Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Liliflra

2019. november 12.

Kezdetben az egyik kedvencem volt, isteni és tartós illata van, de sajnos irritáció jelentkezett, nem tudtam tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

florateleki

2019. november 12.

Alapból elfogult vagyok az Yves Rocher termékekkel szemben, mert eddig bármi próbáltam ,minden maximálisan bevált, de ez a tusfürdő valami mennyei. Az illata az csodálatos és sokáig érezhető, emellett jól táplál és még az én érzékeny bőrömet se irritálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

HDorina

2019. november 4.

Nagyon frissítő, jól habzó tusi. Tavaszra-nyárra szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

Nagyon frissítő, jól habzó tusi. Tavaszra-nyárra szuper.

Bcinti00

2019. október 19.

Nagyon jó az illata, nagyon szeretem, de sokallom érte a mostani árat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Nagyon jó az illata, nagyon szeretem, de sokallom érte a mostani árat.

veresbetti

2019. július 18.

Nagyon jó illata van, de nem tartós. Belőle is elég kevés, kis kiszerelésben vettem, de szerintem nem fogom újra vásárolni (kivéve ha megint rámtör a mangómánia), vannak sokkal jobb és tartósabb illatú tusfürdőik, meg egyébként is, a párom mindig húzza a száját, hogy minek kell még egy 15. olyan tusfürdő a kád szélére, amit amúgy is ritkán használok, és ezúttal igazat kell adnom neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

NEra09

2019. július 5.

Nagyon finom de karakteres, igazi nyári illata van! Nem tartós de nem is baj. Már kevés is jól habzik, szerintem sokáig kitart, ahogyan a samponjaik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

Blush

2019. június 17.

Nagyon koncentrált, ici-pici kellett csak belőle, és az illata...hmmmm. :)
Amúgy is száraz a bőröm sok helyen, nem vettem észre, hogy jobban szárítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Nagyon koncentrált, ici-pici kellett csak belőle, és az illata...hmmmm. :)
Amúgy is száraz a bőröm sok helyen, nem vettem észre, hogy jobban szárítaná.

sophiie

2019. május 31.

Finom, könnyű illata van és jól is habzik. Viszont nekem nagyon szárítja a bőrömet, egy hét használat után repedezősre :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Destina

2019. május 22.

Kellemes, édes illata van. Kis mennyiség is jól habzik, és nem szárítja a bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

luciamozer

2019. május 14.

Illata csodás, de nagyon szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Illata csodás, de nagyon szárít.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid