Yves Rocher

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mo0nlight, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz hajra. Zabtejjel és édes mandulaolajjal táplálja haját, anélkül hogy elnehezítné: könnyebb kifésülni, haja simább és lágyabb, a szépségtől ragyogó lesz.

beautycare

2017. november 23.

Nagyon jó! Hidratált, ahogy kell! Bársonyos hajam lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Nagyon jó! Hidratált, ahogy kell! Bársonyos hajam lett tőle.

Monitesztel

2016. december 20.

Nagyon szeretem, csillogóvillogó haj, incsifincsi illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 20.

Nagyon szeretem, csillogóvillogó haj, incsifincsi illat!

Gittab88

2015. december 2.

Ma érkezett meg a samponjával együtt, már ki is próbáltam. Nekem nagyon tetszik az illata, és egyelőre nem mondanám azt, hogy olyan sok kell belőle, ahogy itt azt többen is írtátok. Az eredmény nálam szép, fényes, és könnyen fésülhető haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

v.szilvia789

2015. július 21.

Hirtelen felindulásból vettem meg, Yves Rocher balzsamom még úgysem volt alapon. Rövid hajra használom, amit szinte minden nap mosok, így könnyen ki tud száradni. Először nagyon soknak éreztem, túl puha lett a hajam, könnyen lelapult, végül egyre csökkentve a mennyiséget sikerült eltalálnom, ami már érezhetően puhává teszi a hajat, de nem nehezíti el. Az illata viszont nagyon erős, amit a fejbőröm megérez és alapos öblítés után is viszketett az elején, kis mennyiségben viszont nem érzem. Az illata egy az egyben olyan, mint a plaisirs termékcsalád zabos holmijai, elég erőteljesen parfümre hajaz, zabhoz szerintem semmi köze. A tubusos kiszerelés tetszik, bár kicsit híg, könnyű kifolyatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

narancsfavirág

2015. április 13.

Száraz, szöszösődő, hullámos, vékonyszálú hajam van, és már számos szilikonos és szilikonmentes terméket kipróbáltam, hogy kezelhetőbb legyen. Ez a balzsam végre nagyon jól táplálja a hajamat, és fényessé is teszi. Nekem az illata is nagyon tetszik.

Update: találtam egy ennél is jobban tápláló hajbalzsamot, ezért ezt a terméket kicsit lefokozom. Egyébként sem tudom használni tovább, mert allergiás lettem valamelyik összetevőre :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

PiciBrigii

2015. január 22.

Sokáig vadásztam a másik YR balzsamra, ami nagyon jó száraz hajra. (Regeneráló balzsam vagy mi..) Mivel mindig felvásárolták előlem gondoltam kipróbálom ezt :D Nem csalódtam! Az illata kellemes, láthatóan segített a töredezett hajamon!!! Egyet használtam csak el mert végre kaptam a másikból.. :D de ha az nem használ, vissza térek ehhez! Teljesen megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 22.

Béatrice

2015. január 11.

Ó, életem borzalma! Vagy legalábbis az egyik. Egyik barátnőm hagyta rám, hogy ez milyen jó, használjam csak el. Hittem a barátnőmnek meg gondoltam, ha már YR, csak jó lesz...hát nem, egyszerűen borzasztó ez a termék, semmit nem csinál azok közül, amit ígér...sőt, inkább pont az ellenkezőjét. Mindegy milyen kicsi mennyiséget vittem fel a hajamra, sosem tudtam kimosni rendesen. Persze ezt akkor nem éreztem, csak amikor megszáradt a hajam és fésültem ki. Csak jött ki belőle a balzsam, mintha korpa hullana ki (pedig a hajtövekhez nem vittem fel, meg amúgy nem vagyok korpás), emellett nehéz is volt fésülni, ragadt össze-vissza és csak jobban összegubancolta, gyönyörű sörényem lett. Én buta meg azt hittem, én csinálok valamit rosszul (túl sokat viszek fel, netalántán kócos volt a hajam mosás előtt és ezért ragadt bele a hajamba stb.), ezért nem vágtam ki egyből a kukába, hanem majdnem elhasználtam az egész tubust (hát igen, nem szeretek pazarolni...). Nos, a hajam megbánta, mert tuti ettől lett töredezettebb, de szerencsére olyan nagy károkat nem okozott így rövid távon. Ezután tiszta felüdülés volt visszatérni a jól bevált és megszokott hajbalzsamomhoz. Az illata pedig érdekes, valahogy nekem a dauer jut eszembe erről. Bár sosem daueroltattam a hajam, anno kisgyerekként sokszor kísértem el a nagymamámat a fodrászhoz, ott éreztem hasonló illatot (bár lehet, nem is a dauer volt az, csak én kötöm ahhoz). Ennek ellenére nem tartottam "mamásnak" az illatát, talán pont emiatt az emlék miatt tetszett kissé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

kakaska

2014. május 15.

Sokat kell belőle használni, hamar fogy. Hidratáltabb, selymesebb tőle a hajam. Az illata számomra túlzottan erős, zavaró. Az összetevői sem a legszebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

GlamourAndStyle

2014. május 15.

Nekem vastag szálú, sűrű és hosszú hajam van, erre a hajtömegre ez a 150 ml kb. 3-4 alkalomra elég, mert úgy szívja magába a hajam, mintha semmit nem kentem volna rá. A hatását nézve számomra édes kevés, nem érzem olyan hidratáltnak a hajamat tőle, pedig egyáltalán nincs annyira kiszáradva, de amíg a másik (a regeneráló fajtája) csodákat tesz a hajammal, ez csak olyan "kentem valamit a hajamra" érzetet ad, amitől egy kicsit könnyebb kifésülni, szóval teljesen átlagos. Az illatát tekintve sem lett a kedvencem, nagymamám szekrényben tárolt szappankáira emlékeztet, amit a hajamban ilyen intenzitással nem feltétlenül szeretnék érezni :) . Nem lesz belőle újravásárlás, teljesen "ártalmatlan" szegény, nem csinál rosszat a hajammal, de jót se. Az összetevői miatt viszont jár a plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

koczevi

2014. március 9.

Szeretem az illatát és szerintem kellően hidratál. Viszonylag puha lesz tőle a hajvégem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.