Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   390 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anetty, Módosítva: 2020. október 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Hamamélis-szel gazdagított összetételű testápoló tej gyengéden védi és hidratálja bőrét figyelve annak természetes pH értékére, megszüntetve a száraz, húzódó érzést., visszaadva bőre komfortérzetét. Gyorsan felszívódik.
Bőrgyógyászatilag tesztelt, illatanyagmentes formula.

Újrahasznosított műanyagból készült tubussal, mely maga is újrahasznosított műanyagból készült. Franciaországból származó Hamamélis-szel.

akli

2021. július 24.

Nagyon jó termék, a férjem teljesen rákattant, a másodikat fogyasztja, egyébként az egész család használja. Nagyon könnyen beszívódik, jól hidratál, az utolsó cseppeket nehezebb kihalászni az aljából, de egy kis összefogással sikerült. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 24.

umpalumpa

2021. július 15.

20.05.29.:Régóta vágytam rá. Mikor már nyitni kezdtek a boltok, kaptam egy hírlevelet online, hogy ilyen megy olyan kedvezmények vannak, hát becaplattam megkérdezni erre van-e valami. Szerencsére fél áron jutottam hozzá.
Jó nagy adag, így már nem volt drága. Egész tetszetős összetevői vannak. Az állaga fincsi, lágy, a pumpája jó. Szépen, ragacsos réteg nélkül és hamar beszívódik a testemen. Itt szárazabb a bőröm. Az arcomon is próbáltam, utolsó rétegként kentem fel. Lassabban ugyan, de kellemesen, teljesen felszívódott. Van egy ici-pici lágy, finom illata, ami tetszik és örülök, hogy nem műanyag flakon szagú. Nagyon bejön.
21.07.15. Eszembe jutott, hogy amikor leértem a flakon aljára, elkezdett nehezen feljönni a krém. Szétszedtem és láttam, hogy a csövecskéje nem ér le az aljáig. A benne lévő jó pár adagot szenvedve próbáltam kiütögetni. Hát nem sok jött ki, mérgemben kimostam a maradékot és ment a szelektív kukába. Elveszek 2 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 15.

annacska99

2021. március 19.

O-DA- VA-GYOK ÉRTE! Szuper kis testápoló számomra. Szeretm, hogy illatmentes, hogy nagyon jól hidratál, de ennek ellenére gyorsan be tudja szívni a bőröm, és a pumpás kiszerelése csak hab a tortán! Mindenkinek nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Mantra

2020. augusztus 4.

Illatmentes testápolót kerestem nyárra. Ebből a szempontból szuper, mert tényleg nincsen semmilyen illata, bőrre felkenve teljesen semleges. Lágy, kellemes vizes jellegű krém. Megfelelően hidratál, viszont lassabban szívódik fel, mint szeretném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

dorqaap

2020. április 12.

Nagyon régen voltam YR-rajongó, de sok éve nem vásároltam már semmit innen, egészen addig, míg mostanában meg nem láttam ezt a terméket. Mindent ötvöz, amire mostanában vágytam - illatmentes, kiváló összetevők és nagy kiszerelés, ami testre és arcra is használható. Nekem teljes áron drága viszont, de most fél áron tudtam megrendelni, ezen az áron elfogadható nekem. Pár használat után mondhatom, hogy nagyon megszerettem. Arcra és testre, kézre is használtam. Jól beszívódik, nekem azért egy gazdagabb krémnek tűnik, de nem zsíros, pont megfelelő. És tényleg jól hidratál.
Azt hiszem, fogom még venni, ha lesz rá akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Azt hiszem, fogom még venni, ha lesz rá akció.

Ncsk

2020. március 29.

Ajandekba kaptam a vasarlasomhoz. Akkor nemigen orultem neki, mert az illatositott hamamelises tusfurdo rajnogojakent elkepzelni nem tudtam, milyen lehet egy illatmentes testapolo. Hat nagyon bejott! Annyira, hogy biztosan ujraveszem, bar szinte mindegyik yr testapolot nagyon szeretem. Ennek az allaga is fantasztikus, hamar beszivodik es nagyon puhava teszi a borom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 29.

bernadettu

2020. március 25.

Direkt illatanyagmentessége miatt vettem, gyorsan beszívódik, de a visszatérő hideg időjárásban nekem elég kevés a hidratálása.
Nekem a Mixa testápolója jobban bejött, ezt a testápolót annak tudom ajánlani akinek kevesebb hidratálás is bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Niphredil

2020. február 17.

Kissé szkeptikusan rendeltem meg ezt a testápolót karácsony előtt, de látva a szép összetevő listát, hogy 98%-ban természetes, növényi eredetű, illatanyagmentes, és még környezettudatos is stb. azért reménykedtem, hogy nem nyúltam nagyon mellé....és hát tegnap végül is megrendeltem másodszor is, merthogy fogy, de még hogy! Elvileg magamnak rendeltem, nagyon érzékeny, viszketős bőröm van, egy nem tetsző illatanyagtól azonnal viszketni, dagadni és tarjásodni kezd a bőröm. Rengeteg testápolókrémmel megjártam már, ami nem irritál, az nem hajlandó beszívódni, réteget hagy, ragacsos. Ezért inkább természetes olajokat használok erre a célra, de néha jól esne valami krém is, mikor gyorsan kell, nem akarok, nincs idő vacakolni. Ahogy megérkezett el is kezdtem használni és láss csodát, beszívódik, nem ül ki, kellemes, kicsit hűsítő érzés, egy hét után egységesebb a bőr is, rugalmasabb és nyugodtabb. Kézkrémnek is teljesen jó, sőt merészeltem bekenni az arcomat és dekoltázsomat és ott sem bántott egyáltalán. Később az 5 éves kislányom fellángoló neurodermitiszét kezeltem vele, mivel a szokásos itthoni gyógyszertári krémek nem segítettek semmilyen mennyiségben. A flakonon rajta van, hogy 3 éves kortól az egész család számára ajánlott, úgyhogy tettem egy próbát a viszketéstől és irritációtól őrjöngő gyereken végső kétségbeesésemben...már ott helyben jobb lett neki, másnapra kelve félig begyógyultak a hetek óta javulni nem akaró foltok! Egy hét alatt teljesen eltűnt minden irritáció és megnyugodott a bőre, ekkor elkövettünk egy hibát és visszatértünk a régi krémeihez és kb két hét alatt ismét kifejlődött a neurodermitisz, most ismét ezzel kenem és két krémezés után megint félig begyógyultak a nedvedző, viszkető foltok. Úgyhogy mostanra már egészen biztos, hogy ez segített. Hihetetlen...pedig egyébként kipumpálva kicsit vizes állagú, mégis ahogy előttem is írják testes, szóval csalóka. Nekem az illata abszolút semleges, van egy kis kellemes zöldes, friss növényi beütése, kicsit tejes-krémes. Abszolút normális. Így mivel nálunk időközben az egész család használja azért rendesen fogyogat. A régi Hamamélis vonal az Yves Rochertól nekem annyira nem jött be, a tusik szárítottak, a testápolót már meg se próbáltam, mert ugye illatosított volt. Ráfért ez az újítás már erre a termékcsaládra és szerintem nagyon jól sikerült! A pumpás flakon és az, hogy 390 ml-es a kiszerelés nagyon szimpatikus, féláras akcióban, plussz valamilyen kuponnal kombinálva a rendelést nagyon tuti vásárt lehet csinálni! Az első testápoló, amit 2x is megvettem, így 5 csillagos természetesen. Kíváncsi vagyok a tusfürdő párjára is, amit szintén megvettem, de még a szekrényben várakozik a sorára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Pampilla

2020. február 4.

Szuperjó testápoló,bár nem száraz a bőröm,azért a fűtés miatt néha bekenem télen.
Imádom hogy illatmentes,és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

Imádom hogy illatmentes,és hamar beszívódik.

vkata96

2020. február 1.

Szépek az összetevői, praktikus a pumpás kiszerelés és rendesen hidratál. Nem ragacsos, nagyon gyorsan beszívódik, de elégnek érzem még így télen is. Nagyon kiadós kiszerelés, ráadásul a tusfürdő testvére használata mellett ritkábban is van rá szükség. Illata szerencsére nincs, rászokhatna az YR arra, hogy nem nyomja tele a termékeit parfümmel. Azon kevés YR termékek egyike, amit újra is vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol