Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2019. december 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"Ugye Ön is szereti kedvenc Plaisirs Nature tusfürdője illatát magán érezni? Most meghosszabbíthatja az illat hatását ezzel a csábító kézápoló krémmel! Az 1959 óta egyedülálló szakértői hálózatunk ezúttal a fair trade bio karitévajat és a kókusz kivonatot állította az Ön szépségének szolgálatába. Kezeinek bőre puha, hidratált és finom illatba burkolt lesz!"

Ár: 800 , Eladó: putty-putty
Állapot: Új, Helyszín: Budapest XI. , fizetés: Személyes átvétel: Budapest, BAH-csomópont közelében egyeztetett időpontban.

racheldawes

2021. október 16.

A sok pozitív véleményt olvasva, a kókusz illatának nagy rajongójaként gondoltam, ki kell próbálnom. A csomagolása letisztult, praktikus, "kézre áll". Könnyedén beszívódik a bőrbe, a hidratáló hatása átlagos, a téli, igazán hideg időben minden bizonnyal kevésnek bizonyulna. Az illata pedig sajnos számomra meglehetősen mű, nem sikerült megbarátkoznom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Vudubaba

2021. június 29.

Már nem tudom hogy volt pontosan, de télen mentünk valahova, fájdalmasan kicsípte a hideg a kezemet és SOS kellett egy krém, bármi áron. A barátom ment be érte és ő választotta az illatot, utána hazafelé mindenki erről témázott a kocsiban, hogy milyen jó az illata :) Pikk pakk elfogyott, de úgy emlékszem végig szerettem használni, könnyen beszívódó kézkrém ami segít a téli időszakban. Kicsit drága a kiszereléshez képest. Szeretek új termékeket kipróbálni, de lehet, hogy újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Saku28

2021. május 7.

Nem vagyok egy nagy kézkrémes, mivel elég problémás a bőröm és alig akarja beszívni a kézkrémek nagy részét. Vásárlás mellé választható ajándék volt, gondoltam bepróbálkozom vele. A kezemet mentette meg nem is egyszer, többek között amikor a manikűrös kicsit túltolta a bőrreszelést és napokig sebes voltam. Mindig beszívódik, nagyon kellemes kókuszos illata van. Nagyon kellemesen csalódtam benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

kincsq

2021. április 23.

Sok-sok kézkrémet próbáltam már, így írom le a véleményem erről a termékről: FANTASZTIKUS! Számomra egy csodaszer. Sok illatban teszteltem már ezt a terméket, mindegyiket nagyon szeretem. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a kezen. Valóban drága, de kis pöttynyi elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Tirana

2021. március 18.

Egyszerűen imádom! Nagyon gyorsan beszívja a kezem és fantasztikus az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Egyszerűen imádom! Nagyon gyorsan beszívja a kezem és fantasztikus az illata!

TheNancy07

2020. szeptember 10.

Tudásához képest elég drága. Jól felszívódik, nekem nem hagy ragacsos érzetet maga után, az illata elmegy, olyan autóillatosítós kókuszillat. Nem hiszem, hogy valaha újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Bubucim

2020. július 13.

Két évvel ezelőtti nyaraláson volt hű társam. Elalvás előtti aromaterápiának is nevezhetném. :) Nekem nagyon bevált. Az ára miatt viszont nem vásárolom újra. Van olcsóbb kókuszos kézkrém, ami nyújta ugyanazt a hatást, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

dettusbettus

2020. március 18.

Nem rossz, de igazán nem is jó. Az illata isteni, szívem szerint megenném. Viszont 2 kézmosás után - télen 1 - újra kell kenni, így sajnos újabb tubusnak nem fogok esélyt adni. De az illata az tényleg fenomenális, ezért kap ennyi csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

loniekaet

2020. március 2.

Jól hidratál, viszont nem szívódik be valami jól, sokszor hiába vártam sokáig, hogy felszívódjon, végül le kellett törölnöm a ragacsos réteget amit maga után hagyott, mert már zavaró volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Lora

2020. február 4.

Hidratalo hatasat tekintve semmi extrat nem nyujtott, viszont az illata annyira tomeny es orjito, hogy az allergiamat is minden alkalommal elohozta, hosszas tusszogesrohamot kivaltva. Ha valaki szereti a nagyon eros es tartos illatokat, akkor viszont ezt a kezkremet valassza. :) A tusfurdokkell semmi problemam pl, azokat imadom, csak veluk furdok, de a kezkremje sajnos nem jott be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice