Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Barackmag őrlemény segítségével kíméletesen radírozza az arcbőrt, mely egyenletesebbé és simább felületűvé válik egyetlen lépésben. Kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket.

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt formula.
  • Több mint 98%-ban természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Ásványi olaj- és színezékmentes termék.
  • Vegán termék.

TheGirl

2020. április 1.

Nagyon meglepett az ezüst szín, mikor először használtam. Kicsi tubusa ellenére szerintem sokáig elég lesz, mivel nem kell olyan sok belőle. Nekem nem annyira tetszik a túlzott kíméletessége, jobban szeretem, ha ennél egy kicsit jobbad "radíroznak" a bőrradírok. De aki csak könnyedebb hatást vár, annak lehet, hogy tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

hayleygates

2020. március 3.

Ez a szín nagyon szokatlan. (Ezüst) Kicsi szemcsék vannak benne, abból pedig pont elég egy kíméletes arcradírozáshoz. Az illata kicsit mű, de nem zavaró. Használat után puha, selymes az arcom, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Erina

2019. október 28.

Komoly cucc az ezüst színével. Nagyon apró szemcsék vannak benne, így tökéletes számomra. Nem karcol, szépen tisztít, nem szárít. Kicsi a tubus, de mégis bőven elég egy hónapig, nem minden napi használat mellett. De ez a szín.... 😂 nem térek napirendre, hogy miért ezüst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Szettben vásároltam meg a "tesóival". Igazából csak kiváncsiságból, mert voltak már jól bevált maszkjaim más márkák kínálatából. Nincs ez máshogy az arcradírokkal sem. YR Sebo Vegetal arcradírt használom, de tettem egy próbát ezzel is.
Kellemes állagra, illatra. Érdekes az ezüst színe, viszont nekem "túl gyenge és kicsik a szemcséi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Leander

2019. június 10.

Nekem egy kicsit túl kímélő, nem érzem valami hatékonynak. A színe tényleg ezüst, ami szokatlan, de persze lényegtelen. Érzékenyebb bőrre talán jó lehet, de én szeretem az alaposabb radírozást. Az illata visszafogott, de kellemes, a tubus mérete ellenére egész sokáig elég, tényleg csak a hatékonyságával volt bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

ReiHUN

2019. május 17.

2 társával kaptam szettben (tisztító arcmaszk, energizáló arcmaszk). Nem kifejezetten szoktam őket együtt, egymás után használni, inkább külön-külön, mikor melyikre van szükség. De 3 lépéses tisztításként is tök jó, csak általában több terméket használok.

Praktikus a kiszerelése, utazáskor is könnyen el tudom vinni magammal, és elég sokáig kitart, nem kell belőle sok egyszerre. Nagyon szeretem az illatát. Kellemes, sűrű, krémes állaga van, könnyen ki lehet nyomni a tubusból. Enyhe szürkés színe és gyönyörű gyöngyházfénye van, és apró magocskák vannak benne, amik a radírozást segítik elő. Nekem a radírozás rész annyira nem jön be, nem tűnik túl hatékonynak, a szemcsék mindig meglapulnak az ujjaim között, néhány szem néha kifejezetten élesnek is tűnik, ami félek, hogy bántja az arcot. De alapvetően nem vészes, tényleg kímélőnek érzem, jól tisztít, csak a magocska őrleményektől félek azért néha. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

csikilany

2019. május 2.

Nagyon szépen tisztítja az arcbőrt, sokáig elég, tehát elég egy kevés is belőle, gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

tsolya

2019. április 14.

Három alkalommal használtam eddig, és még bőven van legalább ennyi adag a tubusban. Ahhoz képest, hogy pici kiszerelés, 5 alkalomra alsóhangon elég, de szerintem többre is. Az első dolog, ami feltűnt a termékkel kapcsolatban, hogy elképesztően gyönyörűen néz ki. Annyira szép a színe,szép ezüstös, a fény hatására picit még csillog is. Engem már itt megvettek kilóra. Nyilván emellett a hatása sem elengedhetetlen, de plusz pontnak mindenképp megjegyzendő. Szépen lehet vele radírozni, és a használata után puhább a bőröm. Látszik, hogy annak ellenére hogy kímélő radír, egész remekül eltávolítja azt, amit el kell. Összességében én szeretem. Az árához képest több alkalomra is elegendő, ezzel nekem nincs problémám. Azt, hogy újraveszem-e azt nem tudom, nagyon szeretek kísérletezgetni, és újakat kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Gabszi

2019. február 24.

Elhasználtam majdnem egy egész tubust. Igazából azért függesztettem fel a hatását, mert rájöttem, hogy a kémiai hámlasztás hatásosabb, a mellet viszont nem használok arcradírt. Viszont nyárra valószínűleg visszaállok erre. Nagyon kíméletes a bőrrel, a szemcséi pont megfelelő méretűek. Nem húzódik utána a bőr, nem irritálja és szerintem még az illata is jó. Szóval számomra a nagybetűs ARCRADÍR. És árérték arányban is nagyon jó szerintem, mert heti 2x használat mellett kb 3-4 hónapig elég egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Nialla

2019. február 1.

Látom, hogy másokat is meglepett a színe. :) Nekem nagyon bevált. A bőröm puha lett, nem húzódott. Az illata is kellemes. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 1.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid