Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Passzé, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes tápláló sampon zabtejjel, száraz hajra.

purpuratulips

2019. május 11.

Ajándékba kaptam ezt a sampont az amúgy könnyen zsírosodó hajamra, tehát nem annyira kompatibilis az én hajammal. Annak ellenére, hogy száraz hajra van elvileg kitalálva, borzasztóan szárított. Pakolással használtam, így a hajvégeim szépek, de a töveknél mint egy szénaboglya. Egyáltalán nem ajánlanám száraz hajúaknak. Amúgy nincs vele különösebb baj, de magamtól biztos nem venném meg. (Az illata szinte teljesen semleges számomra.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Szandika12

2018. december 5.

Jajj évekig használtam középiskolás koromban, de nagyon tönkretette a hajam, kiszárította, seprűs volt, kezelhetetlen valahogy nagyon rossz volt a tapintása is a hajamnak. Az illatát szerettem, meg szépen tisztította a hajam, tetszett a zöld csomagolása is, miután anyának megmutattam, ő még mindig töretlenül használja szerintem már 4 éve és szereti, hajbalzsamot is használ hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

gabriellakalman

2018. november 23.

Alig vártam, hogy elfogyjon. Kezdetben a száraz végű hajamat csak még borzasztóbbá tette, amin még a balzsam se segített. Hajvágás után (mikor megszabadultam a száraz végektől) a balzsam úgy ahogy menteni tudta a menthetőt. Az utolsó pár mosásnyit már egy Isanás samponnal használtam el - ott is az Isanás teljesített, nem ez. Szémomra abszolút nem érte meg, ha ingyen adnák akkor se kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

eniko02

2018. november 12.

Kellemes az illata, jó az állaga, megfelelően habzik, viszont az alapjáraton is száraz és töredezett hajamat elképesztő módon szárította. Nagy adag balzsammal/hajpakolással tudtam valamiképp ellensúlyozni a hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

lilla0001

2018. október 12.

Ma vásároltam a terméket a balzsammal együtt, rögtön kipróbáltam.. Nos, nagyon sok véleménnyel ellentében az enyém teljesen pozitív így első használat után. Nagyon durván száraz hajam van sajnos, viszont miután kipróbáltam illetve használtam rá a balzsamot is, annyira nagyon puha lett a hajam, mint amennyire eddig száraz volt...Nem is értem, hogy egy használat után hogy tud ennyire "hűha" hatást kelteni. Persze majd huzamosabb használat után visszajövök, és véleményezek megint. Őszintén remélem, hogy hasonló jókat tudok majd írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Glowycosmeticsblogspot

2018. szeptember 20.

Imádom a külsejét, igazi zöld, cuki, egyszerű engem már ezzel megvettek, az illata lehet másoknak büdös,de én imádom néha csak leveszem a polcról és szagolgatom a Subrina recept samponjának az illatára emlékeztet. Fehér selymes állaga van, ami szintén nagyon tetszik, jól habzik, és hajmosás után is érzem a hajamon,amíg még vizes. Sajnos az én hajamat szárította. Nem venném újra pedig olyan szép szerelemnek indult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Burya

2018. július 29.

Három hétig használtam, a szőkített, szénakazal hajam selyemfényű és puha lett tőle, az illata is nagyon jó, imádtam. Viszont pár nappal azután, hogy elkezdtem használni, annyira viszkettem tőle, hogy az valami szörnyű. Már közvetlenül hajmosás után is, másnap pedig már non-stop vakarózom... egy darabig szenvedtem vele, de azt hiszem, ez a kínlódás nem éri meg, selymes haj ide vagy oda... A regeneráló társával ugyanez a helyzet, úgyhogy én ezennel befejeztem az YR samponokkal való kísérletezést. Még megpróbálom csak a balzsamját használni másik samponnal, de ez most kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Angi1990

2018. július 19.

Nekem egyáltalán nem vált be ez a termék, a száraz hajamra vettem, és csak még szálkásabb és szárazabb lett, a balzsamjával együtt használtam!
Még a 2 csillagot sem kapja meg tőlem, mert számomra az illatta is rossz volt!!! El sem használom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Moni86

2018. június 18.

Elseve-es voltam. Valami vagy lett az összetétellel vagy az én és a lányom fejbőre lett hirtelen baromi allergiás rá. Sebesre vakartuk a fejbőrünket.
Aztán váltottam erre.
Csodát tett a hosszú és rengeteg és szőkített hajammal. A balzsamával együtt használjuk. Fényes, dús, fésülhető. 1 nappal késöbb kell mosni.
Ezek szilikonmentesek. Én a vizes hajvégeimre szárítás elött egy kicsi szilikonos hajvégápoló olajat teszek még. De csak a végeire. És sose volt még ilyen szép a hajunk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Aztán váltottam erre.

Vanesszaeszter

2018. június 17.

Tökéletes sampon! Nagyon kellemes hosszantartó illattal. Használata nagyon kellemes, jól habzik, könnyű eloszlatni. Az állaga pont olyan amilyet szeretek, viszonylag tömény krémes, nem folyik szét a tenyeremben. Az első sampon aminél azt tapasztalom, hogy tényleg megkönnyíti a fésülködést és táplálja is a hajat. Engem egyáltalán nem zsírosít, mondjuk nekem egyik sampon sem ért el ilyen hatást, nem tapasztja össze a hajat sem. Szóval egy rossz tulajdonsága sincs:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Felületaktív anyag és tartósítószer.