Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Barackmag őrlemény segítségével kíméletesen radírozza az arcbőrt, mely egyenletesebbé és simább felületűvé válik egyetlen lépésben. Kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket.

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt formula.
  • Több mint 98%-ban természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Ásványi olaj- és színezékmentes termék.
  • Vegán termék.

Yves Rocher Kímélő Arcradír bontatlan
Ár: 500 , Eladó: missblack99
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen

kluc

2021. március 21.

Meg vagyok vele elégedve, a bőröm nagyon puha lett tőle. De túl pici a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Rean519

2020. október 20.

Nagyon megdöbbentett a színe, de tetszik. Illata engem marcipánra emlékeztet. Kíméletesen radíroz, de nem is kell durvább hatás. Kis kiszerelés, de cserébe az ára se magas. Nem egy kiemelkedő termék, de megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

Chica07

2020. július 28.

Egyik kedvenc termékem! 🙂 Az ára 1000 Ft alatt van, kicsi, így akár egy kisebb táskába be lehet dobni, a barackmag teljesen természetes, szép sima lesz a bőröm használat után, és nekem kitart elég sokáig 🥰😊🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Melinda8

2020. július 2.

Gazdaságos kiszerelés, nem kell sok belőle. Megfelelő az arcbőröm számára a radírozó hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

TheGirl

2020. április 1.

Nagyon meglepett az ezüst szín, mikor először használtam. Kicsi tubusa ellenére szerintem sokáig elég lesz, mivel nem kell olyan sok belőle. Nekem nem annyira tetszik a túlzott kíméletessége, jobban szeretem, ha ennél egy kicsit jobbad "radíroznak" a bőrradírok. De aki csak könnyedebb hatást vár, annak lehet, hogy tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

hayleygates

2020. március 3.

Ez a szín nagyon szokatlan. (Ezüst) Kicsi szemcsék vannak benne, abból pedig pont elég egy kíméletes arcradírozáshoz. Az illata kicsit mű, de nem zavaró. Használat után puha, selymes az arcom, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Erina

2019. október 28.

Komoly cucc az ezüst színével. Nagyon apró szemcsék vannak benne, így tökéletes számomra. Nem karcol, szépen tisztít, nem szárít. Kicsi a tubus, de mégis bőven elég egy hónapig, nem minden napi használat mellett. De ez a szín.... 😂 nem térek napirendre, hogy miért ezüst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Szettben vásároltam meg a "tesóival". Igazából csak kiváncsiságból, mert voltak már jól bevált maszkjaim más márkák kínálatából. Nincs ez máshogy az arcradírokkal sem. YR Sebo Vegetal arcradírt használom, de tettem egy próbát ezzel is.
Kellemes állagra, illatra. Érdekes az ezüst színe, viszont nekem "túl gyenge és kicsik a szemcséi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Leander

2019. június 10.

Nekem egy kicsit túl kímélő, nem érzem valami hatékonynak. A színe tényleg ezüst, ami szokatlan, de persze lényegtelen. Érzékenyebb bőrre talán jó lehet, de én szeretem az alaposabb radírozást. Az illata visszafogott, de kellemes, a tubus mérete ellenére egész sokáig elég, tényleg csak a hatékonyságával volt bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

ReiHUN

2019. május 17.

2 társával kaptam szettben (tisztító arcmaszk, energizáló arcmaszk). Nem kifejezetten szoktam őket együtt, egymás után használni, inkább külön-külön, mikor melyikre van szükség. De 3 lépéses tisztításként is tök jó, csak általában több terméket használok.

Praktikus a kiszerelése, utazáskor is könnyen el tudom vinni magammal, és elég sokáig kitart, nem kell belőle sok egyszerre. Nagyon szeretem az illatát. Kellemes, sűrű, krémes állaga van, könnyen ki lehet nyomni a tubusból. Enyhe szürkés színe és gyönyörű gyöngyházfénye van, és apró magocskák vannak benne, amik a radírozást segítik elő. Nekem a radírozás rész annyira nem jön be, nem tűnik túl hatékonynak, a szemcsék mindig meglapulnak az ujjaim között, néhány szem néha kifejezetten élesnek is tűnik, ami félek, hogy bántja az arcot. De alapvetően nem vészes, tényleg kímélőnek érzem, jól tisztít, csak a magocska őrleményektől félek azért néha. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid