Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csipkeorsika, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Repcemag olajjal gazdagított kézkrém a téli hideg által meggyötört kezek hidratálására.

sztinke

2015. április 15.

Ajándékba kaptam, elhasználtam nagy nehezen, de nem lett a kedvencem. Kis mennyiségben használva alig hidratált, nagyobb mennyiségnél viszont ragacsos maradt a kezem. :/ Az illatáért sem rajongtam, de az szubjektív, úgyhogy arra nem vonatkozik az értékelésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Nojemi

2014. augusztus 10.

Az illatát imádom, kézkrémnek átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Az illatát imádom, kézkrémnek átlagos.

zoknimajmocska

2014. június 24.

Az illata isteni volt, de nem nagyon hidratált :( Limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Az illata isteni volt, de nem nagyon hidratált :( Limitált kiadás volt.

Kata lizator

2013. augusztus 11.

Szeretem nagyon az illatát! Ha a hidratálását kéne osztályoznom, akkor egy 5-ös skálán 4-est adnék neki. Nyáron elég is, télen azért több kell. De az illata tényleg mámorító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

kangamama0.0

2013. április 1.

Ajándékba kaptam és bár a kezemen elég durva ekcéma miatt nem szoktam használni, csak a bőrgyógyász által felírt zsírozót, az illata miatt nem tudtam megállni, hogy kipróbáljam. Finom édeskés illata van, a kezem felső részét selymessé tette, de sajnos nekem sem elég zsíros kezeimre. Akinek egy kis illatos ápolásra szorulnak a kezei, annak biztos jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

pöttömpanni

2013. február 6.

Isteni finom az illata (nagyon sokáig is tart) és nagyon jól hidratál! Sajnos limitált szériás termék! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

illatvarázs*

2012. december 29.

Nagyon finom édes az illata. Mint kézkrém is jól funkciónál, de azért az én száraz kezeimnek csak ez nem lenne elég. Ezt főleg az illata miatt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

csipkeorsika

2012. november 23.

Isteni az illata, sokáig megmarad, a kezeim pedig imádják :) sajnálom, hogy limitált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2