Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jaimenature, az összetevőket feltöltötte: silver, Módosítva: 2019. október 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

A 2018-as karácsonyi kollekció része

A piros alma friss és finom illatával védi és táplálja az ajkakat. Karitévajjal és mandulaolajjal gazdagított textúrája azonnali enyhülést és finom illatot ad az ajkaknak. A nap bármely percében is legyen ajkainknak szüksége egy kis táplálásra, az ajakápolót kis méreténél fogva bármikor magunkkal vihetjük.

Növényi eredetű összetevők: karitévaj, mandulaolaj, és biogazdálkodásból származó búzavirág kivonat. Parabénmentes termék.

Nora2155

2020. október 21.

Számomra egy közepes ajakápoló, az illatát viszont télen nagyon szeretem, engem a karácsonyra emlékeztet ezért kap 4 pontot. :) Megelőzésnek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

elina12

2019. június 4.

Nagyon kellemes az illata, öröm használni. A hidratáló hatása is teljesen rendben van. Én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

ReiHUN

2019. május 17.

Szeretem az illatát. Szeretem a márka ajakápolóit, mert könnyű, nem érzek egy vastag és undi réteget a számon, tud lélegezni alatta. A hidratáló hatása talán közepes, ha nem nagyon szárazak az ajkak, szerintem teljesen jó. Nekem bejön!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

pilleriin

2019. február 1.

Fincsi illat, cuki csomagolás... Nagyon gyorsan fogy, nagyon könnyű textúra, de a száraz számat csípte. Töményen illatos, nagyon parfümös, az íze hiába édeskés picit, mégis olyan mintha egy testpermet szórófejét nyaltam volna le, elég kesernyés. Eleve puha ajkakra biztos, hogy elég, de a cserepes ajkakon inkább árt, mint használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

ladywonderful

2018. december 30.

Nagyon tetszett a kis csomagolása, plusz a termékcsalád többi tagjából már sejteni lehetett, hogy ennek is szuperédes illata van. Ugyanolyan jól hidratál, mint a többi YR ajakápoló, krémes a textúrája és mennyei az illata/íze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

silver

2018. december 18.

Igencsak meglepődtem az illatán, piros almához ugyanis semmi köze - de nem bánom, mert valami fantasztikus mandulaillata van! Egyszerűen ez a legjobb illatú ajakápoló, amit valaha használtam. Lakásillatosítónak vagy akár parfümnek is csodálatos lenne.

A hidratáló hatása viszont sajnos nem nyűgözött le, maradok a jól bevált eos ill. Carmex ajakápolóimnál, ezért nem adok maximális pontszámot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

vkata96

2018. december 14.

Muszáj volt kipróbálnom valamit a karácsonyi kollekciobol, és ajakápoló sose árt ha van. Nagyon jó illata van, nekem ez jobban tetszik mint az arany teas verzió. Megfelelően hidratal is, nincs színe és nem gyűlik össze csomókban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate