Yves Rocher

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: pacsuli,feketeribizli, szilva, írisz, neroli esszencia

10 ml parfümszóróban Yves Rocher Mon Rouge EDP
Ár: 2000 ft+ posta/fox , Eladó: riatai
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, posta, fox

Linett21

2021. február 25.

Noha csak 2020. augusztusában jött ki, nekem ez volt az év legtöbbször használt parfümje, most vettem meg a 3. üveget. Mindenki utálja, leszólja, de nekem perverz módon nagyon-nagyon tetszik. Elfogult is vagyok, mert a szilva-feketeribizli kombó nagy szerelmem; és a pacsulit is bírom. Első szaglásra szerelem-illat lett! Kaptam 1 mintát az Yves Rochertól, ahogy kibontottam, elvesztem... rohantam is megvenni. Vegyük észre, hogy ez egy végtelenül egyszerű, kevés összetevőből álló illat; de kategóriájában remekül összerakott. Ráadásul meglepően tartós, ami az YR illatokra nem mindig jellemző, khmmmm... Tartósságán túl (6-7 óra rajtam) remekül projektál, mindig érzik rajtam mások is, nem kell belőle sok egyszerre. Szerintem alapvetően nappali illat, de azon felül az év bármely szakában megállja a helyét. Újravevős! (negyedszerre is)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Pampilla

2021. február 2.

Annyira édes,hogy ez nekem tömény 80-as évek! Akkor voltak ilyen illatok,jó kis időutazás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 2.

Kingimingi

2021. január 28.

Egyszer próbáltam ki az üzletben, mert a képeslapon amit kaptam törzsvásárlóként, féláron juthattam volna hozzá. Nagyon nem ízlett. Erős, tolakodó illat volt. Úgyhogy nem lettem a gazdája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

lalaura

2020. december 8.

Nagyon-nagyon megszerettem ezt a parfümöt, most fog elfogyni sajnos. Biztosan újra fogom vásárolni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 8.

riatai

2020. október 20.

Update: Egyre jobban tetszik. Pedig nem az én világom. Nem is akarok szabadkozni. Van benne valami....Egész tartós és ahogy telik az idő, már csak a gyümölcsök maradnak. Nálam szépen megfér a Chanelek mellett.... :)

Valóban nagyon édes illat. De semmivel nem rosszabb, mint a L'interdit intense. Én aztán pedig L'interdit imádó vagyok. (Csak nem az intense a kedvencem) Nekem nem is a cukor édessége, hanem egy sütié. De ez finom süti. Bár alapvetően nem az én világom, egész jó kis illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Burya

2020. szeptember 16.

Az illatjegyei alapján nagyon ígéretesnek tűnt, pár napja kipróbáltam az üzletben és hát rég voltam ilyen hálás magamnak, hogy nem rendeltem meg vakon... Elsőre nem rossz, nyers, földes pacsuli, fanyar bogyós gyümölcsök és édes rózsa (még ha nem is említik az illatjegyek között), de aztán kb. 1 perccel később valami borzadállyá alakul. Vanília, cukor, cukor, CUKOR, még több vanília és még több cukros cukor. Iszonyú. Szó szerint felkavarodott tőle a gyomrom, alig vártam, hogy végre hazaérjek és lemossam. Nem elég, hogy arcbamászóan, tolakodóan, elviselhetetlenül édes, mindezt olyan olcsó módon teszi, hogy még azt is nehezemre esne elhinni, hogy nem valami sufniban házilag kotyvasztott löttyről van szó. Hogy én nem szeretem az édes illatokat, az egy dolog, ettől még nem egy olyan illatot tartok számon, amit magamra soha nem fújnék, mert nem én vagyok, de emelem kalapom előtte, mert tagadhatatlanul remekmű. Hát ez nem az. Ha tippelnem kéne, a legtöbb vélemény afelé fog tendálni, hogy hát nem rossz, de unalmas. Ugyanakkor azt is megjósolom, hogy meglesz a maga közönsége, én pedig igen sokat fogok gyalogolni BKV helyett, mikor ezt megérzem valakin...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citral, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol