Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2014. december 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tahiti Monoi egzotikus parfümmel (2%) gazdagított száraz olaj

Érzéki, földes, virágos, fűszeres buja illatát permetezze testére, mely azonnal visszaadja bőrének és hajának hidratáltságát. Ez a lágy formula még csillogóbbá teszi nap barnította bőrét és haját.

Parabén- és kőolajszármazékmentes. Több mint 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Kiszerelés: 100 ml

Fanika

2020. július 27.

Imádtam az Yves Rochernek ezt a termékét! Nagyon sok üveggel elhasználtam: kiszáradásra hajlamos bőrömmel csodát tett! Ezt használtam a könyökömre, sarkamra, sőt még napozás alkalmával is. Most tesztelem az újabb változatát, remélem, azzal is elégedett leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 27.

Demonshadow

2020. február 7.

Pumpás kiszerelésben lehet nyáron beszerezni az üzletekben, én is már csak ebben a formában találkoztam vele. Anyu kérte, hogy hozzak neki a nyári melegben testápolónak, de csak ritkán használta. Annyit elmondhatok, hogy a hidratáló hatásáról nem tudok nyilatkozni, ellenben az illata mennyei. A test helyett én száraz hajra használom, 1-2 pumpányit nyomok a tenyerembe, azt elkenem a két kezemen, majd óvatosan felviszem a hajam alsó 2/3-ad részére. Lehet, hogy az elején picit olajos lesz a végeredmény, viszont a hajszálak meghálálják a törődést. Kinek mennyire igényli a száraz hajvége, attól függően szívódik fel az olaj, a végeredmény pedig egy pihe-puha, finom tapintású haj, ami megközelíti a fodrász utáni "ez nem is az én hajam, hanem egy paróka, olyan selymes" végeredményt. Hajra csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Bridddzs

2017. október 17.

Egy német ismerősömtől kaptam, ő esküszik rá. Iszonyatosan finom illata van. Testápolónak használtam és imádom. Nagyon puha lesz utána a bőröm, és egyáltalán nem hagy olajos érzetet, nagyon hamar beszívódik. Most látom, hogy hajra is lehet használni. Alig várom, hogy kipróbálhassam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

2014. július 5.

Imádtam amíg kapható volt, strandolós-napozós napokon mindig ezt használtam tusolás után. Az illata fantasztikus, és nagyon jól ápolta a bőrt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

VasBernadett

2012. július 12.

a legnagyobb baj vele, hogy már nem lehet kapni. nem csak Magyarországon nincs, de máshonnan is kivonják lassan... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Milli006

2012. január 27.

Hajmosás előtt 30 percre a hajamra kenem, hajmosás után pedig szuperselymes lesz a hajam. Nagyon sokáig elég, természetes termék és ráadásul rendkívül hatásos. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.