Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   390 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anetty, Módosítva: 2020. október 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Hamamélis-szel gazdagított összetételű testápoló tej gyengéden védi és hidratálja bőrét figyelve annak természetes pH értékére, megszüntetve a száraz, húzódó érzést., visszaadva bőre komfortérzetét. Gyorsan felszívódik.
Bőrgyógyászatilag tesztelt, illatanyagmentes formula.

Újrahasznosított műanyagból készült tubussal, mely maga is újrahasznosított műanyagból készült. Franciaországból származó Hamamélis-szel.

Ada_Byron

2023. február 11.

Hiperszenzitív bőrűként nagyon nehéz olyan terméket találnom, ami nem okoz problémát. Ez azon kevés hidratáló közé tartozik, amelyet bátran használhattam arcra is. Nagyszerűen hidratálta az arcomat és a fényvédőt is szépen el lehetett rajta oszlatni. Sajnos, úgy tűnik, kivonták a forgalomból...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 11.

SzalayViola

2022. május 5.

Az illata kellemes, bár megértem, hogy valaki büdösnek érzi🙂
Jók az összetevők, gyorsan beszívódik, enyhébb kiszáradásra tökéletes.
DE és DE és DE.. a pumpás kiszerelés amíg van benne elég, addig remek, majd amikor még látod, hogy van benne, de sehogy nem tudod kiimádkozni, kezed nem fér be, fejre állítod, nem folyik ki… nem kedvelem, ezért a 3 csillag.
Persze el lehet vágni a felénél a műanyagot, hogy hozzáférj, de na😀

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 5.

Az illata kellemes, bár megértem, hogy valaki büdösnek érzi🙂
Jók az összetevők, gyorsan beszívódik, enyhébb kiszáradásra tökéletes.
Persze el lehet vágni a felénél a műanyagot, hogy hozzáférj, de na😀

Kriszta92

2022. március 9.

Sajnos nem tudok hosszútávú véleményt írni róla mert annyira büdös volt a számomra, hogy nem tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Lilium

2022. február 17.

Kicsit gyógynövényes az illata, de engem nem zavar. Hamar beszívódik, lágy, kellemes állagú, nekem télre picit kevés. A pumpás kiszerelésért pluszpont jár, tavaszra tökéletes lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 17.

2022. február 5.

Nem büdös, örülök, hogy siekrült egy parfümmentes testápolót taláni sok szép összetevővel. A hidratálása télre is elegendő a száraz bőrömre, bár gyakran lezárom egy kókuszolajos-sheavajas réteggel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Lancia

2021. december 6.

Gyorsan beszívódik, illatmentes - amiért külön pluszpont jár nálam-, jók az összetevői. Ez már önmagában elegendő lenne, de ezt még az emberem is hajlandó használni:) Az egyetlen negatívum, hogy a pumpa nem ér le a flakon végéig, ezért az utolsó adagokkal már bűvészkedni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 6.

akli

2021. július 24.

Nagyon jó termék, a férjem teljesen rákattant, a másodikat fogyasztja, egyébként az egész család használja. Nagyon könnyen beszívódik, jól hidratál, az utolsó cseppeket nehezebb kihalászni az aljából, de egy kis összefogással sikerült. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 24.

umpalumpa

2021. július 15.

20.05.29.:Régóta vágytam rá. Mikor már nyitni kezdtek a boltok, kaptam egy hírlevelet online, hogy ilyen megy olyan kedvezmények vannak, hát becaplattam megkérdezni erre van-e valami. Szerencsére fél áron jutottam hozzá.
Jó nagy adag, így már nem volt drága. Egész tetszetős összetevői vannak. Az állaga fincsi, lágy, a pumpája jó. Szépen, ragacsos réteg nélkül és hamar beszívódik a testemen. Itt szárazabb a bőröm. Az arcomon is próbáltam, utolsó rétegként kentem fel. Lassabban ugyan, de kellemesen, teljesen felszívódott. Van egy ici-pici lágy, finom illata, ami tetszik és örülök, hogy nem műanyag flakon szagú. Nagyon bejön.
21.07.15. Eszembe jutott, hogy amikor leértem a flakon aljára, elkezdett nehezen feljönni a krém. Szétszedtem és láttam, hogy a csövecskéje nem ér le az aljáig. A benne lévő jó pár adagot szenvedve próbáltam kiütögetni. Hát nem sok jött ki, mérgemben kimostam a maradékot és ment a szelektív kukába. Elveszek 2 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 15.

annacska99

2021. március 19.

O-DA- VA-GYOK ÉRTE! Szuper kis testápoló számomra. Szeretm, hogy illatmentes, hogy nagyon jól hidratál, de ennek ellenére gyorsan be tudja szívni a bőröm, és a pumpás kiszerelése csak hab a tortán! Mindenkinek nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Mantra

2020. augusztus 4.

Illatmentes testápolót kerestem nyárra. Ebből a szempontból szuper, mert tényleg nincsen semmilyen illata, bőrre felkenve teljesen semleges. Lágy, kellemes vizes jellegű krém. Megfelelően hidratál, viszont lassabban szívódik fel, mint szeretném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol

nagylevelű csodamogyoró virágjának kivonata. A virágok a növény többi részéhez (gallyak és kéreg) képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.