Yves Rocher

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: daisydream, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2018-as nyári limitált kiadás

A marakuja és gyömbér trópusi tájakat idéző illata energiával tölt fel a zuhany alatt.

aalexaa

2019. június 25.

Tavaly nyáron kaptam ajándékba két 400 ml-es flakonnal. az egyiket elhasználtam, teljesen átlagos tusfürdőként gondoltam rá, nem rossz az illata, de semmi extra, kicsit talán szárít. A második flakont viszont elraktam idén nyárra és most kicsit más a véleményem. Az illata most sokkal jobban tetszik, isteni finom és nagyon frissítő, viszont három nap alatt pikkelyesre szárította a bőrömet. Emiatt átkereszteltem kézmosónak, de annak is nagyon szárít (pedig mivel rettentő gyorsan fogy nálunk a folyékony szappan, szinte mindig a legolcsóbbat veszem, de azok is jobbak ilyen szempontból...). Nagyon sajnálom, szorgosan kézkrémezve elhasználom, az illata nagyon jó, a flakon nagyon szép, de ahogyan eddig sem mozgatott meg ez a márka, ezután sem fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Aniko19870805

2019. április 15.

Imádtam! Gumicukor illat, elvarázsolt! Nagyon kár, hogy ennyire rövid ideig volt elérhető. Utána már csak hajpermetet tudtam beszerezni ebből az illatból, de muszáj volt megörökítenem valahogy! Annyira szeretném, ha visszajönne *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Benedetta88

2019. március 3.

Szuper, frissítő igazi nyári illat. Betáraztam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Szuper, frissítő igazi nyári illat. Betáraztam belőle.

napocska32

2019. február 7.

Igazi trópusi illat, nyárra emlékeztet! Nagyon jó! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Igazi trópusi illat, nyárra emlékeztet! Nagyon jó! :)

Frizsu

2018. november 8.

Nyár elején kaptam ajándékba, az illata nagyon tetszik, intenzív és kellemes. Tényleg jól indul ezzel a nap. A tisztító hatása is rendben van, habzik is rendesen. Betartja, amit ígér, csak az ára egy kicsit magas, emiatt 4 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

lildiko

2018. október 30.

Mikor kijött még a nyár elején, rohantam érte, mert imádom a maracuját, és a maracujás dolgokat is. Megszagoltam, és gondolkodás nélkül meg is vettem. Nem bántam meg, imádom. Szerintem jól tisztít, rajtam tartós is az illata valamennyire. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire szárít, mert engem minden tusfürdő szárít, már mindent kipróbáltam, nem tudok ez ellen tenni. De az egy nagyon jó pont, hogy SLS mentes.♥ Én szeretem nagyon, és az ára sem gáz, mert nagy mennyiséget kapok érte. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

elena066

2018. augusztus 30.

Ajándékba kaptam a csomagot, eleinte nem tetszett nagyon az illata olyan "elhasználom mert miért is ne,most nincs más kedvencem" a tusfürdő nem rossz olyan átlagos, de már a háromnegyedén túl vagyok és már unom..a testradír jó belőle, illetve a testzselét nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Pampilla

2018. augusztus 13.

Kellemes vele zuhanyozni,de a végére azért meg lehet unni. Ettől függetlenül imádom a limitált kiadásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

papeerzsepi18

2018. július 31.

Nagyon jó az illata, de totálisan kiszárította a bőrömet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Nagyon jó az illata, de totálisan kiszárította a bőrömet...

Nymphea

2018. június 4.

Imádom ezt a tusit, igazi nyári csemege, a mennyisége miatt sokáig ki fog tartani, és már tusolás alatt is felfrissülök tőle, krémesen habzik. Viszont az illat nem marad meg a bőrön, pedig ha megmaradna, akkor maga lenne a tökély.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid