Yves Rocher

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A 2018-as karácsonyi kollekció része

Gyengéd élmény a piros alma édeskés illatával már zuhanyzáskor is. A biogazdálkodásból származó búzavirág vízzel gazdagított tusfürdő gyengéden tisztít, és finoman illatosít.

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.
  • Növényi eredetű összetevők: almavíz-kivonat, biogazdálkodásból származó búzavirág kivonat.
  • Növényi lemosóalap.
  • Biológiailag könnyen lebomló formula.
  • Több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Flakonja újrahasznosítható, mely maga is újrahasznosított műanyagot tartalmaz.
  • Etoxilátmentes, parabénmentes termék.

SoLy

2020. március 9.

Finom illata van, ősz/tél időszakra tökéletes, almás sütis illat. Az én bőröm szárítja (normál), kell(ene) utána testápolózni. Egy átlagos tusfürdő, viszont jó nagy kiszerelésben, ami könnyen nyitható/zárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Toscana

2019. június 17.

Szerettem, olyan karácsonyi érzés/illat. A bőröm kivételesen ezen márka termekeitől főleg tusfürdő egyáltalán nem lesz foltos, pöttyös, pici pattanásos. Már csak ezért is max csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

Nagyon finom természetes illata van, könnyed nem szárító hatású tusfürdő, majdnem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

ReiHUN

2019. május 17.

Nem teljesíti túl a feladatát, de szerintem remek kis tusfürdő, kellemes nagyon a használata! Tényleg jó kis piros almás, édeskés illata van, viszonylag tartósan megmarad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Amari

2019. április 11.

Nagyon tetszik az illata, de amúgy egy átlagos tusfürdő. Nem tapasztaltam jelentős változást a bőröm minőségében a használat közben, és az illata gyorsan elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Sylvi919

2019. április 9.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Az illata nekem nagyon tetszik. De sajnos semmi más pozitív nincs benne. A bőrömet sajnos szárítja, valamint amikor intim területen használtam nagyon kellemetlen érzést hagyott maga után és csípte a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

gittus0924

2019. április 8.

Ajándékba kaptam. Átlagos tusfürdő, kellemes az illata, nem szárít, de én ennyi pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Benedetta88

2019. március 3.

Az arany teás illatnál kellemesebb, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Az arany teás illatnál kellemesebb, de semmi több.

tátombák

2019. március 1.

Nagyon gusztusos csomagolása van, az alma illat karácsonyi, mégsem elcsépelt. Használgatom, használgatom, de nekem nagyon felejtős illat, ha elfogy, nem is fogok rá emlékezni, hogy valaha volt ilyenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Lilium

2019. február 3.

Nekem nagyon tetszett az illata, olyan kis édes karácsonyi. A csomagolás se rossz, nagyon csinosra sikeredett. Látom, hogy sokakat szárított, engem viszont egyáltalán nem. Talán kevésbé habzik mint amit megszoktam, de ezen kívül nem rossz limitált volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol