Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. július 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Málna és borsmenta illatú energizáló szappan

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ylexe

2020. október 11.

Kézmosáshoz használom. Kellemes az illata, eléggé felhabzik, és nem szárítja a bőrömet. Sokáig elég, igaz, a vége felé nagyobb darabokra esik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

EloiseBlack

2020. február 2.

Imádom az illatát. Felváltva használok olcsó tusfürdőt meg egy pár szappant. Ennek megmarad az illata fürdés után is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Cseniko

2019. január 5.

Kedvenc szappanom! 🤗
Amennyire nem kedvelem a tusfürdő változatának műmálna illatát, annyira szeretem ezen szappanét!!!

Szappan létére nem szárít, kellemes tisztálkodni vele, lassan fogy, az egyetlen lehangoló dolog kicsomagolásakor ert, mivel én egy málnaszín, málna darabkás szappanra számítottam! 😅
Majdnem ki sem akartam próbálni, mert egy sima törtfehér-szín téglácskát rejtett a szép csomagolás! 😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Kedvenc szappanom! 🤗

Szotymoty

2018. augusztus 16.

Sziasztok! Imádom! Finom az illata és jól szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Sziasztok! Imádom! Finom az illata és jól szuperál.

ancsika678

2018. április 11.

Nagyon szeretem ezt az illatot, így örültem, amikor felfedeztem. Sokáig elég, viszont kicsit borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Ticsinky

2018. február 18.

Nagyon szuper frissítő-élénkítő illata van, mondhatni különleges.
Jól habzik és abszolút nem szárít. Mérete az átlagos szappanoknál kisebb, ami nekem tetszik, mert remekül kézre áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Nagyon szuper frissítő-élénkítő illata van, mondhatni különleges.

mk17

2017. június 28.

Szuper az illata, amikor megvettem, aznap folyamatosan szagolgattam :D. Szépen habzik. Az illata nem olyan tartós, mint szeretném, de azért nagyon kellemes bőrön is. Viszont iszonyú gyorsan fogy. Ez nem biztos, hogy hátrány, mert szappanmániásként mindig abba a hibába esek, hogy bevásárolok 3-4 szappant, aztán hónapokig "alig győzöm" elhasználni őket, és már venném az újakat, szóval nem baj, csak nem tudom miért van. Mérete jó, kézreáll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

senskin

2017. június 8.

Nagyon szeretem. Az illata nem a megszokott szappanillat, ezért is tetszik. Szépen habzik, nem mállik szét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

hena

2017. március 29.

Nagyon kellemes, élénkítő illata van, engem megvett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Nagyon kellemes, élénkítő illata van, engem megvett :)

ReginaAntal

2017. február 18.

Még csak az illatánál tartok, de az fantasztikus, lehet csak szagolgatni fogom, el ne kopjon. Viszem magammal mindenhova a nyárillatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.