Yves Rocher

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

"Egyetlen mozdulattal megnyugtatja, hidratálja és ragyogóvá teszi bőrét. Használatával bőre visszanyeri rugalmasságát, és bársonyos tapintását. Kiemeli bőre napsütötte barnaságát. Egzotikus, ellenállhatatlan Monoi illata hosszú időn át érezhető. Újrahasznosítható csomagolás, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz."

Moncherrys

2021. február 16.

Nagyon szeretem, kellemes illata van, bár elég erős :) Azonban az érzékeny kb 5 perc alatt leégek bőrömet nagyon szépen behidratálja és nyugtatja. Nyáron előszeretettel használom testápolóként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

missblack99

2021. január 18.

Imadom, kocsiban vezetes utan a legeslegjobb termek egy egesz napos UV fenyben aszalodas utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

floracska6

2020. október 24.

A hatása nagyon jó, nem egyszer mentett már meg kisebb leeges után, szépen beszivodik, kellemes hasznalni. Az illatával viszont nem tudok megbaratkozni, nekem hihetetlenul erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Sushii

2020. július 25.

Nagyon szuper termék,szoli után szoktam használni abszolút puha és bársonyos bőr a végeredmény ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

nesztee

2020. július 2.

Régen imádtam! A hatásával most sincs probléma, nyárra teljesen jó. Azonban az illata..... hm elmegy. Régen pedig fantasztikus volt. Az ideivel változtattak vmit és már nem olyan jó sajnos. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

akli

2020. július 2.

Az én egy hónapja vásárolt példányom összetétele nem teljesen egyezik a fenti listával, nem értem, hogyan lehetséges ez. Egyébként nagyon szeretem, bár egyelőre sima nyári testápolóként használom, nem volt még szerencsém napozni az idén. Nagyon jól hidratál, és az illata gyakorlatilag a parfümöt is kiváltja. Ami plusz pont, hogy ez a típusú fehér virágos illat a melegben is szerethető, sőt, kifejezetten könnyűnek találom. Most szemezgetek a termékcsalád többi tagjával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

fioretta

2020. július 2.

Az illatát nem tartom sem túl jónak, de nem is rossznak, inkább olyan érdekes, semmi esetre sem "egzotikus vagy ellenállhatatlan"... Bár nem gondolom hogy a leégett bőrre szánt napozás utáni termékeknél az illat lenne a legfontosabb szempont... Úgyhogy bárcsak inkább kihagyták volna belőle..na mindegy.
Nem nyugtat, nem hűsít és nem emeli ki a barnaságot (ezt amúgy nem is értem...ha valaki lebarnult az barna, ha nincs a termékben plusz önbarnító, ugyan miért emelné ki a barnaságot? vagy ez esetben melyik összetevő lenne ezért felelős?)
Egyszerű hidratáló hatása van, mint egy átlagos nem napozás utáni testápolónak, ennyi.
A lehámlást sem akadályozta meg, és a napégett piros terület csak 5-7 nap múlva barnult be... ami egyébként is bekövetkezne már ennyi idő után.
Összefoglalva: közönséges testápolónak megteszi, annak jó minőség, de napozás utáni hatása semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

vfejes

2020. július 1.

Nos, ismét beköszöntött a fülledt, meleg nyár, gyermeknek a vakáció. Kevesebb a munka (a covid után ugye ez igazi megváltás, hülyére dolgoztam magam) és megnyitott az uszoda, ahol szabadtéren egyedül rovom a hosszokat a sávomban végre 4 hónap után, míg a lányom a nagy strandmedencében lubickol (már nagyobb). Számomra fontos a sport, heti 5-6 alkalommal mozgok, de 30 fok felett az úszás a fenti körülmények miatt viszi a pálmát.

Nincs az a fényvédő, ami mellett nem barnulsz le ilyen életmód mellett.. Monoi mániásként továbbra is viszi a pálmát, mindemellett a száraz, érzékeny bőr megmentője. A monoi más formában is nagyon hasznos: tavaly Olaszországban a feltört lábamat is meggyógyította (pedig nem azért kentem rá elsősorban (szinte egész nap a strandon voltunk Szardínián).

Az illatát is imádom, bár nem egy enyhe, friss illat - nehéz virágillat kókusszal keverve. Nem számítottam rá, hogy ennyire beleszeretek, de ha nyár, csak ez és az olajok: Bottega Verde, bio, Yves Rocher Monoi olajai... mindegy, csak legyen. :) Aki érzékeny, érdemes utánanézzen, miért olyan hatásos.

Idén az Yves Rocher behozta a Monoi család más tagjait és végre a 97%-os tisztaságú olajat is. Igazán megtehették volna már korábban. Az egyik legnépszerűbb szezonális termékcsalád szinte mindenhol.

Az olajon és ezen a napozás utáni testápolón (50%) kedvezmény van most.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Az olajon és ezen a napozás utáni testápolón (50%) kedvezmény van most.

Amargant

2020. június 30.

Nálam alapdarab nyáron. Rettentő fehér bőrű vagyok, májustól szeptemberig csak fényvédővel tölthetek huzamosabb időt a napon, és még így is sikerült leégnem párszor, amin igazán hatékonyan csak a gyógyszertári krémek tudtak csak segíteni, amíg nem találkoztam ezzel a testápolóval. Az enyhébb leégést jól tudja kezelni, hidratál,nyugtat,visszaszorítja a pirosságot szinte azonnal, nem irritál. Fehér bőrűeknek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

wildrose

2020. március 12.

Kellemes, egzotikus illatú, könnyű állagú testápoló, jól felszívódik, kellemesen hűsít és kitűnően ápolja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak