Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Yavanna, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd és pihentető pillanat a zuhany alatt úgy, hogy közben tiszteletben tartja bolygónkat is. Úttörő innováció: a Tusfürdő koncentrátum mini kiszerelésben ugyanannyi használatra elegendő, mint a klasszikus 400 ml-es kiszerelés. Egyetlen nyomás elegendő, hiszen folyékony és habzó összetétele gyengéden tisztítja bőrét.

97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. 0% etoxil, parabén és tartósítószer.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dunaimano

2020. november 30.

Nem igazán értettem, mire jó is ez: egyetlen csepp, hogy lenne elég? Oké, hogy felhabzik... De aztán kipróbáltam, és tényleg működik. Ami egy nyomással kijön, valójában elég az egész testemre. Baromi lassan fogy. Elgondolkodtam, hogy egy visszatérés a hagyományos tusfürdők világába milyen érzés lesz ezután... Az illata zseniális, egyik kedvence a márka kínálatából, de azért nagy tartósságra nem kell számítani. A tusfürdő engem nem szárított - még, lesz még azért idén télen hidegebb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

Fitzsimmons

2020. november 28.

Kedvenc folyékony tusfürdő. Egy nyomás tényleg elég fürdéshez, a palackja újrahasznosított műanyag, úgyhogy kifejezetten környezetbarát. Nálam ki is tart bő 1 hónapig. A tiszta (nem mesterséges) mangó illatát egyszerűen imádom, és egész tartós, fürdés után is érzem. Utazáshoz hűséges társam szokott lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Ada

2020. augusztus 15.

Utazás előtt vettem meg,helytakarékosságból.Gondoltam szuper lesz hogy picike,még is kiadós.Hát ez így is van.Alig kell belőle és nagyon koncentrált.Illata is megmarad a bőrön és azóta meg is vettem még 2 illatban.Jóval több víz kell tusoláskor,hogy szépen eloszlassam a bőrömön és felhabosítsam.Biztos vagyok benne hogy újravevős termékre találtam.Nagyon megszerettem és rengeteg ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

TheNancy07

2020. január 25.

A kiszerelése bejön, hogy picike. Az illata szokásos, finom. Van ez és egy eper-mentás belőle. Kicsit fura eloszlatni a testemen, sokkal több víz szükséges ahhoz, hogy jól felhabozódjon, vagy ez annak tudható be, hogy sok jön ki egy nyomásra a kis flakonból =/ még a flakonon dolgoznék, hogy kevesebb jöjjön ki belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

mlleeliy

2019. február 5.

Elutaztam síelni, ezt a tusfürdőt választottam a kiszerelése miatt. Az állagával és az illatával teljesen meg vagyok elégedve, viszont nálam nem igazolódott be, hogy ugyan annyi használatra elég mint egy nagy kiszerelés, egy-két nyomás kevés volt egy fürdéshez, az egyhetes távollét alatt épp, hogy elég volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

StSophie

2019. január 24.

Szuper az álla, praktikus kiszerelés, és tényleg nagyon jól habzik. Fürdőrózsával használva tényleg elég az 1-2 csepp a teljes testre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Aidyn3

2018. november 17.

Nyaraláson praktikus, de egyébként sok értelmét nem látom, nekem egy ekkora adag egy normál tusfürdőből is elég egy két hetes nyaralásra, annál többre meg nem nagyon szoktam menni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Babika20

2018. november 12.

A boltban a párom szeretett bele az illatába, és így vittük haza. Az eladó hölgy azt mondta,hogy 1 cseppet rakjak a fürdőrózsámra és úgy habosítsam fel. Nos, ez jelentem működik is, de javasolnám az Yvesnek csak úgy csendben, hogy tök jó termékkapcsolás lenne, ha ők is árulnának fürdőszivacsot.. ha már ezt így kell használni. 1 cseppet nem tudom hogy lehet kiszedni belőle, nekem csak 1 nyomás sikeredik. Egyébként jól habzik, nagyon jól Az illata isteni, én sokáig is érzem magamon. Engem nem szárít, de nekem nincs is száraz bőröm kifejezetten. Újravevős is lehet akár, bár nekem túlmegy a lélekhani ár határon, plusz akkor lenne poén, ha még ezt a csomagolást is vissza leehtne váltani vagy lenne utántöldő valami :) Egynek azért jó és izgalmas a koncepció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

zalla

2018. október 1.

Egy hetes nyaralásra vittem magammal, gondoltam lesz időm tesztelni. Az illata kellemes, kicsit gyümölcsös és fanyar, ami szerintem nyáron kifejezetten kellemes. Érezhetően koncentrált, kevés is elég. Viszont a háza és a kupakja ezt nem tudja :). Elég sokszor több jön ki a tubusból a szerencsétlen csomagolás miatt, mint szeretném, így nekem 100 ml-ből tuti nem jönne ki 40 tusolás. Ami viszont a legnagyobb gond volt vele: szárította a bőröm. Ár-érték arányban szerintem nem annyira éri meg. Inkább 2 50ml-es csomagolásban a kedvenc tusfürdőm, mint egy 100 ml-esben ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

lizso27

2018. május 28.

Ajándékba kaptam ugyanilyen illatú szappannal. Jó illata van, sűrű koncentrátumú. Teljesen felfrissít. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0