Yves Rocher

Ár:   1190 Ft és 1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2020. június 10.

Ár:   1190 Ft és 1790 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Yves Rocher új tusfürdők egyben vagy külön-külön
Ár: Lásd a leírásban! , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan termékek., Helyszín: Budapest, fizetés: Postázással előreutalás után (ár + postaköltség); illetve személyes átvétellel Budapest XIII. kerületében (részletek a leírásban).

p.barbi

2024. március 13.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Szeretem az illatát, hogy este az ágyban fekve is érzem. A bőrömet nem szárítja. Több YR tusfürdőt is használok, általában az illatuk miatt csábulok el és hát ezzel a tusfürdővel is így jártam. Sokszor újra vettem és a jövőben is így fogok tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 13.

Csillagporocska

2023. november 19.

Régóta használom, szerintem nagyon kellemes élmény vele a zuhanyzás. Erős az illata, de nem tolakodó, és nem kell belőle sokat használni egy-egy alkalommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 19.

Nytrus

2023. október 13.

Nagyon erős illata van, próbáltam szeretni, de nem ment. Kicsit mintha szárította volna a lábamat és a kézfejemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

duchess_g

2023. július 16.

Volt egy nagyon kulonleges tusi, ami citrom-bazsalikomos volt es hasonlo sarga csomagolasa volt, mint ennek, de az mar nem kaphato. Na annak nagyon szuper citrusos-fűszeres illata volt, ami abszolut kulonleges, bar nem tartos. Amugy szaritott az is. Ezt hasonlo elgondolas alapjan vettem meg, frissito citrusos, fuszeres illatot szerettem volna. Nem rossz tusolas kozben az illata, de nem is az a huha elmeny. Viszont ez iszonyatosan szarit, a kezemet is, de ami a legdurvabb, hogy irritalja a boromet. Osszessegeben nekem csalodas az yves rocher tusik, kozel sem olyan jo minoseguek, mint ahogy probaljak beallitani. Zuhanyzas utan abszolut nem tartos az illatuk, ami minden tusinak ugyanaz es megmarad alapillat az nekem ilyen fura vagott virag illatra hasonlit, ami a temetokben a viragos kukaknal meg a viragboltokban szokott lenni :D Es emelle jonne ugye az igazi illatuk, ami semennyire sem tartos, vagy ami megmarad belole, az nem jo. Mint pl. ennel egy fanyar mellekillat marad a vagott zold illat melle. Az mar csak pont az i-re, hogy en meg csak udvariatlan eladokkal talakoztam az uzleteikben, az a fizess es mar itt se legyel elmeny, ami ilyen tularazott, nem tul jo minosegu termekek mellett azert megmosolyogtato. Plusz ami nekem nagyon unszimpatikus az a kb. semmire sem jo torzsvasarloi rendszer, kicsinyes a termekek arahoz kepest, akkor inkabb ne lenne (amit megvennel nepszeru termekekre nem vonatkozik az akcio, az ajandekok a leselejtezendo es/vagy nem fogyo dolgokbol kerulnek ki stb.). Plusz ugye a fizetos papirszatyor ezen arak mellett, amirol a fizetes utan kerdezik meg, hogy kered-e, majd megis fizetned kell erte. Sajnos az itthoni forgalmazoval pl. a body shop is elment ebbe az iranyba, azota oket is hanyagolom. A magyar cimke is iszonyat gagyi modon van kivitelezve. Egyreszt a vasarlo szamara olvashatatlan, de ok legalabb megvan a kotelezo kor, hogy ra kell ragasztani. Masreszt vagy leszeded es akkor ragad az egesz flakon es fogdoshagod a ragasztot, vagy rajtahagyod es akkor furdes kozben mallik le az egesz papirostol ragasztostol festekestol a kezedre/borodre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 16.

Bonnieoo7

2023. április 30.

Szeretem, ajándékba kaptam többször is, most legutóbb vásárlás mellé, de volt, hogy karácsonyra, aminek nagyon örültem. Az illata diszkréten finom gyümölcsös, elképesztően habzik, kevés kell belőle és csodás élményfürdő válik az esti zuhanyozásból. Tudom nem olcsó mulatság, főleg a nagy 400 ml-es kiszerelés közelít a 3000 Ft-hoz, de nagyon sokáig kitart, s a bőröm sem viszket utána. Az illatát addig érzem amíg el nem alszom, de én gyorsan elalszom, szóval nem tudom, ha reggel is használom akkor meg annyira sietek, hogy erre nem tudok figyelni. Eldöntöttem, hogy ezentúl gyakrabban fogok venni, mert számomra felüdülés, mármint a bőrömnek, ami extrém száraz, folyton viszket. Most éppen egy 200 ml-es verziót koptatok aminek minden cseppjét imádok. Vár még 1 nagy gránátalmás ezután felbontásra, azt is alig várom.😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 30.

Viktoria1996

2022. december 14.

Nagyon finom illata van, szerettem használni, csak sajnos idővel szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 14.

jkrisztie2

2022. november 12.

Plaisirs Nature mangó - koriander csomag egyik darabja, ínycsiklandó finom mangó illatú igazi nyári tusi Kedvencem Yves Rochertől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 12.

Inzsoelne

2022. október 19.

Ajándékba kaptam, de fogom vásárolni egyedi friss illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 19.

Ajándékba kaptam, de fogom vásárolni egyedi friss illata miatt.

adri_90

2022. október 4.

Az összes Yves Rocher tusfürdő nagy kedvencemmé vált az utóbbi időben, nyáron a korianderes mangós, most télen a gyapot illatú. Imádom őket az összetevőik miatt, az áruk is baráti és brutálisan kiadós mennyiségek, sokáig elég és nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 4.

Colormonkey

2022. szeptember 15.

isteni illata van, nem szárítja ki a bőrömet, szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

isteni illata van, nem szárítja ki a bőrömet, szeretem használni.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.