Yves Rocher

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jaimenature, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   12 490 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"A teljesség érzését a természet adja, mely egyben energiával is feltölt. Megálmodtunk egy parfümöt, mely dinamikus, mégis megnyugtató, mellyel újra önmagára találhat. Melyben a Mandarin pezsgése, az előkelő Damaszkuszi Rózsa eleganciája, valamint az édes Vanília és a Pacsuli energiája egyesül. A Mon Évidence illata a teljesség érzésével ajándékozza meg."
- Annick Menardo és Olivier Cresp, illatszakértők

Ár: 6000 , Eladó: indingo
Állapot: új dobozával együtt adom, Helyszín: Sóskút, BUdapest, fizetés: személyes átvétel
Yves Rocher Mon Evidence EDP 15 ml
Ár: 2000,- , Eladó: nagygabi
Állapot: 15 ml/kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy +posta

csaktimi

2019. október 14.

Hát nem is tudom....az adventi kalendáriumban volt egy minike, az megtetszett, itt hozzájutottam jóval olcsóbban egy nagyhoz. Aztán...olyan semmilyen. Valahogy rajtam igazán jellegtelen, hamar elillanó kis valami, kicsit olyan wc illatosító szaga van, picit fűszeres, picit virágos, de semmi eredeti. Alig vártam hogy elfogyjon. Ennyi pénzért sokkal jobbat lehet kapni, szerencse hogy nem teljes áron vettem. Volt már rosszabb, csak ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Kacija

2019. október 5.

Imádom. Tökéletesen illünk egymáshoz. Meleg, nőies, amolyan habos babos édesen lágy ölelés. A pàrom is imádja amikor ez az illat van rajtam. És nem mellesleg egész nap érzem magamon. Mi egymásra találtunk 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Adventi naptárban volt egy mini.
Csak mintázgattam, mert olyan édes a mini üveg!
Rózsás, citrusos, később átcsap édesbe. Kellemes illat, nem az én illatom, rajtam kicsit katyvasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Adventi naptárban volt egy mini.
Csak mintázgattam, mert olyan édes a mini üveg!

PerfumePippi

2019. május 23.

Nekem nem a zsánerem ez a parfüm, túl sziruposan gyümölcsös. Ma tettem még egy kísérletet egyetlen fújáska erejéig, és beugrott: stílusában engem ez a Sí-re emlékeztet, ami számomra szintén túl sok és émelyítő.
Pedig határozottan érzem benne a damaszkuszi rózsát, ami kifinomultságot csempész a kompozícióba.
Összességében számomra közepes, mert tőlem idegen, de a Sí-t kedvelőknek első körben ajánlanám kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

sammy

2019. május 15.

Nőies, felismerhető, tartós illat. Épp kicsit dögösebb parfümre vágytam és nagyon megtetszett, de viselve, ez annyira nem az én személyiségem... átadnám másnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

csikilany

2019. május 2.

Szeretem ezt az illatot, igazán nőies, légies, meleg és tartós... az egyik kedvencem. Gyakran használom alkalmaknál de hétköznap is ünnepnap, ha felrakom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

wildrose

2019. február 18.

Kifújáskor fanyar citrusos és friss rózsás, leszáradáskor édeskésebb, vaníliásabb és halványan egy kis fás jelleg tűnik elő. Fűszeres, élénk, nőies illat, elég intenzív és elég tartós is. Szerintem egész jó kis illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

Anett1116

2018. november 21.

Számomra TÖKÉLETES!!! 😍 Nagyon kellemes és tartós illat! Egyszerűn imádom!!❤

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Számomra TÖKÉLETES!!! 😍 Nagyon kellemes és tartós illat! Egyszerűn imádom!!❤

Selma

2018. november 2.

It is a fresh floral fragrance, reminds me of Miss Dior Cherie, for patchouli lovers you will absolutely like it .
For durability : I can smell it on my clothes after 2 days but not on skin.
I think it is a little bit pricy for a perfume that does not last the day on skin , so i bought it when it was on discount.
It depends on the person , its a matter of taste , for me its the perfect scent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

For durability : I can smell it on my clothes after 2 days but not on skin.

szeszti

2018. október 11.

Nagyon finom illata van, szerethető, de nem maradt meg az illata túl sokáig, inkább EDT, mint parfüm, utóbbi miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Geraniol, Linalool, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol