Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera géllel és kókuszdió kivonattal gazdagított tusfürdő gyengéden tisztítja, és érzéki illatba burkolja bőrét.

tavirozsa86

2021. március 17.

Én is az illata miatt szavazok erre a termékre. Valóban krémes, nem szárít, és ha elég sokat teszek a kádba, akkor a habja is fantasztikus. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

zdoreebaba

2020. december 31.

Extrán krémes állaga van és az Yves Rocher márkától már jól megszokott szuper habzási képesség. Szerintem az illata elég gyengus, nagyon haloványan érződik benne egy kis kókuszosság. Nem rossz termék, az illata lehetne intenzívebb és tartósabb, de más gondom nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

GabriellaBodnar

2020. október 20.

Szeretem a kókuszos illatát és a krémes állagát. Ha a testápolójával együtt használom esténként még másnap is érződik az illata a bőrömön. Sokat elhasználtam már belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Alaya

2020. október 12.

Már nem először veszem újra, főleg az illata miatt. Krémes, nem szárít, az állaga is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

nettikiss

2020. október 8.

imádom a kókusz illatát, így nem kérdés, hogy ez a tusfürdő mennyire nyerő nálam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

eesztike

2020. szeptember 28.

nagyon intenzív az illata, mármár túlzottan is kókuszos. de reemek, mint minden yves termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Isabell

2020. július 31.

Nagyon szeretem, tartós, finom illat :) Jól habzik és viszonylag lassan fogy. Újra vevős termék nálam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Barbara5

2020. július 16.

Ahogy a testápolóját, a tusfürdőjét is imádom :) Baromi kellemes lesz utána a bőröm és a ruháim illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

lobszter

2020. június 25.

Véletlen lett kedvenc, mert magamtól biztos nem a kókuszost vettem volna. De nagyon-nagyon megszerettem. Néha betelek vele és szünetet tartok de aztán szívesen veszem újból elő. Csakis nappalra használom ,estére nekem túl tömény lenne. A testápolójával együtt nagyon tartós, egész nap érezhető az illata, ami csodás kókuszos, de érezhető mellette valami más is, tényleg egy nagyon fincsi "sensual" illat. Nagy kiszerelésben a pumpás adagolóval egyszerűbb a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 25.

matanee

2020. május 30.

Imádom az illatát és hogy mennyei könnyű az állaga, viszont egy kicsit szárította a bőröm hosszú távon. Néha-néha viszont szerintem fogom használni, mert az illatától odáig vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid