Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2019-es nyár limitált kiadás

Illatjegyek: bergamott, tonka bab, méz, citrom, borsmenta

Yves Rocher 🍋 My Green Summer
Ár: 3500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás

knoemi

2019. július 29.

Számomra inkább egy kellemes, könnyed nyári testpermet, mint egy finom EDT. Valóban van egy kis Light Blue-s beütése. Gyorsan változik, rajtam kifejezetten citromosan indul, aztán kicsit púderes hatást kelt. Naponta legalább 2x frissítenem kell, így gyorsan fogy. Akciósan vettem, a teljes árát nem biztos, hogy kiadnám érte. Mégis nagyon megkedveltem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Juca84

2019. június 5.

Nekem nagyon hasonlít a 4711 ACQUA COLONIA LIME & NUTMEG-re. A kolléganőm vett most ilyen Yves Rocher EDT-t, először azt gondoltam h Moschino I love love, de közelebbről inkább 4711... Egyébként meglepően tartós az illata, mert egész nap érzem rajta. Az ára pedig a fent felsoroltak közül ennek a legalacsonyabb... szóval még spórolni is lehet vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Qwerty

2019. június 4.

Szeretem a friss nyári illatokat, ami tenger-napfény-nyár vonalon mozog esélyes nálam. Ezért az illatért külön bementem a boltba. Gyanakodhattam volna a címkéje láttán, de nem tettem, azonnal magamra fújtam, lássuk mi lesz belőle alapon. Nézelődtem az üzletben, néha megszaglásztam. Az eleje nagyon citromos, de nem jó értelemben, sajnos a bergamott aromáját nem találtam meg benne, se a mentát. Szagoltam én már jó citromos parfümöt, azonnal akartam hozzá egy jéghideg tonikot is, annyira tökéletes volt. Ez nem ilyen, de nyilván ebben az árkategóriában ez nem elvárás. Szóval citrom. Ez a citrom 5 perc múlva már valami édesbe vált át átmenet nélkül, nem akartam elhinni, de 10 perc múlva nem volt sehol. Arra is haragszom, ha valami ekkorát változik, pláne minden átmenet nélkül, de hogy 10 perc alatt el is tűnjön...
Értem én, hogy olcsó, de ez így minek? Nem vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Értem én, hogy olcsó, de ez így minek? Nem vettem meg.

aidanne

2019. június 2.

Tusfurdoert kanyarodtam be az YR-hez, es rogton el is felejtettem miert mentem be, mikor togton az uzlettel szembeni polcon ez a kis cuki uveg allt. Ha mar valami Summer neven van meghirdetve akkor mar ranyomulok egy proba erejeig mindenkepp, de ha raadasul My green .. na az mar mas 😄
Na jo! Elso fujas es rogton elso szerelem. Persze hasonlithatnank a light blue-ra es nekem meg gyorsan a CK one is eszembe jutott de ez az illatka azert tud ennel tobbet, minthogy hasonmasa legyen ket, egyebkent nagyon jo, ikonikus illatnak.
Nagyon jol all neki, hogy van benne tonkabab, ugyanis hiaba a borsmenta, citrom es a friss, finom bergamott, a tonka bab ad neki egy eros loketet. Sajnos ettol viszont nem lesz tartosabb... rem gyenge, es meg jo, hogy viszonylag jo ara van es, hogy ezert az arert 100 mlt kapunk mert bizony ha van meg mas illatunk otthon, meg igy is elfog fogyni...
mesefinom illat, tenyleg egykonnyed, de szamomra karakteres, igazi nyari illat. Nem lehet vele hibazni-foleg mert gyorsan illan 😄-
Mindenesetre engem meggyozott, es beszervaltam egy uveggel. Nyarra elfog fogyni asszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

radioaktiva

2019. május 2.

A nevem radioaktiva, parfümmániás ( meg cipő, meg könyv, meg táska...meg...meg..meg,...)vagyok. De az Yves Rocher illatokat sose kedveltem, a többi terméküket se nagyon használom már, bár még törzsvásárlóként kapom a képeslapokat. Nagyon tetszett a legutóbb a sporttáska a szórólapon, hát nosza vegyünk valamit, mert kell az a táska. Bevezető áron volt ez az illatka, tetszett is ott a boltban, gondoltam majd gyorsan elfújkálom nyáron, jött haza velem. Ma fel is fújtam. Nos, rajtam ez minden, de nem Light blue ( akkor maradt volna ott, ahol van) . az elején pici citrom beköszön, de mentát én nagyon nem érzek. Aztán bejön egy pihepuha lágy krémesség. De olyan, ami valahol régen már volt. Egész nap az illatemlékeimben kutattam, mikor leesett: az egy - a szó legjobb értelmében - lebutított Trussardi Jeans. annál puhább, diszkrétebb, de nagyon finom. Nekem, rajtam. Az üvegét imádom. Olyan kis retro gyógyszertári üvegecske. A gagyi műanyag kupakot leszámítva. Úgyhogy most öröm van, meg boldogság. Simán lehet, hogy 1 hét múlva megunom, de most nagyonnagyon......Ja. délben fújtam, de én még most is érzem. Úgyhogy ez nekem bizony 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

Kremcica

2019. április 27.

Valóban LB variáció, mi több két évvel ezelőtti nyári limitált YR illat amit lényegében visszahoztak. Kellemes friss citrusos illat, kicsit jobban érvényesül a menta mint a virágos vonal, de nagyon-nagyon hasonlóak. Ami miatt végül a boltban hagytam az a botrányosan gyenge tartóssága. Egy nyár alatt ki lehet fújni. Tipikusan olcsó húsnak híg a leve eset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

szeliger

2019. április 27.

Variáció Light Blue-ra. Azért ott áll köztük az átjárhatatlan szakadék, az egyik ott áll az egyik parton, másik a másikon, úgy integet át ez a könnyed edt a Light Blue-nak. Mondom ezt úgy, hogy nagyjából egy órája spricceltem ebből az illatból és szinte rögtön bevillant, hogy hová kössem, ahogy hazaértem, már tettem is egy kicsit a másik csuklómra a LB Intense edp-ből. Az illatcsalád ugyanaz, a LB citrusosabb, kérmesebb és sokkal komplexebb, az YR rajtam inkább mentás irányba húz.
A hatósugár sokkal gyengébb, gyakorlatilag bőrközeli, a tartósságot majd meglátjuk. Valószínűleg én már nem fogok vele tovább foglalkozni, simán megyek majd tovább mellette, pedig a beharangozó alapján nagyon kíváncsian vártam. Most már tudom, hogy ezúttal nem született bravúr, de akik egy barátságosabb árú, friss nyári illatra vágynak, azoknak érdemes lehet vele próbát tenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citral, Linalool, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol