Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2019. december 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"Ugye Ön is szereti kedvenc Plaisirs Nature tusfürdője illatát magán érezni? Most meghosszabbíthatja az illat hatását ezzel a csábító kézápoló krémmel! Az 1959 óta egyedülálló szakértői hálózatunk ezúttal a fair trade bio karitévajat és a kókusz kivonatot állította az Ön szépségének szolgálatába. Kezeinek bőre puha, hidratált és finom illatba burkolt lesz!"

dettusbettus

2020. március 18.

Nem rossz, de igazán nem is jó. Az illata isteni, szívem szerint megenném. Viszont 2 kézmosás után - télen 1 - újra kell kenni, így sajnos újabb tubusnak nem fogok esélyt adni. De az illata az tényleg fenomenális, ezért kap ennyi csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

loniekaet

2020. március 2.

Jól hidratál, viszont nem szívódik be valami jól, sokszor hiába vártam sokáig, hogy felszívódjon, végül le kellett törölnöm a ragacsos réteget amit maga után hagyott, mert már zavaró volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Lora

2020. február 4.

Hidratalo hatasat tekintve semmi extrat nem nyujtott, viszont az illata annyira tomeny es orjito, hogy az allergiamat is minden alkalommal elohozta, hosszas tusszogesrohamot kivaltva. Ha valaki szereti a nagyon eros es tartos illatokat, akkor viszont ezt a kezkremet valassza. :) A tusfurdokkell semmi problemam pl, azokat imadom, csak veluk furdok, de a kezkremje sajnos nem jott be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Evelin0606

2020. február 3.

Imádom! Legalábbis az illatát, intenzív és hosszantartó. Viszont az ápoló hatásáról már nem tudom ugyanezt elmondani. Nekem nem ápolja úgy a kiszáradt kezeimet mint más fele ennyibe sem kerülő kézápoló társai.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

ayer02

2020. január 25.

Ahogy az ajakápoló tesójánál, így nála is a kókusz illat fenséges! Imádom mert cuki a külalak, gyorsan beszívódik s puha lesz a bőr tőle! Kedvenc! ajándékaim! egyike, kapni szívesen kapnám újra bármikor de nem venném mert az árhoz képest kevés a mennyiség! Ezért a -1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Gica81

2020. január 24.

Először használom ezt a márkát.
A kézkrémeket imádom, télen-nyáron használom is őket. Hol virágillatút, hol gyümölcsillatút vásárolok, attól függ milyen évszak van és mihez van kedvem.
Mai napon pont egy gyümölcsillatút szerettem volna és be is szereztem.
Nagyon jó kis kézkrém, mind az illata, mind az állaga tökéletes. Gyorsan beszívódik és kellemes illatot hagy maga után. A kiszerelés is pont tökéletes, mert én táskába is mindig tartok egyet.
Nagyon örülök, hogy megismerkedhettem ezzel a márkával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

Először használom ezt a márkát.
Mai napon pont egy gyümölcsillatút szerettem volna és be is szereztem.
Nagyon örülök, hogy megismerkedhettem ezzel a márkával is.

Melinda8

2020. január 22.

Jó kis kézkrém, pont jó az állaga, gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet utána. Közepesen száraz kezemnek remek hidratáló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

lavendermona

2020. január 8.

Kedvenc nyári kézkrémem... nagyon finom kókusz illata van, pont jó az állaga, nem ragad, normál időn belül beszívódik. Mindig benne van a táskámban 30 fok felett :) Viszont az tény, hogy a kiszerelés szerintem kevés az árához. De szaladgálós táskában tartós kis kézkrémnek tökéletes:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Berlin

2019. október 24.

Az illata isteni mint ahogyan a többi kézkrémüknek is és nagyon puhává varázsolja a kezemet, de ez kb. a második kézmosásig tart csak sajnos.
Átmeneti időre teljesen jó, de télre amikor igazán kézkrémezne az ember sajnos kevés, túl vizes hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Tvylvis

2019. október 24.

Nagyon régóta nem vettem semmit a márkától, nem szeretem azt a marketinget, hogy natúrnak és természetesnek hirdetik magukat, miközben messze nem azok. Ajándékba kaptam egy szettet, amiben négy kis kézkrém volt, ez is. A csomagolás rettentően tetszik, kifejezetten esztétikusra sikerült. A kézkrém illata is kellemes. Viszont maga a termék elég gyengécske. Nagyon gyorsan beszívódik, viszont hagy maga után egy furcsa olajos réteget. A hidratáló hatása ennek ellenére kb. öt perc múlva el is tűnik. Táskába dobálni, napközbeni kenegetésre elmegy, de éjszakára nagyon kell mellé egy gazdagabb krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice