Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anita, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tisztító víz, revitalizáló hatással. 3in1 formula mely maradéktalanul eltávolítja a sminket. Az arc bőre láthatóan fiatalabb megjelenésű.  Az egész arcon, szemekre és szájra egyaránt használható. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

wildrose

2019. április 24.

Nagyon kellemes illatú micellás víz, szépen tisztít, nem szárít, de a szárazabb részeket hajlamos csípni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

eniko02

2018. november 12.

Nekem csípte a szememet, a smink eltávolítására van ennél jobb termék is. A későbbiekben csak arctisztítóként használtam, arra jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

c_andersen

2018. október 8.

Ajándékba kaptam, de nem a kedvenc, nem hozza le a sminket teljesen és csípi is a szememet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 8.

VargaViktoria

2018. június 20.

Sajnos nem vagyok vele elegedett. Nekem nem hozza le teljesen a sminket, pedig nem hasznalok sokat. A szememre nem szeretem hasznalni. Nem fogom ujra venni. Valoszinu, el sem hasznalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Nuugat

2017. április 16.

Sminklemosásra nekem tökéletes, habár nem nagyon használok sok sminket. Nagyon kellemes az illata, nekem nem húzza a bőröm és a szemkörnyéken is bátran alkalmazom, sose csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Dhewilgirl

2017. január 3.

Ajándékba kaptam, de nem voltam vele megelégedve - a sminket se hozta le jól, ráadásul a szememet is csípte, így végül mint sima tonik használtam el, annak nem volt rossz, teljesen átlagosan funkcionált. Csak azért az ember egy micellás víztől nem ezt várná... Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

dzsudzsi

2016. július 28.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé, de nem venném meg, mert szárítja, húzza a bőrömet, csípi a szememet, max a maradék koszt viszi le, nem a festéket, emiatt inkább tonikra emlékeztet. Az arckrémeik jól hidratálnak, talán azzal lehet kompenzálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Funnyface

2016. július 8.

Nagyon szeretem a tea tartalmú termékeket, muszáj volt megvennem. Újra is vásároltam, de a második üveg csak ott áll a polcon. Mikor megvettem mondta, az eladó, hogy nagyon fogom szeretni. Ez így is lett, sminket nem mostam le vele, mindig reggeli, vagy este második-harmadik lemosónak használtam. Addig nincs is gond vele, amíg egyszer törlöm át vele az arcomat. Illata mennyei, tisztítóereje is van. Nekem úgy tűnt, mintha erősebb lenne, mint a bioderma sensibio. Emiatt vettem újra. azonban egyszer nekiláttam, hogy lemossam vele az alapozó+naptej rétegeket az arcomról. Félúton feladtam...Már a harmadik vattakorongnál járhattam, mikor egyrészt nem tűnt úgy, hogy nagyon tisztulna a bőröm, másrészt rettentően elkezdett csípni. Gyorsan áttöröltem a bőrömet bioderma sensiobioval, ami azonnal megnyugtatta. Azóta nem nyúlok utána, maradt a BS, ami elengedhetetlen lett számomra. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

agen

2016. május 9.

Ha nem ajándékba kaptam volna, hanem pénzt adok érte, akkor nagyon pipa lennék. Nem szeretem, húzódik tőle a bőröm és még a sminket sem szedi le..az illata kellemes, ezért kap 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

MsKors

2016. január 12.

Csak ezt használom bár mindig megvárom, míg valami akció keretein belül vágják hozzám.
Nagyon jól szerepel, leszedi amit le kell, a bőrömet meghagyja, nem csíp, semmi gonosz.
Az illata nekem se nem rossz, se nem jó, olyan lemosós, semmi extra. Én sosem hagyom a bőrömön, a lemosót is lemosom vízzel. :D
Jók az összetevők. Mit várhat még egy lány egy sminklemosótól?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Jók az összetevők. Mit várhat még egy lány egy sminklemosótól?

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/