Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera géllel és kókuszdió kivonattal gazdagított tusfürdő gyengéden tisztítja, és érzéki illatba burkolja bőrét.

annami21

2019. október 10.

Imádom a kókusz illatot, és ez az egyetlen tusfürdő, aminek igazi, finom kókusz illata van. Sokat kipróbáltam már, mert hát az YR nem a legolcsóbb, de ez a legjobb. Nem bántja a bőrömet, és nagyon sokáig lehet érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

fruzsi0105

2019. augusztus 13.

Nagyon szuper illata van, a testen is érezhető fürdés után órákkal később is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Nagyon szuper illata van, a testen is érezhető fürdés után órákkal később is

Nikolett05

2019. július 9.

Nagyon szeretem az Yves termékeket. Egyszer ajándékba kaptam egy csomagot, de tök spóroltam vele, hogy sokáig kitartson. Jó illat, összetevők nem virítanak pirosan + bőröm is szereti. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Lizz07

2019. június 5.

Az illata nagyon kellemes, jól tisztít, nem szárít, de gyorsan fogy és így nem éri meg az árát. Ezt egy drogériás terméktől is megkapom olcsóbban (igaz, illatra nem feltétlenül ilyen finom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

eszterksz

2019. április 25.

Szuper az illata és az állaga is. Csak az ára eléggé magas ahhoz képest, hogy milyen gyorsan elfogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Rmalna

2019. április 8.

Jól habosodik és finom az illata. De drága, és annyira nem különleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Jól habosodik és finom az illata. De drága, és annyira nem különleges.

sztike

2019. április 7.

Ajándékba kaptam, de ingyen se kéne belőle újabb flakon. Sercegősre szárítja a bőrömet. Az illata nem rossz, de nekem kicsit mű..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

tothkitti91

2019. március 27.

Csajok! Ne hagyjátok szabadon a fürdőszobában, mert a pasik is rá tudnak kattanni a szuper jó illata miatt! :) Én sajnos ezzel elkéstem... :) Évek óta vásároljuk, minden szempontból tökéletes. Nem olcsó, de ez szinte a márka összes termékére igaz. Általában kuponnal szoktunk bevásárolni egyszerre 4-5 tusfürdőt, így kicsit olcsóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Pofike

2019. március 9.

Nagyon szerettem az illatát, krémes állagú. Jó volt használni. Az ára miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

etoc

2019. február 10.

Nem rossz tusfürdő, bár az illatát nem érzem egyáltalán, de krémes az állaga, nagyszerűen habzik, kiadós. Nem szárítja a bőrt.
Nagyon jó használni, ebből a kollekcióból érdemes válogatni, nekem több is nagyon tetszett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid