Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2016. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

Kardvirág

2015. július 26.

Jaj mennyire szerettem az illatát! Nekem ez maga a nyár! Az állaga is nagyon jó, finom krémes, nem szárít. Remélem visszahozzák valamikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

Azazel

2015. január 26.

Ajandekba kaptam, illatra nem az en stilusom, de sajnos allergias is vagyok ra. Ahogy hozzaert a boromhoz, piros kiuteses lettem, es viszketni kezdtem, nehezen nyugodott meg utana a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

dorcus89

2014. július 22.

Most szedtem elő a szekrényből, nyárra tartogattam ezt az illatot, mert nekem egy régebben kapható jégkrémre emlékeztet az illata amit kislánykoromban gyakran ettünk a szünidő alatt! :)
Az illat miatt nálam maximumot érdemel, egyébként egy átlagos, jól habzó tusfürdő, ami engem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

borsocska_vargaorsi

2014. január 25.

Hidratálta a bőrömet, nekem épp elég volt nem kellett testápoló utána.
Az illata miatt adok maximális pontot, imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Hidratálta a bőrömet, nekem épp elég volt nem kellett testápoló utána.
Az illata miatt adok maximális pontot, imádtam.

mihrek

2014. január 16.

A nyáron használtam a mini változatát ennek, illetve a piros-bogyós gyümölcsös típusnak is :) Elhasználtam mindkettőt, és úgy emlékszem, talán ennek az illata tetszett jobban, de picit szárította a bőröm, úgyhogy nem vásároltam belőle nagyobb kiszerelést...néha azonban hiányzik az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

gordiana

2013. október 23.

ajándékba kaptam, nagyon finom illata van, bár lehetne egy kicsit intenzívebb. elég sokáig megmarad a bőrömön, nem szárít, de sokkal puhább sem lesz tőle. nem rossz. az illatát szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Theresia

2013. augusztus 28.

A boltban a piros gyümölcsös változatot nézegettem, de nem vettem meg, aztán hazajöttem, és a fürdőben meg ez állt már (anya kapta ajándékba). Kipróbáltam, az illata kellemes, de nem hagyott bennem mély nyomot, és a bőrömön sem maradt meg sokáig. Az állaga is jó, folyósnak mondanám, könnyen adagolható, főleg, ha valaki megveszi hozzá a pumpát is a boltban, nekünk mondjuk nincs olyan, de óvatosan folyatva nem ömlik ki sok az üveg száján. Tenyérben felhabosítva krémessé válik, nekem tetszett. Nem érzem, hogy hidratálna, de nem is szárít. 400 ml, szóval egy darabig elég lesz. Nem rossz, de én nem vettem volna meg, 4-est kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Fenolia

2013. augusztus 2.

Nagyon jól habzik és kellemes, krémes állaga van, én fürdőrózsával együtt használtam és sokáig elég így. Nem szárít, bársonyos, puha bőrt eredményez. Nekem az illata kicsit olyan átlagos gyümölcsös, semmi extra – a végén már vártam, hogy mikor fogy el, mert már valami nagyon másra vágytam…uncsi volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

tulipánfa

2013. július 24.

Finom illata van (bár tényleg meg lehet unni idővel..), és nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Finom illata van (bár tényleg meg lehet unni idővel..), és nagyon jól habzik.

t.flora

2013. június 8.

990 Ft-ért egy ilyen mesés tusfürdő ajándék! Naggyon sok van benne, szerintem egész nyáron ki fog tartani, tökéletes lesz a meleg napokra, igazi trópusi hangulatú, a parfümjével együtt a nyaram méltó kísérői lesznek :) remélem csodás emlékek is fognak ehhez az illathoz kötődni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid