Yves Rocher

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: MlleLevent, Módosítva: 2021. február 8.

Ár:   1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel, magnólia illóolajjal és fehér tea kivonattal gazdagított tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja és kellemes illatúvá varázsolja a bőrt, valamint segít ellazulni egy fárasztó nap után.

Yves Rocher Tusfürdők + fürdőrózsa
Ár: 1600 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

ALettah

2021. július 1.

Az a fajta ápoltságillat, amitől elképzelem, hogy divatos selyem hálóingben, frissen mosott és lazára beszárított hullámos hajjal végigheveredek egy halom tiszta, hófehér huzatú párnán, miközben az ablakon árad be a napsütés és a lágy szellő meglebbenti a fehér függönyt... szóval friss, krémes, diszkrét illat, nem tudom elképzelni, hogy kit zavarhatna. A tusi meg krémes, lágy, kellemes, és csak nagyon minimálisat szárított a bőrömön, szóval összességben elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Virvatuli

2021. május 10.

A véleményeket olvasva elgondolkodtam, hogy gond van-e a szaglásommal, mert én nagyon enyhének érzem az illatát, fürdés után egyáltalán nem marad meg. Cserébe viszont szétszárított, nem győztem magam kenni utána. Nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 10.

1983at2

2021. április 9.

Imádom! Nagyon tartós illata van, még az egyik munkatársam is megjegyezte, hogy milyen jó illatú, mert szokta néha érezni rajtam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Kbn90

2020. december 29.

Ő a fav az összes közül! Krémes, finom, tartós! Ha arra járok és fogyóban van az éppen használatos, őt választom mindig!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

zsannaorban

2020. december 8.

Nagyon finom illata van, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Nagyon finom illata van, nem szárít.

TekiLala

2020. december 1.

Ajándékba kaptam, az első termék a márkától amit használok. Fantasztikus az illata és a textúrája. Elég nagyon keveset felvinni a bőrre, ugyanis extrémen habzik, így nagyon sokáig elég a tubus. Imádom, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Gica81

2020. augusztus 30.

Második tusfürdőm, amit a márkától próbálok.
Mind tusfürdőnek, mind habfürdőnek kiváló. Kellemes virág illata van. Jól habzik. Nem szárítja a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Második tusfürdőm, amit a márkától próbálok.

Benedetta88

2020. április 25.

Szinte az összes YR tusfürdőt szeretem, de ez külön nagy kedvenc. Tetszik a krémes állaga, a kifinomult diszkrét illata. Nagyon jól habzik, mint a márka összes tusfürdője. Nem szárítja a bőrt és sokáig érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Agnes91P

2020. április 4.

Imádtam, volt egy parfümöm, amihez nagyon passzolt az illata. Nőies, lágy, elegáns, mellesleg nem is szárított :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

DittiH

2019. december 10.

Ajándékba kaptam jó ideje, és ki sem bontottam pár hónapig. Aztán jött a meglepetés. Hihetetlenül jól tisztít, talán a fehér teának köszönhetően csodásan kitisztította az arcomat is! Szokás szerint tusfürdővel mosom le a sminkem nagy részét az arcomról, ezután használok micellás vizet vagy más sminklemosót. Ez az YR tusfürdő csodákat tett a bőrömmel. (Csak a teljes igazság kedvéért teszem hozzá, hogy én a krémes állagú tusfürdőket nem annyira szeretem, inkább a géleket használom, de ettől teljesen el tudtam vonatkoztatni ennél a terméknél.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid