Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Yavanna, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd és pihentető pillanat a zuhany alatt úgy, hogy közben tiszteletben tartja bolygónkat is. Úttörő innováció: a Tusfürdő koncentrátum mini kiszerelésben ugyanannyi használatra elegendő, mint a klasszikus 400 ml-es kiszerelés. Egyetlen nyomás elegendő, hiszen folyékony és habzó összetétele gyengéden tisztítja bőrét.

97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. 0% etoxil, parabén és tartósítószer.

TheNancy07

2020. január 25.

A kiszerelése bejön, hogy picike. Az illata szokásos, finom. Van ez és egy eper-mentás belőle. Kicsit fura eloszlatni a testemen, sokkal több víz szükséges ahhoz, hogy jól felhabozódjon, vagy ez annak tudható be, hogy sok jön ki egy nyomásra a kis flakonból =/ még a flakonon dolgoznék, hogy kevesebb jöjjön ki belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

mlleeliy

2019. február 5.

Elutaztam síelni, ezt a tusfürdőt választottam a kiszerelése miatt. Az állagával és az illatával teljesen meg vagyok elégedve, viszont nálam nem igazolódott be, hogy ugyan annyi használatra elég mint egy nagy kiszerelés, egy-két nyomás kevés volt egy fürdéshez, az egyhetes távollét alatt épp, hogy elég volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

StSophie

2019. január 24.

Szuper az álla, praktikus kiszerelés, és tényleg nagyon jól habzik. Fürdőrózsával használva tényleg elég az 1-2 csepp a teljes testre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Aidyn3

2018. november 17.

Nyaraláson praktikus, de egyébként sok értelmét nem látom, nekem egy ekkora adag egy normál tusfürdőből is elég egy két hetes nyaralásra, annál többre meg nem nagyon szoktam menni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Babika20

2018. november 12.

A boltban a párom szeretett bele az illatába, és így vittük haza. Az eladó hölgy azt mondta,hogy 1 cseppet rakjak a fürdőrózsámra és úgy habosítsam fel. Nos, ez jelentem működik is, de javasolnám az Yvesnek csak úgy csendben, hogy tök jó termékkapcsolás lenne, ha ők is árulnának fürdőszivacsot.. ha már ezt így kell használni. 1 cseppet nem tudom hogy lehet kiszedni belőle, nekem csak 1 nyomás sikeredik. Egyébként jól habzik, nagyon jól Az illata isteni, én sokáig is érzem magamon. Engem nem szárít, de nekem nincs is száraz bőröm kifejezetten. Újravevős is lehet akár, bár nekem túlmegy a lélekhani ár határon, plusz akkor lenne poén, ha még ezt a csomagolást is vissza leehtne váltani vagy lenne utántöldő valami :) Egynek azért jó és izgalmas a koncepció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

zalla

2018. október 1.

Egy hetes nyaralásra vittem magammal, gondoltam lesz időm tesztelni. Az illata kellemes, kicsit gyümölcsös és fanyar, ami szerintem nyáron kifejezetten kellemes. Érezhetően koncentrált, kevés is elég. Viszont a háza és a kupakja ezt nem tudja :). Elég sokszor több jön ki a tubusból a szerencsétlen csomagolás miatt, mint szeretném, így nekem 100 ml-ből tuti nem jönne ki 40 tusolás. Ami viszont a legnagyobb gond volt vele: szárította a bőröm. Ár-érték arányban szerintem nem annyira éri meg. Inkább 2 50ml-es csomagolásban a kedvenc tusfürdőm, mint egy 100 ml-esben ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

lizso27

2018. május 28.

Ajándékba kaptam ugyanilyen illatú szappannal. Jó illata van, sűrű koncentrátumú. Teljesen felfrissít. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Yavanna

2018. március 10.

Kíváncsiságból vettem meg, mert tetszett ez az ötlet. Valóban nagyon jól felhabzik már 1-2 csepptől (1 csepp egy kicsit kevés, 2 viszont már picit sok), praktikus ez a kiszerelés. Az illata nekem nagyon tetszik, viszont nem lesz jó puha, hidratált utána a bőröm, mindenképpen kell használnom utána a testápolót, így sajnos nem sokáig élvezhetem az illatát. Egyébként úgy kifejezetten engem sem szárít, de azért a száraz bőrűeknek nem ajánlanám. Valószínűleg célszerűbb lenne nyáron használni.
Már legalább 5ször zuhanyoztam vele, és még biztos, hogy nem hiányzik belőle a tizede, szóval szerintem többre is elég lesz, mint a flakonon jelzett 40 zuhanyzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Ametiszt

2017. október 7.

Nagyon megszerettem. Praktikus a kis flakon, az illata szuper, szeretem a surubb, geles allagat is es ugy erzem, nem is szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Kmanci

(!)
2017. július 2.

A narancsos után ennek van a legfinomabb illata. Igazi üde, friss, nyári illat, kifejezetten jól esik a kánikulában használni. Mindhárom ugyanolyan jól habzik egyébként, és átlag napi 2 zuhanyzás mellett úgy, hogy bő egy hete használom őket, alig fogyott a kis flakonokból. Szerintem mindenképp érdemes valamilyen eszközzel használni (pompom, szivacs), mert simán kézbe nyomva nagyon nehéz szétoszlatni, elég vastag, ragaszkodó textúrája van, nem könnyú csak úgy a bőrön felhabosítani. Igaz én mindig használok valamit, de kíváncsiságból kipróbáltam így is. Az illata viszont így sokkal intenzívebben érződik fürdés után a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate