Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Hogy a zuhanyzás élménye még energizálóbb legyen, az Yves Rocher kutatói a bio gazdálkodásból származó aloe vera gélt, gyömbér esszenciát és marakuja kivonatot egyesítették egy tusfürdőben, mely gyengéden tisztít, és finoman illatosít.

Több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz. Szappanmentes, fenoxietanolmentes, pH-semleges a bőr számára, vegán termék.

Gigi140

2022. február 3.

Én nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, illata számomra mennyei. Nem kell belőle sokat használni, nagyon jól habzik, így nekem 3-4 hónapig elég szokott lenni a nagy kiszerelés. Én mindig ezt szoktam használni a mangóssal felváltva. Bőrszárító hatását én nem vettem észre, nyáron ritkán használok testápolót, mert kevésbé száraz a bőröm, télen viszont kell, de ezt betudtam a hidegnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

zdoreebaba

2021. június 19.

Most zuhanyoztam le vele. Nem egy nagy durranás. Elsősorban a marakuja miatt vettem meg, mert nagyon szeretem a savas-édes illatát és alapvetően az egzotikus gyümölcsöket kedvelem tusfürdőkben. A gyömbért nem fedeztem fel benne semmilyen formában. Jól habzik, kicsit szárítja a bőrt. Sajnos nem tartós az illata. Azt hittem ez egy átütőbb termék lesz. Gyors zuhanyzáshoz megteszi, de nem vágom a fenekem a földhöz örömömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

nemethre

2021. február 28.

Nagyon szeretem az illatát, olyan mint a haribo guimaci! 😃 Nekem kicsit szárította a bőrömet, de nyáron pont jól is esett, télen meg egy testápolóval volt tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Livi87

2020. december 18.

Az illata nem rossz beleszagolva,viszont egyáltalán nem tartós,fürdés közben és utána is alig érzem magamon.A bőrömet nem szárította ki,és nem is irritálta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 18.

Letticsek

2020. február 19.

Imádom ezt az illatot! Nagyon eltalálták!! Jól tisztít nem szárít, egy élmény vele a tusolás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Ziiman

2019. december 13.

Isteni illata van. Én habfürdőként szoktam használni, és nagyon szeretem. Nem túl tolakodó illat, jól habzik, kellemes állaga van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Jayf

2019. december 6.

Imádom az illatát, mindig ezt használom. Természetes, friss, üde illata van, jól habzik, a célnak megfelel, de túl nagy igényeim nincsenek egy tusfürdő felé. A kupakja rettenetes, én át szoktam tölteni egy nyomós palackba. Nem értem miért nem tudják ezt megoldani valahogy, az összes Yves rocher tusfürdő kinyitásáért percekig kell hadakozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

pantyus

2019. november 25.

Isteni illata van, nagyon frissítő. Lehetne még természetesebb anyagokból, akkor mindig ezzel fürdenék! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Valentine

2019. szeptember 8.

Ezt is ki kellett próbálnom. :) Hozza a szokásos YR minőséget. Nem szárít, jól tisztít és jól habzik.
Az illata nagyon tetszik. Nem tolakodó, nem mű, hanem kellemes édeskés.
A kupat nyithatósága miatt 4*-ot fogok adni.
Ezt már írtam más YR tusiknál szerintem. de engem nagyon zavar ez a kivitelezés, mert nagyon nehéz kinyitni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Az illata nagyon tetszik. Nem tolakodó, nem mű, hanem kellemes édeskés.
A kupat nyithatósága miatt 4*-ot fogok adni.

Jansis

2019. május 15.

Nagyon finom az illata, nem az a tipikus "mű", kevesebb is elég belőle mint az átlagos tusfürdőkből mert nagyon jól habzik.
Kicsit nehézkes kinyitni, nem igazán körömbarát, úgyhogy örülnék neki, ha ez megváltozna, de így is újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid