Yves Rocher

Ár:   1.300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1.300 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Energizáló illat mandarinnal, citrommal és cédrussal.

Ár: 500 , Eladó: Aprosagok
Állapot: Használt, kipróbálásra , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető / postázás
zsuzska78

2019. június 27.

Barátnőmmel közösen rendeltük, kétkedve vártam mi is jön ki ebből a gyanúsan olcsó Eau de Toilett-ből. Most 35 C-fok körül mozog a hőmérséklet, meglepően jólesik ez a citrusos-mandarinos illat. Egy pohár limonádéval, 2 óránkén újrafújva egész jópofa. Ár-érték arányban szerintem elmegy, de újravenni nem fogom. Ahhoz nem elég "bonyolult"...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Glowla

2019. június 15.

Könnyű, nem túlbonyolított illat, mégsem unalmas. Friss, nyári darab, kellemes mellékhatása, hogy a szúnyogokat távol tartja.
A permetfej szépen porlaszt.
Tartóssága pár óra (edt).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

A permetfej szépen porlaszt.
Tartóssága pár óra (edt).

vkata96

2019. május 26.

Ajándékba kaptam karácsonyi csomagban, alapból nem vettem volna meg, mert nem szeretem az ilyen fanyar citrusos illatokat. El is tettem, gondoltam majd nyáron esetleg. Most elővettem, és egész kellemes meglepetés ért. Elég egyszerű illat, de ettől függetlenül kellemes, kifinomult, nem tolakodó. Viszonylag tartós is, de azért nem árt néha ráfrissíteni. Ez igazából nem zavar, mégiscsak edt. Nyárra ez egy jó választás, ha nem is mindennapi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

anetta.filip

2018. július 9.

Kènytelen vagyok megadni az öt csillagot ennek a kis EDT-nek, mivel nagyon megkedveltem citrusos, friss, nyári illatát, jó kedvem lesz tőle. Nem érdekel, hogy meddig érzem magamon, egyszerűen jó befújni magam vele. Cuki, táskában elfér, nem drága. Hajamra szoktam fújni. Tervezem újravenni, ha megéri, ha nem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Ponyshop

2018. április 1.

Az illata fantasztikus, pont ilyen friss, citrusos illatra vadászom már régóta. Ami első körben felbosszantott, az az árképzés: oké, értem én, hogy vedd meg a nagyobbat, de a 20 ml 1300 Ft, a 100 ml 2700. És akkor el is érkeztünk a második ponthoz: baromira nem tartós, kb óránként kéne fújni. Ezek után nyilván jobban megéri ár-érték arányban a nagyobb kiszerelés, viszont kénytelen vagyok a táskámban hurcolászni, amihez meg a kisebb kiszerelés jobban passzol. Sajnálom, hogy csak ennyit tud... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Zsül

2017. december 26.

Meglepett ez a kis EDT :) Eddig megmondom őszintén, kerültem ezeket a kis illatokat, mert olyan gagyinak tűntek (a műanyag flakonos csomagolás miatt is), de most kaptam karácsonyra ajándékba csomagban, és kifejezetten megtetszett, friss citrusos és könnyed. Jó, nyilván nem egy különleges alkotás, de nagyon kellemes, szívesen elfújkálom, valószínűleg főleg nyárra lesz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. december 4.

Sajnos le kell pontoznom. Iszonyatosan csípte a bőrömet ott, ahol ráfújtam, pedig nem érzékeny a bőröm. Az illata nem frissítő, inkább nagyon mű, és egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 4.

nicole74

2017. augusztus 4.

Nekem nagyon tetszik, és viszonylag sokáig érezni, ha a ruhámra fújom. Citrusos, fanyar, frissítő nyári illat.
Ha valakinek van eladó, akkor legyen szíves jelezze! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Ha valakinek van eladó, akkor legyen szíves jelezze! :)

Kinguci123

2017. június 7.

Egy spriccelésnyit ment a csuklómra és émelyítő, nehéz illat csapott meg. Nagyon nem jön be. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

lysza1985

2017. április 18.

Karácsonyi csomagban kaptam, kellemes citrusos illat, inkább testpermet, mint parfüm, mivel semennyire sem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)