Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2014. április 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

• Hársfavirág tartalmú kifésülést könnyítő spray.
  • Parabén-, szilikon- és mesterséges színezéktől mentes.
  • Száraz és nedves hajon is használható.

Sofia1976

2014. október 11.

csak az illata miatt kellet de hamar befejeztem a fújkálását mert csak vizezte a hajam és ragacsolta. viszont a mellékhelységben szuper illat volt. Ha gyártanák tuti vennék bár oda kicsit drágának tartom de az illata csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Makkancs

2014. augusztus 11.

Én semmilyen hatást nem vártam tőle- szerencsére, mert nincs is- egyértelműen az illata miatt vettem meg. A hársfavirág illat a kedvencem. Ha valaki tud olyan parfümöt, ami ilyen illatú, akkor kérem árulja el! Ennek ellenére, ha hajra való termékként kell pontozni, akkor max. 2-est kap. Nekem balzsamozás után is gubancolódik a hajam. Kész rémálom kibontani. Ez a termék pedig semmit sem csinált ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

acskrisz

2013. december 4.

Mikor még hosszú hajam volt, ez minden hajszárítás előtt elengedhetetlen volt, ha gubancmentességet szerettem volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

rekag

2013. szeptember 13.

Nekem nagyon bevált, könnyen kifésülhető a hajam tőle, nem lesz ragacsos a hajam, az illata isteni. Én használok előtte balzsamot és pakolást is, szóval eleve nem gubancos a hajam, talán ezért is elegendő nekem a kifésüléshez ez a spray.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Nessy

2013. augusztus 13.

A kifésülést nem segíti, ezért semmiképpen nem adhatok neki 4-5 csillagot, de az illata isteni, nagyon szeretem a hársfavirág illatát, még az is lehet hogy újra megveszem.:) Testpermetnek is jó, nem ragacsos.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.