Yves Rocher

Ár:   1190 Ft és 1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2020. június 10.

Ár:   1190 Ft és 1790 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

anettg

2022. január 9.

Kezdem az illatával, nekem nagyon-nagyon bejön!! Online rendelés volt, így nevezhetjük vak vásárlásnak is. Kifejezetten nem cukros, barackos, kókuszós, stb. illatot kerestem. Ezért nekem ez, a mandula-narancsvirág és az oliva-keserűnarancs is remek választás volt. Nem a mostani tucat illat egyik sem.
Egy géles állagú tusfürdő, ami remekül bevált. Nem habzik túlságosan és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 9.

Hencicca

2022. január 9.

Nagyon finom az illata, mindig van itthon ez a típus nem szaritja a bőröm 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Nagyon finom az illata, mindig van itthon ez a típus nem szaritja a bőröm 🙂

incifinci28

2021. szeptember 20.

Nagyonjò illata van, tartòs is. Sűrű és nagyon jòl habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Nagyonjò illata van, tartòs is. Sűrű és nagyon jòl habzik

Teokleia

2021. augusztus 2.

Csomagban kaptam meg az utazó kiszerelést, engem egyelőre nem szárít és kellemes az illata. Eddig a legjobb tusfürdők amiket használtam, mind az Yves Rochertől voltak, most sem csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Timcsoki

2021. július 12.

Sajnos száraz bőrre nem a legjobb választás, eleinte imádtam, de 2-3 hét után úgy viszkettem tőle, mint egy rühes kutya! Az illata mesés, de ez sajnos magában kevés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

jkrisztie2

2021. július 12.

Plaisirs Nature mangó - koriander csomag egyik darabja, ínycsiklandó finom mangó illatú igazi nyári tusi Kedvencem Yves Rochertől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

ZsofiaLoren

2021. június 7.

Még csak most fedeztem fel ezt a tusfürdőt és egy hét használat után jók a tapasztalataim vele. Nekem nem szárítja a bőrömet, de lehet később ez változni fog. Az illatát imádom és az is tetszik, hogy kis mennyiség is jól habzik. A bőröm nem pattogzott ki, sőt nagyon szép lett. Így egyelőre nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Zsuska88

2021. május 4.

Jó az illata, jól habzik.
Viszont egy idő után kiszárad a bőröm tőle,hónapok használata után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Jó az illata, jól habzik.
Viszont egy idő után kiszárad a bőröm tőle,hónapok használata után...

ALettah

2021. április 24.

Nem használok gyakran tusfürdőt, úgyhogy most egy utazáskor boldogan fedeztem fel újra ezt a sorozatot kis kiszerelésben. Szuper, friss mangó illat, kellemes hab, picit szárít, de egy minimális testápolózás utána ellensúlyozza ezt. Kotiandert én nem nagyon érzek. A csomagolás szép, csak a kis kiszerelésből olyan nehéz az utolsó adagot kiimádkozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 24.

ZsapirPepi88

2021. április 18.

Az illatat imadom, tobbszor vasaroltam mar, de hosszabb tavon nem szoktam/tudom hasznalni, mert nekem szarit sajnos. Ar-ertek aranyban van tole jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid