Yves Rocher

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ultra praktikus, stick formája és ferdén vágott vége lehetővé teszi az egységes használatot, pontosan fed csupán egyszeri alkalmazással. Vadrózsaolajjal gazdagított kellemes textúrája a Nyom nélküli korrektor stiftet tökéletesen alkalmassá teszi a szem alatti karikák és a bőrhibák egyetlen mozdulattal való elfedésére. Árnyalatai természetes fedést biztosítanak bármilyen bőrszín és bőrtípus esetén, anélkül, hogy a korrektor vastag réteget képezne a bőrön.

6 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: rencsike21
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Holdsarlo

2019. március 18.

Nagyon szeretem. Eléggé jól elfedi a bőrhibáimat és az ujjhegyemmel könnyen el tudom dolgozni a bőrömön. Bár én a szemem alá nem szoktam használni korrektort így ott nem tudom milyen a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 21.

Olajos érzés, nehéz szépen felvinni, még nehezebb szépen eldolgozni, minimális a fedése szóval két réteg mindenképp kell a szem alá belőle, de szivaccsal nem tudom eldolgozni szépen. Bőrhibákra egyáltalán nem használható, minimális a fedése. Nem sajnálom, mert ajándékba kaptam rendeléshez, szívesen kipróbáltam, de nem vásárolnám meg, mert a catrice korrektorom kenterbe veri 1000 forintos áron. Tizenéveseknek szerintem jó lehet, akik kísérletezgetnek a sminkeléssel az iskolában. Vagy száraz bőrűeknek a szem alatti részre alsó rétegnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

strauszkinga

2018. július 27.

Imádom! Már rengetegszer újravettem. Szuper, amit művel a bőrömmel, természetes hatású a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

syrin

2018. április 5.

Számomra egyetlen hatalmas pozitívuma van: a bézs mellett rózsaszín tónusú sorozata is van, és megtaláltam azt, ami teljesen passzol a bőrszínemhez. Ha az eredeti funkcióját nem is látja el (szem alá próbáltam - nem az igazi), egy kis színkorrekcióra tökéletes, előfordult, hogy alapozó/BB krém helyett ebből kentem szét valamennyit az arcomon. A színválaszték miatt egyet biztosan veszek tartalékba, 40%-os kuponnal az ára is egész baráti. (Ha veszek valamit az Yves Rocherban azt a Glamour napokra vagy Árkád kuponnapokra időzítem.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Pirkko

2017. november 15.

Nem nagyon szerettem. Túlságosan krémes, így nehéz eldolgozni. Korrektorként nem látja el a funkcióját, concealerként működhet valamennyire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Moncsee

2017. november 11.

Sajnos nem vált be. Szem alá karikák halványítására, kis piros foltok elfedésére jó, (bár púder nélkül nem tartós). Gyulladtabb részekhez nekem nem elég a fedése, a krémes állag miatt nem is nagyon tudom rétegezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Frida

2017. július 26.

Kedvenc korrektorom! Végre találtam egy korrektort ami tökéletesen működik! Szem alatti karikára es pattanások elfedésére is használom. Nagyon jól működik! Legalább négyszer vettem már újra! Nem fogom lecserélni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Rendoca

2017. március 15.

Sajnos csalódás volt. Nagyon gyenge a fedése, a bőrhibák eltüntetésére alkalmatlan és egy cseppet sem mondható tartósnak.
Túlzottam krémes, így könnyen elmozdul.
A szemhéjamon bázisként próbálom elhasználni... úgy viszonylag megfelelő, mert szépen megtapad benne a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Túlzottam krémes, így könnyen elmozdul.

Lillith

2017. január 18.

Pénzkidobás. Nagyjából semmit se fed, lefolyik, fura az állaga. Csalódás, mert a márkát szeretem, és sokat vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

vasilissa

2016. szeptember 4.

nem szeretem. Beszaladtam, mert hirtelen kellett egy korrektor , de nagyon megbántam. Általában a MAC Longwear korrektorát használom és azzal nagyon meg vagyok elégedve, újra és újra veszem már sokadszorra, de néha egy-egy új terméknek is adok esélyt. Ez hiba volt! Nagyjából fél percig marad az arcomon, borzalmas a fedése, beleül és kiemeli a ráncokat (amikről eddig nem is tudtam, hogy léteztek az arcomon)
2 csillag jár neki mert : nem okoz mitteszereket és szépen illeszkedik a színe (addig a néhány másodpercig amíg a fejemen marad)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.