Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera géllel és kókuszdió kivonattal gazdagított tusfürdő gyengéden tisztítja, és érzéki illatba burkolja bőrét.

Isabell

2020. július 31.

Nagyon szeretem, tartós, finom illat :) Jól habzik és viszonylag lassan fogy. Újra vevős termék nálam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Barbara5

2020. július 16.

Ahogy a testápolóját, a tusfürdőjét is imádom :) Baromi kellemes lesz utána a bőröm és a ruháim illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

lobszter

2020. június 25.

Véletlen lett kedvenc, mert magamtól biztos nem a kókuszost vettem volna. De nagyon-nagyon megszerettem. Néha betelek vele és szünetet tartok de aztán szívesen veszem újból elő. Csakis nappalra használom ,estére nekem túl tömény lenne. A testápolójával együtt nagyon tartós, egész nap érezhető az illata, ami csodás kókuszos, de érezhető mellette valami más is, tényleg egy nagyon fincsi "sensual" illat. Nagy kiszerelésben a pumpás adagolóval egyszerűbb a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 25.

matanee

2020. május 30.

Imádom az illatát és hogy mennyei könnyű az állaga, viszont egy kicsit szárította a bőröm hosszú távon. Néha-néha viszont szerintem fogom használni, mert az illatától odáig vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

SzkcsB

2020. május 11.

Nagyon finom és különleges illatokban kapni, amiket utána még órákig érezni lehet a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Gica81

2020. április 14.

Nagyon szerethető illata van, ami elég tartós is. Az állaga is nagyon jó sűrű ennek a tusfürdőnek. A flakonból elég nehéz kinyomni, de ezért nem vonok le csillagot, mert nekem most ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

TBianka

2020. február 21.

Bár nagyon jó az illata és azt imádtam is, viszont eddig még sose tapasztaltam egyik tusfürdőmnél se, hogy szárította volna a bőröm, de ez nagyon, egy pár hét használat után inkább ment a kukába. A többi YR tusfürdőt még nem próbáltam, de így lehet inkább a tusfürdőikkel nem is fogok kísérletezni többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

annami21

2019. október 10.

Imádom a kókusz illatot, és ez az egyetlen tusfürdő, aminek igazi, finom kókusz illata van. Sokat kipróbáltam már, mert hát az YR nem a legolcsóbb, de ez a legjobb. Nem bántja a bőrömet, és nagyon sokáig lehet érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

fruzsi0105

2019. augusztus 13.

Nagyon szuper illata van, a testen is érezhető fürdés után órákkal később is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Nagyon szuper illata van, a testen is érezhető fürdés után órákkal később is

Nikolett05

2019. július 9.

Nagyon szeretem az Yves termékeket. Egyszer ajándékba kaptam egy csomagot, de tök spóroltam vele, hogy sokáig kitartson. Jó illat, összetevők nem virítanak pirosan + bőröm is szereti. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid