Yves Rocher

Ár:   8700.-   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: mk17, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   8700.-
Kiszerelés:   75ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A frissesség érzéki fuvallata.

Illatösszetevők: cédrus esszencia, arab jázmin illóolaj, osmanths virág illóolaj, citrom esszencia

Yves Rocher Naturelle Osmanthus/10 ml
Ár: 1400 , Eladó: zsokaw
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Ózd, fizetés: Ajánlott posta postán maradó
Ár: 4000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Eszti8908

2019. szeptember 22.

Nyárra tökéletes, nem tömény, de cserébe frissítő illat. Én 2-3 óra után nem érzem magamon, de szerintem csak hozzászoktam az illatához. Sajnálom, hogy megszűnt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

sammy

2019. május 2.

Abszolut kellemes friss viragos, kozossegi kozlekededes-irodabarat illat, muanyag hatas nelkul (pl. E. Arden illataiban ez zavar engem). 4-5 oran at stabilan korullengedez, a boromon meg joval kesobb is erzem. Nincsenenek csavarok, nincs feltunoskodes, de ami celja lehet, azt nagyon jol hozza es ebben a kategoriaban tartos is, kuponnal nagyon megeri az arat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Pampilla

2019. április 4.

Egyik kedvencem a márkától. Igaz nem túl tartós,de ez így van a legtöbb könnyed,friss,tavaszi illattal. Ez tipikusan az az illat,amit sokan megdicsérnek ha megérzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Nikike05

2018. június 15.

Anyukám használja ajándék volt
Nagyon szereti és az összetevőket is dicséri közepesen tartós megéri az àrát 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Anyukám használja ajándék volt
Nagyon szereti és az összetevőket is dicséri közepesen tartós megéri az àrát 😊

madseason

2018. június 8.

Nagyon kellemes, 3-4 órán át érezhető könnyű illat, mindig is valami hasonlót kerestem. Nem túl citrusos, inkább a fás-virágos vonal dominál. Parfümre erre kaptam eddig a legszebb bókot: "olyan ez az illat, hogy azonnal beléd szerettem" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Burya

2018. április 20.

A sima Naturelle-t ismertem és papíron tetszett is, de rajtam - sok citrusos illathoz hasonlóan - rettentően savas, citromos lett, nem volt szép. Erről több helyen írták, hogy picit édesebb, fásabb, fanyarabb, úgyhogy látatlanban beruháztam rá. Ritkán sül el jól az ilyesmi, eddig egyetlen látatlanban vett parfümből lett nálam szerelem, és bár azt nem állítom, hogy ez is az lett, azt határozottan kijelenthetem, hogy ezúttal nem nyúltam mellé. Ez ugyanis nem savasodik be, a citrom csupán üde, friss gyümölcsös alapot ad neki, de mégis inkább a virágokon van a hangsúly. Valóban ott az Osmanthus, kicsit fás, "poros" tőle, és a jázmint is érzem benne, ez külön jó pont. Rajtam kellemesen fanyar, friss virágillat. Elsőre kicsit kommersznek tűnt, de egyre jobban tetszik, és mivel rajtam tartós is (6-8 órát simán kibír, mások még később is dicsérték), azt hiszem, mindenképpen megvárom vele a rekkenő hőséget, az az érzésem, hogy akkor fog igazán szépen muzsikálni. Aki egyszerű, friss, tiszta illatot keres, és nem a feltűnés és önkifejezés az elsődleges cél, hanem csak önmagáért szeretni egyszerűségében az illatot, ami tisztán körbevesz, annak ezt bátran ajánlom kipróbálásra. :)

UPDATE:
Szép, de ha citrusos illatra vágyom, valahogy mindig a Burberry Body Tender akad a kezembe, és hiába a Naturelle fás frissessége, mégsem kívánom. Átadom a lehetőséget másnak, hogy ő legyen a Nagy Ő (vagy csak egynyári kaland), feltettem eladásra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

UPDATE:

Yeticica

2018. március 24.

Nahat, en ezt az illatocskat meg nem is velemenyeztem.
Itt csereltem egy szamomra ertelmezhetetlen, am parfis oldalakon istenitett celebparfumert. Nem bantam meg.
Abszolute erezheto a hasonlosag D&G light blue-javal, de migvaz szamomra nagyon szuros es maszkulin (hiaba fujtam el belole egy legnagyobb kiszerelest meg huszoneves koromban, nem mukodott rajtam ugyanugy mint akkori kedvenc kolleginamon, akin mesesen dogos es friss volt egyszerre).
Ebben a parfiban van egy pindur edesseg plusszban, amitol nekem kedvesebb, bar meg mindig nem az igazi. Ebben a vonulatban a Moschino I love love a nyero szerintem.
Ellenben meglepoen tartos rajtam , foleg ruhan, es nagyon jol esett egy sportos hetvegen viselni, kellemes tisztasagillatot es jokedvet araszt. Tucatnak tucat, hiszen a Light Blue-t annyian hirdtak az elmult evek soran, hogy ujat itt mar nem lehet mutatni, de attol meg nem rossz.
Azt hiszem, iden nyaron O is jon velem a tengerpartra.
Egy parfumnel egyebkent a szakemberek szerint nem szabadna a tartossagot ‘pontozno’ hanem magat az illatelmenyt. Nos, akkor ez eros negyes az 5os skalan, de szigoruan ebben a kategoriaban. Amugy csak eros ketteske lenne, mert csodalatos, tobb csavarral leszarado, bitang tartos illatkrealmanyok is vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Nahat, en ezt az illatocskat meg nem is velemenyeztem.
Azt hiszem, iden nyaron O is jon velem a tengerpartra.

pszabina

2018. február 25.

Szerencsére rendelés mellé választottam ajándékba, különben megbántam volna, hogy pénzt áldozok rá. Nagyon szeretem az Yves Rocher parfümjeit, ennek kellemes, tavaszias, friss illata van, de 1-2 óra múlva már semmit nem érzek belőle. Egy ilyen márkájú és árfekvésű parfümtől ennél jóval többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Erina

2017. november 22.

Sajnos nekem nem az igazi. Érzek benne valami fura háttér illatot, ami számomra elrontja az összhatást. Pedig e nélkül még tetszene is. A tartósságát sem a legjobb. Nem tudom mi lesz a sorsa, mert nem fogom elhasználni és nem is kell senkinek ☹️😢
Pedig olyan szép, jó ránézni, reméltem hogy az illata is szép lesz 😢 Szegény porosodik hónapok óta, még ez a hűvösebb idő sem tett jót neki. Nekem csak 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

SoLy

2017. október 26.

Tavaszi-nyári-őszi időszakra való könnyed hétköznapra való illat. Többen dicsérték, második üveg fog most elfogyni, de télre nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: BHT