
Puhít táplál nekem tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Kedvenc yves rocher illatom immár kézkrém verzióban is elérhető, jupiiiii😁
Puhít táplál nekem tökéletes!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.