Yves Rocher

Ár:   1190 Ft és 1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2020. június 10.

Ár:   1190 Ft és 1790 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

balazskrisztii

2021. január 30.

Finom illatú, de nem kiemelkedő a hidratáló hatása. Magamnak biztos nem fogok venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

EloiseBlack

2020. november 8.

Egész jó illat. Valaki mutatta, de nem az én illatom. Szóval várom, hogy fogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Tuccka

2020. november 6.

Nagyon szeretem, kellemes illata van melyet még később is érezni. Ezen kívül nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

AVoracsek

2020. október 19.

Régóta nem találtam kedvemre való habfürdőt, amíg rá nem találtam erre. Nagyon jó állaga, az illata egyszerűen isteni. Fürdés után még hosszan érezni az illatát a bőrömön. És nem szárítja a bőrömet, ami szülés után még hajlamosabb lett a szárazságra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

GabriellaBodnar

2020. október 16.

Imádom! Nyári kedvenc az illata és az állaga miatt, minden nyáron ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

ButiSzabi

2020. október 8.

Tipikus nyári illat, nagyon sokáig elég, bár ezt bármelyik Y.R. tusfürdő teljesíti. Nem szárít, jól habzik és tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

k.boglarka

2020. szeptember 18.

Szeretem az illatát, jól habzik, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Szeretem az illatát, jól habzik, nem szárít.

novaknora

2020. július 7.

Az illata jó, de ezen kívül kb. semmi extra ugyanezt megteszi bármelyik tusfürdő, pedig szeretem az yves rocher termékeit de a tusfürdői valahogy nem jönnek be, nálam a kádat is beszínezi 3-4-5 használat után. Kiszerelése sem a legkényelmesebb megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

mlrgreta

2020. július 7.

Szeretem tusfürdő kedvenc gyümölcsömmel! Sokáig elég, nagyon jól habzik tartós illat!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

anita8903

2020. május 26.

Nagyon frissítő, jól habzó tusfürdő. Bár egy flakon elhasználása után nem vágyom az illatára egy ideig..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid