Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pipacs, az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Sampon és tusfürdő egyben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Qwerty

2020. július 27.

Ajándékba kaptam egy kis flakonnyit belőle vásárláshoz: Alapból utálom a "tropical" ízeket, illatokat, de gondoltam én naiv, majd most ismerkedek egy kicsit ezzel az életérzéssel, hátha nem kell feltétlenül rosszul lenni mindentől, ami kókusszal van szagosítva. Már a tubusban megszagolva is gyanús volt, de bátran kezet mostam egy cseppnyi mennyiséggel, próbának az is épp elég. Hát elég is lett.
Műkókusz egy kis égett gumival. Még a kezemről felszálló illat is kaparta a torkomat, jó hír az illat kedvelőinek, hogy igazán erős és tartós. Kevésbé jó hír, hogy a bőrt szárítja, kénytelen voltam krémezni utána, szerencsére ettől a szaga is megszűnt.
Az egyetlen csillagot azért kapja, mert már nem ebben a ronda olcsóboltos flakonban árulják. Az a kis 50 ml amit kaptam annyira cuki, hogy még párszor biztosan meg kell szagoljam, csakhogy el tudjam ajándékozni valakinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 27.

AnnamariaGalik

2020. július 18.

Termékmintát kaptam belőle, égnek áll a hajam tőle, mi minden van benne. Az illata is zavaróan erős, a fejbőrömet extrán szárítja, sajnos nem fogom elhasználni a maradékot sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 18.

umpalumpa

2020. május 10.

Volt egy jó nagy falkonom, amit sokáig nézegettem a kamrában. Aztán télire elővettem. A száraz részeim nagyon szerették, az illata a nyarat idézte, sokáig megmaradt a bőrömön. Samponnak nem használtam, arra vannak bevált termékeim. Nálam lassan fogyott, mert felváltva használtam mással. Szappan-fan vagyok, de ha lehetne még kapni, akkor talán vennék újra ilyet. Nem hagyott olyan csúszkás réteget, mint sok más tusfürdő és folyékony szappan. Kedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 10.

baba_girl_16

2017. október 9.

Most nyáron figyeltem fel először erre a tusfürdőre és nagyon jó döntés volt, hogy megvettem. Imádom az illatát és viszonylag tartós, mert fürdés után is sokáig lehet érezni. Samponként nem próbáltam, de az biztos, hogy tusfürdőnek tökéletes. Nem szárítja a bőröm, szépen fel is habzik, viszont nekem kicsit gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Jaslindore

2017. szeptember 6.

A tusfürdő legelső verzióját birtoklom és azt nagyon szeretem, az új verziója mintha picit másabb lenne már. Az eredeti illat mennyei. Szuper nyári hangulat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

mse02

2017. július 11.

Én most vettem a német website-ról, más a dizájn rajta és az üveg formája, de ugyanaz a neve és ugyanaz az összetevőlistája is.
Nekem nagyon tetszik, finom kellemes nyári illat ami hosszan a bőrön marad.
Hajamra nem próbáltam.
Bármikor szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Nekem nagyon tetszik, finom kellemes nyári illat ami hosszan a bőrön marad.
Hajamra nem próbáltam.
Bármikor szívesen újravenném.

kneva

2017. július 6.

Tegnap kérdeztem és sajnos már nem gyártják. Én nagyon szerettem az illatát. Zuhanyzás után még vagy 2 óráig érződött az illat a fürdőszobában, gondolom a fürdőrózsáról. Sajnos a bőrömön nem volt ilyen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Panni21

2017. május 25.

Olyan kár érte, a flakonban finom illata volt :(
Korábban még nem próbáltam, csak most először, az új kiszerelésben. Nem szoktam kidobni dolgokat, de sajnos zuhanyzás közben nem tudom elviselni az illatát, így egy használat után repült. Van egy nagyon intenzív, kellemetlen mellékillata, kőolajos, mint előttem is írták. Lehet, csak rossz szériát fogtam ki, nem tudom, de többet biztosan nem próbálkozom vele. Ajj :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Olyan kár érte, a flakonban finom illata volt :(

Timitami

2017. május 23.

Nem tudom, hogy ez az-e, amit most kapni a boltban, mert a most kapható némileg másképp néz ki, de ugyanez a neve és tusfürdő és sampon egyben. És én 200 ml-t 590 forintért vettem. Ha az: a legjobb tusfürdő, amit valaha használtam. Krémes, vajas, puha a habja és valóban egzotikus az illata. Egész nap illatozik a bőröm tőle, ráadásul hidratája a bőröm, nem szükséges testápolóznom utána. Tökéletes nyárra, bár én már most használom, és mióta megvan, minden reggel ezzel zuhanyzom, annyira beleszerettem, pedig több YR tusfürdő is van itthon, amelyeket szintén szeretek. Hajamra van rutinom, így arra nem próbáltam, de talán nyaraláskor csak ezt viszem magammal és akkor nem kell sampont meg balzsamot bepakolnom. De tusfürdőként abszolút nyerő, 5 csillag. Kék maga a tusfürdő, de fehér habja van, amit gyönyörűen el lehet oszlatni a testen, és valóban krémesen, de még jobb szó, hogy vajasan ápolja a bőrt. Szóval szuper állaga van. A mostaninak jó a kiszerelése, pont annyit tudok kinyomni belőle, amennyi szükséges. A csomagolása pedig abszolút illik a tartalomhoz.

Update: győzött a kíváncsiság és kipróbáltam samponkét is. Nagyon tiszta lesz tőle a hajam, és nem használtam utána bazsamot, se más hajápolót, mégse lett száraz a hajam. Nekem egyenes hajam van, de nem lett olyan erős az egyenesség, mert fekvés után után itt-ott, ahol meghajlott, kicsit hajlott maradt, de azt hiszem, nyaraláshoz tökéletes lesz. Ráadásul nagyon kellemes ilatú lett tőle a hajam, amit másnap már nem érezni, csak ha az orrom elé húzom a hajtincset, de a mosás napján csak úgy ilatoztam :-) És én szeretem ennek a cuccnak az illatát, úgyhogy jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 23.

Jdit04

2017. március 14.

A monoi de tahiti illat az egyik kedvenc nyári illatom. Imádom az olajat is ebből a termékcsaládból, és eddig ezzel sem volt gondom. Nyaralásokra vittem magammal, mert nagyon praktikus, hogy 2in1 kiszerelése van. Nem rég azonban elkezdtem ezzel hajat mosni kb. kéthetente egyszer, és észrevettem, hogy zsírosítja a hajamat. Nem vészesen, de észrevehetően, szóval emiatt rendszeres használatra nem javaslom. Tusfürdőnek viszont kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.