Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera géllel és Bourbon vanília kivonattal gazdagított tusfürdő gyengéden tisztítja, és érzéki illatba burkolja bőrét.

Ár: 3000 , Eladó: izabellamelinda
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy utalást követően Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szcsilla564

2021. június 10.

Nagyon szeretem az illatát, igazi vanillia, nem annak gyagyibb utánzata. A kis kiszereléssel vettem meg, de így is nagyon sokaig elég volt. Az illata még másnap is bőven érezhető a bőrön. Ha műanyagcsomagolású tüsfürdőt veszek (amiről próbálom magam nagyon erősen leszoktatni) biztos, hogy ez az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

himeneko

2021. május 14.

Nagyon nagyon szerettem az illatát, meg a legtöbb yves rocher tusfürdőt szívesen használom, viszont ettől pár használat után a combomon piros sebek jelentek meg, mintha úgy ütöttem volna meg a bőröm, hogy lehúztam a felső hámréteget, elképesztően viszketett, és amint elhagytam ezt a tusit ez a negatív hatás is eltűnt pár nap elteltével, így Anyukámnak adtam, ő nem tapasztalta ezt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Csutak

2021. március 26.

Nagy kiszerelésem van a termékből és sajnos nem egy nagy was ist das az árához képest. Nem szárít, el fogom használni, de újra sajnos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

annacska99

2021. március 19.

Nekem a kisebbik kiszerelésben volt meg, és még az is elég sokáig kitartott. Csodálatos vaníilia illata van, tényleg mint a friss vaníilia rudaknak. Nagyon tudom ajánlani azoknak, akik bírják a tömény, édes illatokat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Judit1977

2021. március 16.

Egyik kedvenc tusfürdőm. Jól habzik, jól tisztít és az illata isteni, sokáig érződik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Edinaena

2021. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Az itteni vélemények alapján vettem meg . Sajnos ez csapnivaló termék ! Mintha , az alkoholba belemártottak volna egy vanília rudat és hagyták volna egy kis időre érlelni !
Ki is pattogtam tőle rendesen .Sajnos nekem nem vált be .
Alig várom, hogy elfogyjon valahogy .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ki is pattogtam tőle rendesen .Sajnos nekem nem vált be .
Alig várom, hogy elfogyjon valahogy .

karato

2020. december 30.

Nem lett egy szerelem tusfurdo számomra. Az illata hagy némi kivetnivalót maga után és tartósnak sem mondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

dlrexqs

2020. december 5.

Az univerzum legfinomabb omlós vaníliás süteménye mellé egy csésze gőzölgő vérnarancs ízű teát is felhörpintek - számomra ezt a kedves, meghitt hangulatú pillanatot juttatja eszembe a tusfürdő. Mivel nagyon folyós állagú, kevés is elég belőle. Kis habjával alaposan tisztít, de nem szárít. Igazi komfortillata van, amely sokáig megmarad a bőrön. Így aztán zuhanyzás után rohanok az ágyba, hátha elegáns teadélutánokról álmodom reggelig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

Alaya

2020. október 12.

Egyik nagy kedvencem, évek óta vásárolom újra az őszi-téli hónapokban. Nagyon szeretem az illatát, tartós és édes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Kiwcsi

2020. szeptember 24.

Nagyon nagyon kellemes sütike illata volt, imádtam használni, viszont pár hét használat után észrevettem, hogyha minden nap ezt használom, akkor néhány helyen (nekem konkrétan térdhajlat és comb külső oldala) elkezdte foltokban kiszárítani, azonban ha más tusikkal felváltva használtam ez a probléma azonnal megszűnt és az illata miatt elfogult vagyok vele :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.