Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. június 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd és pihentető pillanat a zuhany alatt úgy, hogy közben tiszteletben tartja bolygónkat is. Úttörő innováció: a Tusfürdő koncentrátum mini kiszerelésben ugyanannyi használatra elegendő, mint a klasszikus 400 ml-es kiszerelés. Egyetlen nyomás elegendő, hiszen folyékony és habzó összetétele gyengéden tisztítja bőrét.

97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. 0% etoxil, parabén és tartósítószer.

Rivergirl

2019. április 1.

Szuper kiszerelés. Egy borsónyi is elég. Nagyon kellemes illata van. Finom puha bőröm van utána. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Bandita13

2018. augusztus 22.

Imádom ezt a kiszerelést. Frissítő illat, jó habzás. Engem egyáltalán nem szárít..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Lilium

2018. július 6.

Tényleg praktikus utazásokhoz, kettő cseppel már bőven elvagyok, annyira jól habzik. Én nem vettem észre, hogy szárítana, valamint az illata is nagyon tetszik, valakinek ez talán 'túl növényes' de szerintem egy szuper kellemes mégis semleges tusi. ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Racka

2017. július 23.

Utazáshoz vettem, mivel kiszerelése éppen ideális a kézipoggyászba is, ezért külön örültem, hogy rátaláltam. Az illata isteni, igazi felüdülés volt használni egész napos szabadtéri programok után, nagyon jól frissített és az illata is tartós, szerintem simán uniszex. A koncentrált állag is plusz pont, jól habzott, bár én 2x nyomtam belőle minden használat során, hogy elég legyen, de így is sokáig tartott a flakon. Egyetlen hátránya, ami miatt pontot vonok le, hogy viszketősre szárította a karomat. Ettől függetlenül újra fogom venni, testápolóval együtt használva jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

brenlina

2017. július 11.

Mindig is ez volt a kedvencem az Yves Rocher-tusfürdők illatai közül, elég semleges és mégis nagyon felfrissültnek érzem magam tőle tusolás után. (A mangós-korianderes változatnak is isteni illata van egyébként.) 1-2 csepp tényleg elegendő belőle, én pedig igazán nagyra értékelem, ha egy termék nem akarja túlságosan hamar elfogyasztani saját magát. Pluszpont, hogy parabénmentes (bár ez lassan kapásból elvárható egy jó minőségű tusfürdővel szemben).
Utazáshoz is praktikus, mert a 100 ml-es flakont felvihetjük kézipoggyászban is a repülőgépekre.
Tutira fogok még ilyet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Tutira fogok még ilyet venni.

Kmanci

(!)
2017. július 2.

Az YR-tól kaptam tesztelésre ezeket a tusfürdőket, és azt kell mondjam, imádom őket. Már nagyon-nagyon régen szinte csak Balea tusikat használok, amik bár szintén sokáig tartanak (főleg, mivel felváltva többet használok), de azokból mindig jó sokat nyomok a fürdő pompomra, hogy eléggé fel tudjam habosítani. Bevallom, nagyon szkeptikusan álltam ahhoz, hogy van olyan tusfürdő, amiből elég 1 csepp is, de így, hogy pompommal használom, tényleg elég. Ha egy nem is, nagyon max. 2. Az illata ennek a legfinomabb számomra, szerintem kicsit férfias, engem nagyon emlékeztet a Best of Chevignonra, főleg már fürdés közben. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0