Yves Rocher

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A hibátlan és matt arcszínért

Különlegesen finom textúrája tökéletesen felvihető, hogy a bőr természetesen egységes színű és matt hatású legyen. Selymes tapintásának köszönhetően hozzájárul a tökéletes fedéshez, mégsem képez szemmel látható réteget a bőrön, nem erősíti fel a bőrhibákat, és viselése kényelmes érzetet kelt, akár egész napon át.

8 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: boszilvi
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyesen kp, vagy utalás után Posta/Foxpost

veci

2020. június 16.

Jól fedő, könnyű púder, elég sokáig megmarad a matt hatása. Nagyon eltalálták a csomagolását is, elegáns de mégis masszív. Én már elég sokat utaztattam az enyémet és kívül-belül tökéletes állapotban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

cincoo

2020. május 22.

Én most vettem ezt először és egyből szerelem lett! Kellően matt, de ad egy lágyabb fényhatást is az arcbőrnek. Nagyon tartós, jól fed, bár ecsetre felvinni valóban nehézkes, összességében jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

tunderelefant

2019. szeptember 26.

Update: de. Ez is csillog. Nagyon. :D

Egész jól fed, viszont szerintem baromi kemény púder, alig jött fel az ecsetemre. Színben megfelelőt tudtam választani és nem csillog. Ajándék volt a vásárlásom mellé, szerintem az eredeti árát nem éri meg, csak kedvezménnyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Update: de. Ez is csillog. Nagyon. :D

krisztinakasza91

2019. szeptember 4.

Hétköznapokra ezt használom, jól fed, de ha folyékony alapozóra viszem fel akkor sem lesz vakolat-érzés az arcomon. Szerintem is kicsit tömörre van péselve, kicsit erőszakosabban kell az ecsettel nekimenni de ez nem rontja el a használhatóságát. Ha elfogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

stylo

2018. július 13.

Szeretem a púdert, alapozó fölé mindig használok. Ezt a márkát most vettem meg másodszor, mert nagyon szép, természetes szint ad, és szépen fixálja a sminket. Hosszú ideig nem csillog át a bőröm. Az egyetlen kis bajom, hogy túl tömörre van préselve vagy mi, és az ecsettel nem tudok eleget felvenni belőle egyszerre. Ha kicsit lazább lenne, jobban tudnám használni. Teljesen megfelelő amúgy és még olcsó is. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

fdorottya

2018. január 26.

Nagyon, nagyon vágytam rá és hatalmas csalódás is ért. Nagyon zsíros lesz a bőröm tőle. A színskála Pécsen elég gyenge, de találtam jó színt. Semmi pozitívat nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

esztitu

2017. december 27.

az első olyan púder, amivel meg vagyok elégedve. mattít, sokáig fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

az első olyan púder, amivel meg vagyok elégedve. mattít, sokáig fed.

Frida

2017. július 26.

Végre megszereztem! Az árnyalatok természetesek (világos bőrre is két féle tónus van) nagyon jól fed és mattít. Talán száraz bőrre nem ez a legjobb, de zsíros és normál bőrre szuper. A csomagolas szép és exkluzív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.