Yves Rocher

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: barniki, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2020. január 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Matt finissel.

fehereszter13

2019. május 27.

Érdekes olvasni a lenti kommenteket, mert nekem ő az ALAPOZÓ minden tekintetben. Nagyon szépen terült az arcomon, rengeteg flakonnal használtam el belőle, több árnyalatban is (Rose 200, 300, 400) és nagyon szerettem.
Szép matt hatást hagyott az arcomon, olyam "kompact" érzésem volt utána, a folyós, fényes alapozóknál azt érzem, hogy szétfolyik az arcom.
A színe jól illeszkedett a bőrömhöz és elég tartós volt mindig, egy időben ez volt a "tartalékolós" alapozóm, tudjátok, amikor a lazább napokon a rosszabb alapozókat használtam, ezt pedig csak az igazán komoly randikon tettem fel, mert féltem, hogy elfogy.
A félelmem amúgy be is igazolódott, mert kb 2 éve eltűnt a polcokról, akkor gyorsan be is vásároltam féláron a maradékból az Allee-ban, és azóta sem jött ki hasonló jó alapozóval az Yves Rocher. (Egyébként a honlapon még van ebből az alapozóból, de teljes áron lehet csak megrendelni, és csak 1-1 darabot lehet a színekből, amiben nem látom a logikát... mert nem hiszem, hogy a 4 db árnyalatból 1-1 db van a központi raktárban hónapok óta.)
Amire most találtam rá, az a méltó utód: YVES ROCHER SUPER MAT ZÉRO DÉFAUT ALAPOZÓ
Féltem, hogy sosem találok ehhez hasonló, de ez az új matt alapozó egész jó, majd a saját oldalán értékelem, csak egy reménysugárként akartam jelezni azoknak, akik hasonlóan sajnálják, hogy a YVES ROCHER LIQUID MATTE FOLYÉKONY ALAPOZÓ már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Szoniboni

2016. november 22.

nekem mattító és fedő hatása is rövid ideig tart. Nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

nekem mattító és fedő hatása is rövid ideig tart. Nem venném újra

Black Fairy

2016. szeptember 12.

A világ leghülyébb állagú alapozója...annyira híg, nehézkes az eloszlatása, de szépen mattít, és tartós is, nem kelt maszkhatást, de valaki elmondhatná, hogy a Beige 100 árnyalat (ami amúgy nekem sötét a nyár kivételével) miért fog citromsárgán? Mondjuk mindegy, amúgy is világosítani kell, így nem zavaró, de amikor önmagában használtam nem kicsit rémültem meg a tükörképemtől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

PerfumePippi

2016. március 13.

Én egyszer nyárra vettem meg: nem akartam a szokásos alapozómmal elnehezíteni a bőrömet, az eladó azt állította, hogy ez könnyű, és napközben ha lejönne, simán újra lehet kenni...Hát, ott kezdődött, hogy az árnyalata valahogy sehogy sem illeszkedett az én színemhez, én nagyon láttam felkenés után is. Fedett, de csak félig és annyira, hogy látszódjon, hogy alapoztam, szóval randa volt (még púderrel sem lehetett rajta segíteni), ráadásul túl folyós is. Nem veszem újra, örülök, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

trstimea

2015. október 4.

A mattító hatása jó, de nekem túl folyós (a tubusból is folyton kifolyik..) és nem tudom szépen eloszlatni sem. El lehet használni, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

giudittak

2015. július 20.

Egy pár hete használom ezt az alapozót, azt hiszem a beigi rosé árnyalatát. Nekem tulajdonjképpen bevált, kellőképpen fed és mattít is. Könnyen eloszlatható és egészen tartós is. Ami nem tetszik, hogy a szem környékén lévő apró ráncokat nálam nagyon kiemeli, ezzel öregebbnek mutatja kissé a bőrt, mint valójában, illetve a tubusból állandóan folyik az alapozó, akármennyire is vigyázok, van hogy kinyitom a tubust és csak folyik kifelé, holott nyilván nem nyomom a tubust :) Pattanást szerencsére nem okozott, remélem, nem is fog. Összességében négyes, tökéletesnek nem mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

mrita87

2015. július 1.

Az én bőrömnek túl nehéz, viszont a textúrája nagyon jó: finom púderes, könnyen eldolgozható. Szerintem igazán zsíros/kominált bőrön működik jól, hiszen épp a textúrája miatt minden apró száraz részbe beleragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Cristally

2015. május 30.

Nem gyakran használok alapozót, kb. hetente, kéthetente 1x, és akkor max. annyi elvárásom van vele szemben, hogy ne üssön el a bőröm színétől és ne okozzon pattanásokat. Ezt a két kívánalmamat teljesíti az alapozó, szóval nekem bevált. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

magyaredina

2015. február 8.

Tényleg mattra szárad, a fedés nem túl nagy, kicsit természetellenes hatása lesz, talán túl száraz lesz tőle a bőröm, pedig eléggé ki tud fényesedni. Egy próbát megért, kicsit zsírosabb alapozóval szoktam keverni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

ivor

2014. április 16.

Zsíros a bőröm, délutánra általában átfénylik T-vonalban így nagyon bíztam ebben az alapozóban, de nekem nem vált be, mert azon túl, hogy nagyon jó árnyalatokban kapható, sajnos megül a pórusokban, nem lehet szépen eldolgozni még sminkalappal sem, és nem mattít, hanem szárít. Estére még zsírosabb lett tőle az arcom, mint egyéb alapozóknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag