Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera géllel és kókuszdió kivonattal gazdagított tusfürdő gyengéden tisztítja, és érzéki illatba burkolja bőrét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Yvee

2024. április 8.

Isteni illata van,krémes állagú, nagyon szeretem.
Többször rendeltem már és fogok is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 8.

Isteni illata van,krémes állagú, nagyon szeretem.
Többször rendeltem már és fogok is.

Kszmlnd

2024. január 24.

Imádom az illatát, hogy sokáig érzem a bőrömön fürdés után. Kellemes, lágy textúra és nekem cseppet sem szárítja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Shenzi

2023. március 5.

Számomra teljesen rendben van, tisztít, illata finom, szeretem őt is, és a tesóit is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 5.

fanni200005

2022. május 10.

A testápolóján felbuzdulva vettem meg, de többet valószínűleg nem fogom. Ennek is finom az illata, de valahogy mégis más, mint a krémnek. Annyira nem is marad tartós a bőrön, így nekem a továbbiakban nem igazán ér 2000 Ft-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

totheszter14

2022. május 4.

Az illata nagyon tetszik, krémes állagú. Abszolút újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Az illata nagyon tetszik, krémes állagú. Abszolút újravevős.

Jukka

2021. november 29.

Édes kókusz illat, nekem már sok is, pedig kedvelem a kókuszt. Az összetevők miatt váltottam az YR-ra. Nem csalódtam, nekem bejönnek ezek a hab- és tusfürdők. Több illatot próbáltam, akcióknál betáraztam, de elkeserítő a hulladékmennyiség, ami a termékek csomagolását illeti. Ezeket a 200/400 ml-es flakonokat simán újra lehetne tölteni a boltban. Emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

tavirozsa86

2021. március 17.

Én is az illata miatt szavazok erre a termékre. Valóban krémes, nem szárít, és ha elég sokat teszek a kádba, akkor a habja is fantasztikus. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

zdoreebaba

2020. december 31.

Extrán krémes állaga van és az Yves Rocher márkától már jól megszokott szuper habzási képesség. Szerintem az illata elég gyengus, nagyon haloványan érződik benne egy kis kókuszosság. Nem rossz termék, az illata lehetne intenzívebb és tartósabb, de más gondom nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

GabriellaBodnar

2020. október 20.

Szeretem a kókuszos illatát és a krémes állagát. Ha a testápolójával együtt használom esténként még másnap is érződik az illata a bőrömön. Sokat elhasználtam már belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Alaya

2020. október 12.

Már nem először veszem újra, főleg az illata miatt. Krémes, nem szárít, az állaga is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.