Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Szeretné élvezni a forró zuhany pihentető előnyeit? Ha igen, akkor a Olíva-Keserűnarancs illatú Hab- és tusfürdőt Önnek találták ki!

A bio mezőgazdaságból származó keserűnarancs illóolajjal, és olíva kivonattal gazdagított tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, gyengéden tisztítja, és kellemes illatúvá varázsolja bőrét, valamint segít ellazulni egy fárasztó nap után.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve. Parabén- és etoxilmentes termék. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz.

Mobara

2019. augusztus 29.

Állaga, habzása tökéletes, friss illata nagyon kellemes. Főleg nyári időszakban használom, mert szárítja a bőrt és nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Cseniko

2019. március 1.

Szeretem az YR fürdő termékeit, de ezt először meg sem akartam illatolni, mert szimplán egy üveg oliva olajra aszociáltam a láttán. Szerencsére végül megtettem és milyen jól tettem! Nekem illatélményben letaszította a trónról a régi nagy kedvenc mangósat!
További örömhír, hogy szépen habzik és kevésbé szárít mint mangós társa!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

További örömhír, hogy szépen habzik és kevésbé szárít mint mangós társa!

Pupimaci

2018. augusztus 27.

Én és a párom is imádjuk az Yves Rocher tusfürdőit, mindig van itthon egy rakat! :) Ez az illat viszont, nekem egy az egyben egy nagyon kellemes férfi tusira hajaz. :D Párom amikor csak használja, mindig megállapítom, hogy mennyire jó az illata! Én viszont akárhányszor csak magamra kenem, mindig annyira idegennek érzem. Egy nagyon frissítő és különleges illat ez, szeretem ezt is, de kizárólag csak a testemtől távol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

daisydream

2018. január 28.

Megosztó illat,mert nagyon nyers és zöld. Én imádom, mindig eszembe juttatja a dél-olaszországi oliva ültetvények illatát és hangulatát. Nyerssége ellenére nyugtató illat, főleg esti fürdőzéshez,tusoláshoz ajánlom.Jól habzik, az én bőrömet nem szárìtotta,bár mindig használok testápolót zuhanyzás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

postareb

2018. január 2.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Nagyon jó az állaga és szuperül habzik, emellett nagyon jó illata van (ami meglepő számomra, mert inkább az édesebb és gyümölcsös illatokat kedvelem, de valami mégis megfogott ebben a kesernyés illatban), amely igazán üde és frissítő számomra. Nagyon szeretek vele fürdeni, főleg reggel vagy amikor kicsit fáradtabb vagyok, mert tényleg felfrissít és újult erővel vágok neki a napnak. Számomra abszolút öt csillagos termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Angemoll

2017. november 18.

Nekem igazi nyárias tusfürdő. Jó az illata de sajnos szárítja a bőröm egy kicsit zuhany után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

blackberry

2017. november 12.

Az illata nagyon kellemes, frissitő. Az én bőrömet sajnos nagyon szárítja, mint a többi Yves Rocher tusfürdő. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

NovakneViki

2017. szeptember 14.

Az yves rocher nyári kuponfüzetével szereztem be ezt a tusfürdőt. Az illata azonnal magával szippantott, ha megjelenne parfümben még arra is beruháznék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

mizsofia

2017. július 23.

Jó ideje használom már az YR testre való termékeit, a tusfürdőiket pedig kifejezetten szeretem. Jól habzik, nem szárít, és sokáig elég. Ennek a tusfürdőnek az illata nagyon jó, kissé fanyar, és friss. Nyáron élmény vele zuhanyozni. Talán abba tudnék csak belekötni, hogy elég kemény az üvege, nehéz összenyomni, de emiatt nem vonnék le csillagot. Mindenképp újra veszem még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

voicelady

2017. július 14.

Kifejezetten valami bio habfürdőt kerestem,de mivel nem találtam,gondoltam kipróbálom ennek a márkának valamelyik hab és tusfürdőjét. Végig szagoltam az összeset a boltban és nekem ez jött be a leginkább. Elég sok kell belőle ha habfürdőzni szeretnénk és viszonylag hamar el is tűnik a hab a vízben. Az illata szerintem nagyon jó. A kis kiszerelést vásároltam 850 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid