Yves Rocher

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theriniel, Módosítva: 2020. február 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Eltünteti a korpát és megakadályozza az újraképződését. Az Yves Rocher kutatói a gránátalmahéj kivonatát választották a korpásodás megszüntetésére és a haj tisztítására. Ez a hajszesz hatékonyan távolítja el a korpát és egyben tisztítja a fejbőrt.

Több mint 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék-, szilikon- és parabénmentes termék.

theriniel

2020. március 31.

Tökéletes volt! A samponnal együtt használtam, csodaszer volt ez együtt. Mindenfélét kipróbáltam már korpásodásra, és semmi sem segített. Nagyon sajnálom, hogy ez is, majd a sampont is megszüntették.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Adora

2017. január 16.

Tényleg hatásos, fellazítja a hámló bőrréteget, könnyebb után kimosni a hajból a korpát, és három-négy használat után már látványosan kevesebb korpa is képződik. Az illata is kellemes és nem is fogy gyorsan, mivel a csőrös tetejének köszönhetően viszonylag precízen adagolható, úgyhogy szerintem maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Roxuska

2016. november 5.

Szeptemberben vásároltam meg. Nekem nagyon hatásos volt, ugyanis mielőtt nem használtam nagyon sokat szenvedtem a nagyon erős korpásodástól és akármilyen terméket kipróbáltam, nem volt eléggé hatásos. Azóta mivel megszűnt a korpásodásom ezért nem használom minden hajmosásnál. Viszont közeleg a tél, lehet megint előkerül nálam, de remélem erre nem lesz szükség. Szóval végre egy termék aminek hatása is van és végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid