Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Folyékony szappan a bogyós gyümölcsök illatával, kékvízzel gazdagítva.

Amari

2019. április 11.

Gyorsan elfogyott, mert szerettük az illatát. Alaposan tisztít és nem szárítja a bőrt. Az illata nem marad meg nagyon sokáig, de ez nem olyan nagy baj, szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Alexy

2019. március 7.

Ajándékba kaptam a kézkrémmel rendelés mellé, pont karácsony előtt. Nagyon illett az ünnephez. :) Kellemes az illata, én örülök hogy nem volt annyira nagyon édes (attól tartottam). Pici baba miatt nagyon sokat kellett mindenkinek kezet mosni, látogatóknak is, többen meg is jegyezték, hogy milyen szuper. :) Nem szárít és szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

cattitude

2018. február 7.

eléggé semmi extra szappan, halovány illattal. a kezemet nem szárította, de ezért az árért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Roxxy

2018. január 15.

Szeretem használni,és szeretem az illatát,noha nem igazán gyümölcsös,inkább a 2015-ős karácsonyi kiadásra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

kalmaniki

2018. január 8.

A csomagolása gyönyörű. Jól habzik, nem szárítja a bőrt. Az illata viszont nem tetszik, egyáltalán nem karácsonyi szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Theodora

2018. január 8.

Ajándékba kaptam. Gyorsan elfogy, az illata jó, az állaga jó. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Ajándékba kaptam. Gyorsan elfogy, az illata jó, az állaga jó. Semmi extra.

Antonietta

2018. január 6.

Szintén ajándékcsomagom tagja volt ő is. Sokat nem tudok róla elmondani. Jól habzik, jól tisztít, az illata fincsi friss és nem szárítja ki a kezeim. Kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

RitaL

2017. december 19.

Minden évben szívesen veszem az YR karácsonyi kiadású illatos szappanjait, ez idén sincs másképp. Tiszta bogyósgyümölcs-illat, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

wildrose

2017. december 17.

Szép, karácsonyi csomagolása van, a színe is ünnepi pirosas, jól habzik, jól tisztít, nem szárít, de az illata nagyon fanyar, valami édesebbnek jobban örültem volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid