Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vedina007, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

senskin

2013. október 4.

Közepes minőség, könnyen szétnyomható. Száraz helyen kell tartani. Kicsi, gazdaságtalan és szárít is szerintem. A régi tényleg sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 4.

vedina007

2013. július 14.

Sokkal jobban tetszett, mint a másik változat, így ezt vettem meg. Már a csomagolásban is erős az illata és fürdés után is érezhető. Nekem szárítani sem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.