Yves Rocher

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Engedje, hogy elvarázsolja a tahiti tiaré-virág illatával gazdagított parfüm, érezze magát a Paradicsomban!"

Yves Rocher Monoi de Tahiti
Ár: 5000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás

Phoenix19

2019. augusztus 29.

Egy 20 ml-es üveg felét kaptam cserébe, de már kínomban cseréltem, mert az is borzalmas volt szerintem amit a cserepartnerem kapott tőlem. Azt nem gondoltam, hogy ennyire műanyag, színtiszta műanyag szag. Tipikus műkókusz.
Olyan mintha egy fröccsöntödébe befújtak volna valami kókuszos légfrissítővel. Tényleg 990 ft? szerintem nem ér annyit, egy saját márkás légfrissítő már kapható bármely hipermarketben 300 ft-ért és legalább nem műanyag szagú. Mivel ez egy szinte teljesen értéktelen tartalmú üvegcse volt, eladni esély nem volt, így a mosdóban fújtuk el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 29.

necra

2019. június 17.

Nekem sajnos egyáltalán nem tartós :((( Ez így pénzkidobás volt. Régről van testpermetem, sokkal jobban bírja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

pilleriin

2019. január 3.

Fullasztó Wunderbaum, 90-es évek bukéja, nyárra túl sok, túl édes, túl... Ezt nem szabad komolyan venni, táskába dobós testpermet-kategória...

Update: így januárban egész üdítő, közepesen tartós. + 1 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Update: így januárban egész üdítő, közepesen tartós. + 1 csillagot érdemel.

Agnes09

2018. október 27.

isteni finom, egzotikus, fűszeres, nyári illat. 20 ml- s kiszerelésben ismét kapható volt, 990 Ft-ért magában, illetve nyár végén még kis 20ml-s testolajjal a kettő együtt kis zöld szalaggal átkötve, kb 1890 Ft-ért azt hiszem. A testolaj sűrű, arany csillogó szemcséi nagyon szép színt fényt adnak a bőrnek, illata is finom. Nagyon sajnálom h a régi nagy kiszerelésű az EDT, testolaj spray, tusfürdő is megszűnt. Kár érte. Még egy tusfürdőm maradt itthon a régi időkből, együtt használva a három mennyei illat, aranyfény és érzés a bőrömnek. Sajnálom h sok jó terméket megszüntettek, köztük ezeket is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

papeerzsepi18

2018. július 31.

Nekem a 20 ml-s van, imádom az illatát, nagyon nyárias. Habár az édes illatokat nem annyira bírom ez mégis tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Ferita

2018. július 14.

A kis 20 ml-s most 990 Ff az Y.R.-ban. Naptej illat imádóknak ajánlanám. Edt létére egész tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.