Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Szeretné élvezni a forró zuhany pihentető előnyeit? Ha igen, akkor a Olíva-Keserűnarancs illatú Hab- és tusfürdőt Önnek találták ki!

A bio mezőgazdaságból származó keserűnarancs illóolajjal, és olíva kivonattal gazdagított tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, gyengéden tisztítja, és kellemes illatúvá varázsolja bőrét, valamint segít ellazulni egy fárasztó nap után.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve. Parabén- és etoxilmentes termék. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz.

Kingimingi

2021. január 28.

Nagyon szeretem az illatát, testápolójával együtt szoktam használni nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Nagyon szeretem az illatát, testápolójával együtt szoktam használni nyáron.

floracska6

2020. október 24.

Hát ez az illat sem a keserű narancsra, sem az olívara nem hasonlít nekem, nagyon nem jön be. Az Yves Rochernek csak a kremtusfurdoit szeretem mert a gélek száritanak mint ahogy ez is. Ez az illat nekem pedig büdi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

b69a7n

2020. október 7.

Az illata meglepően bejött, a barátom beszélt rá, hogy vegyük meg, de végül én többet használom. Az állaga nekem tetszik, nem túl folyós, de nem is túl sűrű. Viszont szárít, muszáj utána alaposan hidratálni, ezért nem kaphat max csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Qwerty

2020. szeptember 10.

Az YR az az üzlet, aminek már nem is szabadna léteznie, gyakorlatilag alig árul valamit, ami használható. Ellenben tele van színes, szagos kártékony dolgokkal, húzós árakkal, és az itteni boltban állandóan morcos eladókkal. Nem jöttem még ki onnan úgy, hogy átverve ne érezzem magam. Mindig megfogadom, hogy soha többet. Sajnos ezt egy fél év alatt el is felejtem, de ők nem felejtik el eszembe juttatni.
És akkor itt van ez a...tusfürdő. Drága. Nagyon szárít. Az illata jó, de kb. csak addig tart amíg az ember használja. Konyhai kézmosónak fogom elhasználni. Csak magamra haragudhatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

twinnypeaks

2020. május 27.

Nagyon szeretem az illatát és hogy habzik, de sajnos hihetetlenül szárítja a bőröm, több helyen hámlott, viszketett, és semmilyen hidratálásra nem múlt el. Amióta nem használom (és minden Yves Rocher terméktől megszabadultam), a bőröm helyrejött. Nem éri meg az illatáért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Mobara

2019. augusztus 29.

Állaga, habzása tökéletes, friss illata nagyon kellemes. Főleg nyári időszakban használom, mert szárítja a bőrt és nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Cseniko

2019. március 1.

Szeretem az YR fürdő termékeit, de ezt először meg sem akartam illatolni, mert szimplán egy üveg oliva olajra aszociáltam a láttán. Szerencsére végül megtettem és milyen jól tettem! Nekem illatélményben letaszította a trónról a régi nagy kedvenc mangósat!
További örömhír, hogy szépen habzik és kevésbé szárít mint mangós társa!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

További örömhír, hogy szépen habzik és kevésbé szárít mint mangós társa!

Pupimaci

2018. augusztus 27.

Én és a párom is imádjuk az Yves Rocher tusfürdőit, mindig van itthon egy rakat! :) Ez az illat viszont, nekem egy az egyben egy nagyon kellemes férfi tusira hajaz. :D Párom amikor csak használja, mindig megállapítom, hogy mennyire jó az illata! Én viszont akárhányszor csak magamra kenem, mindig annyira idegennek érzem. Egy nagyon frissítő és különleges illat ez, szeretem ezt is, de kizárólag csak a testemtől távol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

daisydream

2018. január 28.

Megosztó illat,mert nagyon nyers és zöld. Én imádom, mindig eszembe juttatja a dél-olaszországi oliva ültetvények illatát és hangulatát. Nyerssége ellenére nyugtató illat, főleg esti fürdőzéshez,tusoláshoz ajánlom.Jól habzik, az én bőrömet nem szárìtotta,bár mindig használok testápolót zuhanyzás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

postareb

2018. január 2.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Nagyon jó az állaga és szuperül habzik, emellett nagyon jó illata van (ami meglepő számomra, mert inkább az édesebb és gyümölcsös illatokat kedvelem, de valami mégis megfogott ebben a kesernyés illatban), amely igazán üde és frissítő számomra. Nagyon szeretek vele fürdeni, főleg reggel vagy amikor kicsit fáradtabb vagyok, mert tényleg felfrissít és újult erővel vágok neki a napnak. Számomra abszolút öt csillagos termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid