Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2016. május 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Olivaolajjal.

Ár: 1200 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Bp, fizetés: utalás után postán maradó

dandelion

2016. május 7.

Szeretem az YR tusfürdőit, ez nem tartozik a kedvenc illataim közé, semmi különlegeset nem érzek tőle, sőt már már kellemetlen is. Csak azért vettem, mert a webáruházban már csak ezt lehetett kapni a megszűnése előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Sz. Csilla

2015. december 25.

Wouw! Engem elvarásol ez az illat! Annyira egzotikus, szenvedélyes, egy távoli országbeli hercegnőnek érzem tőle magam. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 25.

mytym

2015. december 2.

Nagyon szeretem.
Tusfürdő és habfürdő egyben, innen adódóan jól habzik. Kellemes illata van, piha lesz tőle a bőröm. Én habfürdőként használom magamnál és a kislányomnál is. Nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Nagyon szeretem.

FReka

2015. november 18.

Imádom ezt a tusfürdőt, valamint a hozzá tartozó testápolót is, lágy habja van, nem szárít, nem bántja a bőröm. Friss, zöld illata van. Nálam nem fogy túl gyorsan, bár néha nekem is megszalad, nem a legpraktikusabb az öntözgetős üveg, viszont valamiért mégis szeretem, elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

minimano81

2015. november 15.

Meglepően finom az illata :) Bár én a krémes tusfürdőket részesítem elényben, de most élmény ezzel is a fürdés. Nem túl gazdaságos, mert gyorsan fogy, egyszerre sok jön ki a tenyérbe, ha csak öntjük és nincs hozzá pumpánk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

boni04

2015. május 21.

Nekem bejött, semmi gondom nem volt vele. De mondjuk nem is fogott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Nekem bejött, semmi gondom nem volt vele. De mondjuk nem is fogott meg.

Mandel

2015. február 13.

Sajnos elég száraz bőrű vagyok (különösen a lábam), és a folyóvíz is nagyon "kemény" nálunk, ezért bármilyen tusfürdő után kell testápolót használnom.
Elégedett vagyok vele, szeretem az olivás termékeket, de azért nem csodaszer. Egyébként ajándékba kaptam YR-tól egy másik termék vásárlása kapcsán....úgyhogy veszteni valóm nem volt vele. Pumpás adagolót érdemes hozzá venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 13.

rowan

2015. február 1.

Az illata nagyon kellemes, a habja pedig finom, lágy. :) Sajnos ugyanolyan száraz marad tőle a bőröm, mint bármely átlagos tusfürdőtől. Ajándékba kaptam, a hozzá tartozó testápolóval együtt, így elhasználom, de újravenni nem fogom.
A kiszerelése érdekes, a tusfürdővel nincs gond, bár néha több folyik ki, mint szeretném, így nem valami gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

angelcare

2014. július 17.

Imádom az egész olivás termékcsaládot. Meg úgy összességében az YR-t. :) Nem tudom megunni az illatát. Olyan puha utána a bőröm hogy sokszor testápolóznom sem kell. Időnként "átigazolok" 1-2 termék erejéig a TBS-hoz, de azért az igazi favorit az YR, minőségben és árban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

senskin

2014. április 20.

Nem rossz, olyan olívaolaj színe van édeskés illata. Különösképpen nem szeretem jobban mint a nálam favorit levendulás és indiai gyapotos tusfürdőt, úgyhogy egy négyes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol